Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
По ящеру, скорее всего, получиться, если на ней банк убрал кредитный лимит.
Мені навіть при 0 ліміті Хамелеону (зменшеному в перші дні війни) відмовили підвищувати, пропонують відкрити чорну/білу
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
Як вплине на кредитну історію погашення 80/20?
Скорее всего, положительно, так как снижается кредитная нагрузка.
Не все так однозначно, на Фінансах пишуть таке:

Цікаво, що Альфа після внесення 80 відсотків боргу, решту 20 відсотків відображає у виписці на розрахункову дату як несанкціонований борг. Обіцяють його списати і підтвердити листом. Але ж як воно відобразиться в майбутньому на кредитній історії? Адже банк спише несанкціонований ( насправді ним санкціонований борг згідно акції!)борг.
Потрібен коментар офіційного представника....
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
 

Behemot

Заблокирован
Реєстрація
11.10.08
Місто
Киев
Запитання представнику АБ. Чому курс для операції онлайн обміну 29.25/29.54?
Якщо я хочу продати євро або долари з поточного рахунку без візиту в відділення через смартфон.
Чи це можливо тільки через відділення, коли хтось передо мною продає валюту.... далі мені її видадуть и тут же вікуплять в мене по реальном курсу?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.11.15
Місто
Шостка
80/20 воспользовался и закрыл Эко и Максимум. Осталась Хамелеон. Теперь в раздумьях, стоит ли закрывать ее с выбранным лимитом? Карта то интересная. Если закрою и ее, когда смогу заказать новую кредитку или получу на Хамелеон лимит - неизвестно.
 
Реєстрація
26.06.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
80/20 воспользовался и закрыл Эко и Максимум. Осталась Хамелеон. Теперь в раздумьях, стоит ли закрывать ее с выбранным лимитом? Карта то интересная. Если закрою и ее, когда смогу заказать новую кредитку или получу на Хамелеон лимит - неизвестно.
Ещё в голове держите, что до сентября по Хамелеону кредитные каникулы (погашений делать не нужно).
Для себя решил оставить.
Моя логика: для погашения 80% долга по Хамелеону (при отсутствии трат) должно пройти 16 месяцев + 3 месяца кредитных каникул. За 19 месяцев гривна всяко 20% сбросит.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
80/20 воспользовался и закрыл Эко и Максимум. Осталась Хамелеон. Теперь в раздумьях, стоит ли закрывать ее с выбранным лимитом? Карта то интересная. Если закрою и ее, когда смогу заказать новую кредитку или получу на Хамелеон лимит - неизвестно.
Ещё в голове держите, что до сентября по Хамелеону кредитные каникулы (погашений делать не нужно).
Для себя решил оставить.
Моя логика: для погашения 80% долга по Хамелеону (при отсутствии трат) должно пройти 16 месяцев + 3 месяца кредитных каникул. За 19 месяцев гривна всяко 20% сбросит.
А якщо чутки про те ,що Альфа хоче піти підтвердяться і вона продасть борги якісь факторинговій компанії , то я би краще заплатив .
Манівео теж спочатку зробив кредитні канікули , а потім таліону продали ті борги.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
За 19 месяцев гривна всяко 20% сбросит.
А если считать, что с 20% подарка ещё нужно будет заплатить налог, то уже не 20%, а достаточно будет падения на 16%...
Падіння гривні дає виграш, якщо ваші доходи виростуть на відповідних 20%. А якщо доходи не виростуть чи взагалі впадуть, то виграшу не буде. Ну й не забуваємо, що умови "Сенсу" можуть змінитись в будь-який момент. Тож я би не розраховував, що 19 місяців умови самої картки будуть стабільними. Більше того, впевнений, що за півтора року вони точно зміняться.
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
только через поддержку можно изменить лимит на снятие средств. По ящеру, скорее всего, получиться, если на ней банк убрал кредитный лимит
Скажу больше даже уменьшить лимиты на Cameleon нет возможности. Банк отказываеться закрывать кредитную линию.
 
Реєстрація
21.11.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone XS
Привет, кто-то снимал валюту с валютных карт в отделениях Аллы в Киеве? Выдают вообще что-то наликом?
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Sergiys, через чат ранее принимали заявку только на уменьшение кредитного лимита. Что касается лимита на снятие наличных, то его изменить можно только через поддержку.
 

Sergiys

У пошуку
Реєстрація
06.04.10
Місто
Київ
Телефон
РОСО X3 Pro
Через чат на закрытие кредитного лимита не ответили (уменьшили кредит до 166 гривен).
Увеличили лимит на покупки до 20 000 гривен.
Изменение к сожелению не доступно - ответ чата.
 
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Думаю воспользоваться акцией 80/20, озадачился вопросом: где сейчас р2р без комиссий чужой тянучкой? С мони на аллу уходит без проблем?
 
Зверху