Акція «Моя стара SIM-карта»

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Акція «Моя стара SIM-карта»

Маєте номер Vodafone, яким давно не користувалися?

Screenshot_20201217_102520.jpg

Акція діє з 4 грудня 2023 року по 28 лютого 2024 року.

Умови пропозиції:

  1. Згадайте номер телефону SIM-картки, яка певний час не використовувалась.
  2. Створіть нове SMS і в тексті повідомлення напишіть номер телефону, який ви згадали, у форматі 380XXXXXXXXX
  3. Відправте це SMS на номер 3575 обов'язково зі свого основного номера (на який ви отримали запрошення в акцію)
"Якщо номер не використовувався останні 2 місяці та відповідає всім іншим умовам - подарунок ваш!"

Тепер ви маєте додатковий номер і 3 місяці зв'язку на ньому лише за 1 коп./місяць. Тільки стежте, щоб на рахунку була 1 копійка, тоді нарахується пакет на місяць.

В акції можуть брати участь абоненти передплаченої форми підключення, крім тарифів Vodafone Partner та Yezzz! Отримати подарунок можуть абоненти Vodafone Україна передплаченої форми підключення в одному з тарифів Vodafone Україна, крім Vodafone Partner, Yezzz!, Vodafone Light.
 
Останнє редагування:

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Пришло предложение на XS. Отправила, вчера, запрос на подключение номера. Сразу пришёл ответ типа: " Мы взяли заявку в обработку, а пока поищите номер, который ещё хотите подключить ". Обрабатывают до сих пор.
Post automatically merged:

Вище писали люди, що на базових не вмикається послуга автоматично, тестово перевірив Light+ те саме, не спрацювало, котикам не дзвонив
Теперь ясно. Там тоже лайт+ был. Скорее всего, тоже на базовых. Номер не мой, поэтому не знаю. Ну хоть бы ответ прислали.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Я навмисно перевів полковий номер на тариф SuperNet Unlim заради цієї акції. А вже потім на цьому безлім тарифі підключив 3 місяці халяви. Єдиний мінус що тільки 3 місяці і що не дає підключити послугу "Безліч розмов" бо тариф на халявних умовах. Таким чином отримав лише 300 хвилин на місяць на всі мережі + безлім інтернет.
 
Реєстрація
22.05.19
Місто
Kiev
Официальные условия участия номера в акции:
- Строк дії номера Отримувача не закінчився;
- Номер Отримувача не має вихідної активності за останні 60 днів;
- На номері Отримувача не підключені послуги «Рік без абонплат», «Квартал без абонплат», «Unlim без абонплат»або знижки100%на пакети послуг.

кто-то писал, что-бы номер поучаствовал в акции нельзя делать проверку счёта и делать звонки "котикам", но это не точно.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Genanche, смс исходящие и звонки исходящие/входящие нэможна, остальное разрешено.
 
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Что радует, так "но это не точно..."

Контент менеджеры "разучились" писать информацию однозначно, без возникновения дополнительных вопросов...
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Что радует, так "но это не точно..."

Контент менеджеры "разучились" писать информацию однозначно, без возникновения дополнительных вопросов...
Наоборот, это они научились писать двузначно. Курсы по маркетологии (охлабутевании) пройдены успешны!
 
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Ihor-Zp, там был сарказм, причем Капсом и без кавычек 🤣
А так да, умение написать текст так, чтобы было понятно "чуть меньше, чем ничего" - это есть высокое искусство! 🤣😎😉
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Подскажите есть вариант оживить старую симку, она сейчас уже не регистрируется в сети
под эту акцию подпадает?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Реєстрація
03.04.14
Місто
Kyiv
Подскажите есть вариант оживить старую симку, она сейчас уже не регистрируется в сети
под эту акцию подпадает?
У меня не регилась в сети, пополнил на 5, все нормально, ожила, акция подключилась. Но это наверное зависит от сроков, когда умерла.
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Подскажите есть вариант оживить старую симку, она сейчас уже не регистрируется в сети
под эту акцию подпадает?
У меня не регилась в сети, пополнил на 5, все нормально, ожила, акция подключилась. Но это наверное зависит от сроков, когда умерла.
Я ещё и номер телефона не помню (
а без регистрации не проверить номер какой там
 
Статус
Закрита.
Зверху