Акція «Моя стара SIM-карта»

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Акція «Моя стара SIM-карта»

Маєте номер Vodafone, яким давно не користувалися?

Screenshot_20201217_102520.jpg

Акція діє з 4 грудня 2023 року по 28 лютого 2024 року.

Умови пропозиції:

  1. Згадайте номер телефону SIM-картки, яка певний час не використовувалась.
  2. Створіть нове SMS і в тексті повідомлення напишіть номер телефону, який ви згадали, у форматі 380XXXXXXXXX
  3. Відправте це SMS на номер 3575 обов'язково зі свого основного номера (на який ви отримали запрошення в акцію)
"Якщо номер не використовувався останні 2 місяці та відповідає всім іншим умовам - подарунок ваш!"

Тепер ви маєте додатковий номер і 3 місяці зв'язку на ньому лише за 1 коп./місяць. Тільки стежте, щоб на рахунку була 1 копійка, тоді нарахується пакет на місяць.

В акції можуть брати участь абоненти передплаченої форми підключення, крім тарифів Vodafone Partner та Yezzz! Отримати подарунок можуть абоненти Vodafone Україна передплаченої форми підключення в одному з тарифів Vodafone Україна, крім Vodafone Partner, Yezzz!, Vodafone Light.
 
Останнє редагування:

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Опять страница не работает:mad:
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Очистил cookie браузера - заработала!
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Благодаря форуму получил на перенесенный из Интера на ВФ 3 месяца за 3 коп. на ТП смарт хс, Так что пока ЛС не буду развращать реальными деньгами.
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Сегодня из 5 отправленных номеров - подключили 1. Почти работает, тарифы на всех одинаковые, в сети не были 6 месяцев. Приходит только 1 сообщение и все, на один только сразу пришло 2-е, что уже усЁ подключили. Водафон не понять... :)
 

Вкладення

  • 1коп.jpg
    1коп.jpg
    245.5 КБ · Перегляди: 64
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
11.12.16
Місто
Чернівці
Другий пакет за 1 копійку сьогодні нарахували автоматично. Перед цим два дні в СМС нагадували, щоб я потурбувався про те, щоб на рахунку була ця копійка.

Screenshot_7.png

Не знаю, як зараз щодо нових підключень, але для вже здійснених раніше, схоже, все обіцяне в акції виконають.
 

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
Другий пакет за 1 копійку сьогодні нарахували автоматично. Перед цим два дні в СМС нагадували, щоб я потурбувався про те, щоб на рахунку була ця копійка.


Не знаю, як зараз щодо нових підключень, але для вже здійснених раніше, схоже, все обіцяне в акції виконають.
Сегодня 3-й пакет за копейку также, как и второй, автоматически не начислился. Оставил заявку котикам.

UPDATE: К обеду подключили пакет вручную, ещё месяц халявы :)
 
Останнє редагування:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Тариф Vodafone 4G Smart XL
12 марта подключил акцию. Сегодня не был начислен пакет. Составили заявку вот такое прошло в смс: Шановний клієнте, Ваш запит розглянуто. Проблему не підтверджено. Дякуємо за звернення! Ваш Vodafone.
---Фахівці перевірили інформацію та сказали, що підстав для підключення пакета немає, адже вам не надходила спеціальна пропозиція для участі в акції. А це є важливим фактором для участі в акції.
Мені шкода, але у цій ситуації нічого вдіяти не вдасться.
 
Останнє редагування:

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Шановний клієнте, Ваш запит розглянуто. Проблему не підтверджено.
Наверно спешили , у меня на 3-х номерах подключилось и работает как часы . Правда снимает не 1 коп , а 30 . Но я не в обиде . Надо было подождать 2-3 суток .
 

fert

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Харьков
Отправил смс на старючую сим с тарифом Red XS...на телефоне пишет-мы взяли заявку в обработку и сообщим

И ни ответа ни привета

Могут вообще не прислать смс или в случае отказа шлют?
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
Отправил смс на старючую сим с тарифом Red XS...на телефоне пишет-мы взяли заявку в обработку и сообщим

И ни ответа ни привета

Могут вообще не прислать смс или в случае отказа шлют?
Не будет ответа. Ответ приходит сразу.
 
  • Like
Реакції: fert

fert

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Харьков
Отправил смс на старючую сим с тарифом Red XS...на телефоне пишет-мы взяли заявку в обработку и сообщим

И ни ответа ни привета

Могут вообще не прислать смс или в случае отказа шлют?
Не будет ответа. Ответ приходит сразу.
Номер был Без первой абонплаты- из за этого или с номера с которого слал были звонки и активность и надо искать такой же архивный?
 
Статус
Закрита.
Зверху