Акційні пропозиції Vodafone

Fanatik

Пчеломан
Реєстрація
23.10.09
Місто
Кам'янець-Подільський
Телефон
Redmi Note 10 Pro
Реєстрація
30.06.15
Місто
Коломыя
Я
На XS+ прийшла пропозиція перейти на супернетстарт з РБА за 350 грн.
В мене,була пропозиція за 230гр,так що можети почекати.Тариф смарт хс+
Яка локація?
Івано-франківська обл.
 
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
На ТП Vodafone SuperNet Start (локация Германия 3 месяца) пришло предложение - ГБА за 360 грн до 27.11.2022.
После оплаты ГБА будет ли продолжать работать услуга Доступный роуминг ?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Я
На XS+ прийшла пропозиція перейти на супернетстарт з РБА за 350 грн.
В мене,була пропозиція за 230гр,так що можети почекати.Тариф смарт хс+
Яка локація?
Івано-франківська обл.
Так же в Черниговской висит такое предложение.
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
На ТП Vodafone SuperNet Start (локация Германия 3 месяца) пришло предложение - ГБА за 360 грн до 27.11.2022.
После оплаты ГБА будет ли продолжать работать услуга Доступный роуминг ?
Интересно, что скажут на это адепты теории распределения Украины на красный/синий регионы🤣.
Тут какой регион и чо так дёшево?
 
Реєстрація
02.08.17
Місто
Харків
От багато бачу, що оператор надає якісь плюшки після заяви на MNP, а якщо її замовити, не отримати плюшок, все прийдеться оператора таки змінити, чи там можна не скористатися?
 

Theos

Заблокирован
Реєстрація
05.08.18
Місто
Харків
Телефон
Ulefone Armor 3t
От багато бачу, що оператор надає якісь плюшки після заяви на MNP, а якщо її замовити, не отримати плюшок, все прийдеться оператора таки змінити, чи там можна не скористатися?
Поки не минуло половина часу з моменту подачі заяви до часу переносу - заявку можна скачувати. Тож ставте запланований час не менше тижня. Бо котики можуть не встигнути Вам додзвонитися
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
На ТП Vodafone SuperNet Start (локация Германия 3 месяца) пришло предложение - ГБА за 360 грн до 27.11.2022.
После оплаты ГБА будет ли продолжать работать услуга Доступный роуминг ?
думаю - да, будет, если пакет начислен, за все уплочено. Должна продолжать работать.
 

bbeliy

початковий рилосвин 💙💛
Реєстрація
05.08.19
Місто
Полтава
Телефон
Redmi 9T|STK-L21|B525
на 4G Smart XS прийшла ось така пропозиція:

"Ваш тариф ось-ось подорожчає! Пропонуємо заощадити 20% на 3 міс. Встигніть замовити знижку до 30.11: надішліть SMS з будь-яким текстом на номер 3135 (це безкоштовно)."

АП до 25.11.2022 складає 55грн. 55-20%=44грн. Цікаво після подорожчання вже буде 75-20% чи ще 3 місяці буде по 44 грн?

Також є пропозиція "рік без абонплат для вас за 390 грн у SuperNet Start"
 

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Так скидка после подорожания вроде как . Вместо 75 грн. 3 абонки будет 60 .
 
Реєстрація
28.05.17
Місто
Чернівці
Так скидка после подорожания вроде как . Вместо 75 грн. 3 абонки будет 60 .
44/60/60 если подключить скидку и пакет услуг до 25.11
Post automatically merged:

Цікаво після подорожчання вже буде 75-20%?
саме так
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Тариф 4G Smart XS сначала было предложения год за 600 грн, подал заявку на mnp и предлагают пополнить на 90 грн и 3 месяца бесплатно
Уточніть, будь-ласка, - РБА на XS?
Бо це, певне, помилка.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
На номері Joice були 2 акції: РБА за 390 грн і "онлайн-спротив". Я міркував чи підключати РБА як через день акція пропала... Ну як можна так швидко зникати? Ось так вони хотіли цю акцію надати, жмоти. Там здається тиждень був а вони день тримали. А онлайн-спротив точно був до кінця грудня. І що ви думаєте? Теж зник а зараз ще листопад.
Це природній відбір недооператорів. Буду платити Київстару.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
На номері Joice були 2 акції: РБА за 390 грн і "онлайн-спротив". Я міркував чи підключати РБА як через день акція пропала... Ну як можна так швидко зникати? Ось так вони хотіли цю акцію надати, жмоти. Там здається тиждень був а вони день тримали. А онлайн-спротив точно був до кінця грудня. І що ви думаєте? Теж зник а зараз ще листопад.
Це природній відбір недооператорів. Буду платити Київстару.
Якщо вам конче треба, то тре писати не тут, а у чат ВФ.
Є вірогідність, що по номеру акція ще діє, просто з візуалізацією трабли.
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
На номері Joice були 2 акції: РБА за 390 грн і "онлайн-спротив". Я міркував чи підключати РБА як через день акція пропала... Ну як можна так швидко зникати? Ось так вони хотіли цю акцію надати, жмоти. Там здається тиждень був а вони день тримали. А онлайн-спротив точно був до кінця грудня. І що ви думаєте? Теж зник а зараз ще листопад.
Це природній відбір недооператорів. Буду платити Київстару.
Я подключал ГБА через оператора, потому что в приложении пропало за 2 дня до конца действия предложения
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Я подключал ГБА через оператора, потому что в приложении пропало за 2 дня до конца действия предложения
Це треба одразу скріншот акції робити аби Водафон не наїбав. Хутко відмовляється від своєї ж акції...
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
Я подключал ГБА через оператора, потому что в приложении пропало за 2 дня до конца действия предложения
Це треба одразу скріншот акції робити аби Водафон не наїбав. Хутко відмовляється від своєї ж акції...
Да, скриншот показывал
 
Зверху