Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Інші ні, принаймні ті що користувався я
Я слегка ошарашу, возможно, но даже те банки, которые платили кэшбек "чистыми", якобы не вычитая налоги, все равно платили за вас эти налоги. И данные тоже передавали, они не могли этого не делать. Просто налог платился из маркетингового бюджета, а вам ничего не говорили, потому что зачем обтяживать пользователя ненужной инфой. Например, об этом в СМСках прямо писал Укрсиб - Податки ххх грн сплачено коштом банку.
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
Тобто, зв'язку між хамелеоном та світтв ви так і не побачили?
ну от що за ...
ідеш в банк, закриваєш свій картковий рахунок хамелеон, а світ.тв далі працює, з'їдаючи по 1грн/міс. з реферальної 25'ки, всі умови акції виконано, карта не відв'язана, її просто фізично не існує вже і світ.тв ніяк не дізнається це, бо знімає 1 грн з свого внутрішнього балансу. Хай хоч весь банк ліквідується (тьфу-тьфу-тьфу), хто в такому разі світ.тв годує?
У мене в виписці по хамелеону лише перша гривня для реєстраціїї знята і більше оплат на користь світ.тв нема.

Акція розрахована на лоха, котрий забуде відв'язати картку по закінченню акції або лінивого, котрому простіше щоб все налаштоване далі працювало, без лишніх рухів по пошуку альтернатив як насвинорилити.

Я взагалі написав лазівку, як зробити щоб на час акції світ.тв більше не годувався гривнями з карти і було зекономлено ще тих нещасних 11 грн, а ви придираєтесь незрозуміло до чого, ніяких сил нема на ці пусті дискусії.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Тобто, зв'язку між хамелеоном та світтв ви так і не побачили?
ідеш в банк, закриваєш свій картковий рахунок хамелеон
Заради 11 грн. треба закрити Хамелеон? Це якась порада "антисвинорил". Сподіваюсь, що після війни банка встоїть та повернуть кредлім на картку.
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
Тобто, зв'язку між хамелеоном та світтв ви так і не побачили?
ідеш в банк, закриваєш свій картковий рахунок хамелеон
Заради 11 грн. треба закрити Хамелеон? Це якась порада "антисвинорил". Сподіваюсь, що після війни банка встоїть та повернуть кредлім на картку.
треба все закрити, а готівку закопати в землю, кажу абсолютно серйозно
 
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Тобто, зв'язку між хамелеоном та світтв ви так і не побачили?
ідеш в банк, закриваєш свій картковий рахунок хамелеон
Заради 11 грн. треба закрити Хамелеон? Це якась порада "антисвинорил". Сподіваюсь, що після війни банка встоїть та повернуть кредлім на картку.
Не, ну тем, кто собирается воспользоваться акцией 80/20, вполне нормальный лайфхак.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Ще й як треба закрити хамон, поки 20% компенсують.
Наразі це взагалі найкраща свинорильська акція.
Потім, якщо буде все добре з банком, можна назад відкрити.
Я так розумію, участь у цій акції й підтримає банк на плаву - інакше, чого б вони її запускали.
А якщо банк загнеться - нацбанку ми зобов‘язані повертати вже усю суму кредиту. Якщо банк загнеться - це навантаження на фгвфо. Тож, як банк готовий витратити гроші на наші кредити собі у збиток - нехай робить. Аби регулятор слідкував, щоб ця акція не була аферою накшталт «видані кредити ми повернемо, а зібрані депозити ні, бо збанкротуємо»
Як на мене - мета акції 80/20 - це зібрати якісь кошти, щоб платити по зобов‘язаннях, які складно виконати, бо кошти за обслуговування боргів від осіб не надходять.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
кто-то воспользовался предложением 80/20 по кредитке?
Я.
Есть ещё подводный камень, о котором не знал:
Если гасить с карты другого банка, то есть ограничение в 29999 грн. Обход лимита: закинуть необходимую сумму на дебетку альфы или создать виртуалку, если дебетки нет и гаситься уже с неё.

После погашения карта тут же пропадает и в Сенсе и в МАБЕ...

Полученный профит: 11К.
С налогами разберусь после победы...
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Як швидко приходить лист на електронку з подальшими інструкціями?
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Як швидко приходить лист на електронку з подальшими інструкціями?
Мені лист на емей прийшов на наступний ранок. Подальші інструкції мають прийти звичайним листом.
А на телефон дзвонять? Я зараз закриваю за родичів тож хочу знати чи треба їх попереджати, що казати в разі чого )
 
Реєстрація
27.07.12
Місто
Львів
Як швидко приходить лист на електронку з подальшими інструкціями?
Мені лист на емей прийшов на наступний ранок. Подальші інструкції мають прийти звичайним листом.
А на телефон дзвонять? Я зараз закриваю за родичів тож хочу знати чи треба їх попереджати, що казати в разі чого )
Ніхто не телефонував.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Таке запитання: є кредитка РЕД. На ній оформлені розстрочки. Якщо я зараз виберу весь кредитний ліміт і на картці залишиться 0, що буде в розрахункову дату? Я так розумію, будуть зняті платежі по розстрочкам і картка зайде в "мінус". Які санкції передбачені за такий вихід в технічний овердрафт?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Таке запитання: є кредитка РЕД. На ній оформлені розстрочки. Якщо я зараз виберу весь кредитний ліміт і на картці залишиться 0, що буде в розрахункову дату? Я так розумію, будуть зняті платежі по розстрочкам і картка зайде в "мінус". Які санкції передбачені за такий вихід в технічний овердрафт?
Якщо по розстрочкам є щомісячна комісія то вона вже буде списана в мінус, але при виникненні несанкціонованого боргу піднімається кредитний ліміт щоб його перекрити.
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Оце так оперативність!
Тільки заводиш ці 80% коштів, одразу зникає все після тапу - і картка, і борг.
Залишаєтсья чекати інфу на пошту)
Сподіваюсь, усі скористаються даною акцією, щоб побільше цапнути у фрідмана грошей.

Від себе хочу додати - спочивай з миром, російський альфа-банк. Коротше, "йди звідси, розбійник" :D
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Акция по погашению 80% для Хамелеона уже закончилась ? Нет такой функции в Сенс
Ні, дана акція працює, просто наразі спостерігаємо певні технічні проблеми в додатку, через які пропозиція тимчасово недоступна 😢 Робимо все можливе щоб якнайшвидше вирішити проблему
 

ruvex

Заблокирован
Реєстрація
23.12.20
Місто
UA-26
Акция по погашению 80% для Хамелеона уже закончилась ? Нет такой функции в Сенс
Ні, дана акція працює, просто наразі спостерігаємо певні технічні проблеми в додатку, через які пропозиція тимчасово недоступна 😢 Робимо все можливе щоб якнайшвидше вирішити проблему
Вот за что люблю Альфу, за постоянство в любых условиях!;)
 
Зверху