Акція «Моя стара SIM-карта»

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Акція «Моя стара SIM-карта»

Маєте номер Vodafone, яким давно не користувалися?

Screenshot_20201217_102520.jpg

Акція діє з 4 грудня 2023 року по 28 лютого 2024 року.

Умови пропозиції:

  1. Згадайте номер телефону SIM-картки, яка певний час не використовувалась.
  2. Створіть нове SMS і в тексті повідомлення напишіть номер телефону, який ви згадали, у форматі 380XXXXXXXXX
  3. Відправте це SMS на номер 3575 обов'язково зі свого основного номера (на який ви отримали запрошення в акцію)
"Якщо номер не використовувався останні 2 місяці та відповідає всім іншим умовам - подарунок ваш!"

Тепер ви маєте додатковий номер і 3 місяці зв'язку на ньому лише за 1 коп./місяць. Тільки стежте, щоб на рахунку була 1 копійка, тоді нарахується пакет на місяць.

В акції можуть брати участь абоненти передплаченої форми підключення, крім тарифів Vodafone Partner та Yezzz! Отримати подарунок можуть абоненти Vodafone Україна передплаченої форми підключення в одному з тарифів Vodafone Україна, крім Vodafone Partner, Yezzz!, Vodafone Light.
 
Останнє редагування:

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Ни у кого не было такой проблемы? Подключил акцию людям "Моя стара SIM-карта". Наверное неделю все ок, потом бац и нет акции. Приняли заявку, но пока тишина. Что это может быть?
 
Реєстрація
11.01.20
Місто
Киев
После рестарта акции кто-нибудь подключал ее на номер с тарифом 4G Smart XS? Отправил 5 заявок - пришло 5 ответов "Номер [......] не може брати участi в акцii"
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Так это новая акция или продолжение старой ? Принять участие можно только 1 раз .
 
Реєстрація
21.03.13
Місто
Київ та околиці
Мої вітання, комусь з тутешніх вдалося підключити цю акцію на SuperNet Turbo ? Чи не являється його регіональність спеціальними умовами, які суперечать правилам та умовам акції ?
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Мне кажется, тут ещё от тарифа зависит. У меня был Смарт 4Ж S, который голодал около 8 месяцев, только редкие входящие. И ещё Смарт 4G XS, который голодал около 4 месяцев с аналогичными редкими входящими. По итогу ни один номер в акции не учавствует:(
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
После подключения по номеру три сим-карты, наконец пришла смс, что оказывается я могу.... :)
 

Вкладення

  • 111111.jpg
    111111.jpg
    158.9 КБ · Перегляди: 62

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Мне кажется, тут ещё от тарифа зависит. У меня был Смарт 4Ж S, который голодал около 8 месяцев, только редкие входящие. И ещё Смарт 4G XS, который голодал около 4 месяцев с аналогичными редкими входящими. По итогу ни один номер в акции не учавствует:(
..редкие входящие. 100% из-за этого. У меня в первой части этой акции подключались такие номера, сейчас в новой -нет.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
Что-то оно не работает...:(

Пришла сообщение на полочный номер.
Отправила смс с номером телефона (все как положено 380ХХХХХХХХХ)
Приходит ответ :
"Что-то не так с отправленным номером. Проверьте правильность его написания и повторите попытку снова. Необходимый формат написания номера такой-то. В одном смс должен быть только один номер".
Так все и делаю как написано, а не работает...:rolleyes:
 
Статус
Закрита.
Зверху