Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Перевожу короче бабки на казахскую карту, у моно все норм переводится, у альфы нет
Каким образом переводишь?
Если P2P перевод "толкаешь" с гривневой карты, то такие переводы очень сильно ограничены почти всеми банками. У моно-привата были лимиты 30-50к грн в месяц, а в некоторые дни-недели такие переводы вообще были недоступны.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
13.10.08
Місто
Киев, Винница
Телефон
Ифон
С удивлением для себя сегодня уперся в месячный лимит в 200К на СЭП-переводы
https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/360017189360
Перекази за номером рахунку IBAN на рахунки, відкриті в інших банках України50 000 грн150 000 грн200 000 грн

Это всегда так было или после войны ввели? Операторка говорит что пофиг, заводи хоть графит, все равно этот лимит не перепрыгнуть.
Кто знает какие способы вывести?
А во всех банках такой лимит на сэп на другие банки? Или есть варики получше?
procredit лимита на СЕП переводы вообще нет. ни на операцию ни месячного.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
На Титаніку теж музика грала після зустрічі з айсбергом. Але є таки надія що НБУ залатає всі діри в Сенсі, адже вони значно менші ніж в Приваті в 14
Поки латають, невідомо з якого дива. І державі дають гроші і альфі, коли Київстар розриває стратегічне партнерство з сенсом (цікаво чому це, самі не зацікавлені допомогти витягнути банк в такій ситуації? Власник то один.)
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Є безлімітні варіанти, однак з комісією. Так що тут Алла ще порядна дівка.
підкажить явкі-імена-паролі, будь ласочка.
Не бачу тут жодной порядності. Якщо хочеш бабла, просто встанови коміс на сепи > 200K в місяц. Тотально обмежувати перекази це жлобство

Если P2P перевод "толкаешь" с гривневой карты, то такие переводы очень сильно ограничены почти всеми банками
именно так и делаю, я уже понял что не разгуляешься
 
Останнє редагування:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Тотально обмежувати перекази це жлобство
В них же обмежена кількість коштівя явно менше ніж у всіх клієнтів на рахунках в сумі. Трафік із банку значно перевищує трафік в банк от і сповільнюють відтік
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
рафік із банку значно перевищує трафік в банк от і сповільнюють відтік
як казав мій дід я твій дід проблеми індіанців шерифа не колихають. Будемо шукати іншій банк.
Зараз я вперся в ліміт 200К по сепу, в 30К по П2П, моно-дірект (тянучка) теж не працює бо П2П, як сказав сапорт. Фактично мої гроши заперті в Аллі, не знимать же їх в банкомат ходити як дебіл. Це не сервіс це говносервіс.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Фактично мої гроши заперті в Аллі
Тут ліміти ще досить демократичні. з Форварду по 1 тис/день виводили.
Post automatically merged:

Зніми в касі за один раз. Без комісії.
А там хіба не ліміт 100к?
Post automatically merged:

Це не сервіс це говносервіс.
Підчас війни це прям супер сервіс, значно краще ніж в багатьох країнах Європи. Це ми просто балувані клієнти.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Це ми просто балувані клієнти
можливо. я сутикався з такім "сервісом" в естонських-літовських банках 2-3го ешелону, там це норм. Але Альфа завжди ввжалася якось посолідніше ніж мусорні банки
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Коли впаде тіло мобільного депозиту на рахунок? Відсотки вже впали, а ось в самому депозиті світиться 0,1%, кількість днів 0/21 і висяк.
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
На почту среди ночи приходит "выписка" по Хамону, хотя я не указывала нигде свою почту, в Sense пусто. Как отключить этот спам и где они могли добыть адрес?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
LarSia, можливо колись якусь квитанцію надсилали на пошту?
Спробуйте через операторів підтримки
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Нет, в сенсе пусто точно. Заколебали уже этими смс про обязательный платеж, и этими выписками именно по Хамону, по Ред ничего такого нет.
 
Зверху