Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Alfa-Bank , де можна побачити список виключень MCC по карті Альфа-Конект, по якій не нараховуються бонуси?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Доброе утро
Подскажите пожалуйста, если рассрочку сейчас активировать, потом пройдет расчетная дата, и рассрочку отменить. Сумма перейдет в платеж льготного периода, но комиссия ежемесячная не возьмётся( та что в ежемесячном платеже указано)?
Правильно?
Может что то поменялось, давно не пользуюсь.
Раньше в рассрочку на три месяца не было комисса, а сейчас вижу и там есть, потому вопрос комиссия снимется если рассрочку отменить или нет?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Доброе утро
Подскажите пожалуйста, если рассрочку сейчас активировать, потом пройдет расчетная дата, и рассрочку отменить. Сумма перейдет в платеж льготного периода, но комиссия ежемесячная не возьмётся( та что в ежемесячном платеже указано)?
Правильно?
Может что то поменялось, давно не пользуюсь.
Раньше в рассрочку на три месяца не было комисса, а сейчас вижу и там есть, потому вопрос комиссия снимется если рассрочку отменить или нет?
Доброго дня. Якщо відміняєте розстрочку, вона переходить у звичайну заборгованість по картці, тому будь-яку плату за розстрочку після її відміни вже не сплачуєте.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Alfa-Bank , підкажіть будь-ласка, яка з моїх карт Visa приймає участь в акції: "50 горішків від Visa за коммуналку в Sense"?
 

kvv

Реєстрація
16.10.16
Місто
Ровно
Alfa-Bank , підкажіть будь-ласка, яка з моїх карт Visa приймає участь в акції: "50 горішків від Visa за коммуналку в Sense"?
Доброго дня. Написала в ПП.
Ще одне - а як їх використати?

Заплатити комуналку від 50грн, дочекатися проводки і після цього поміняти горіхи?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Так, але горіхи можна обміняти на реальні покупки, комуналка в прольоті.
 
  • Like
Реакції: kvv

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank , підкажіть будь-ласка, яка з моїх карт Visa приймає участь в акції: "50 горішків від Visa за коммуналку в Sense"?
Доброго дня. Написала в ПП.
Ще одне - а як їх використати?

Заплатити комуналку від 50грн, дочекатися проводки і після цього поміняти горіхи?
Доброго дня. Як витратити бонуси, накопичені в програмі винагород Cash'U CLUB? За яку операцію можна повернути кошти в програмі винагород Cash'U CLUB?
 
  • Like
Реакції: kvv

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Alfa-Bank , підкажіть будь-ласка, яка з моїх карт Visa приймає участь в акції: "50 горішків від Visa за коммуналку в Sense"?
А можно ссылку, что это за акция и срок действия?
Немає на сайті. Тільки в додатку, якщо доступно.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank , підкажіть будь-ласка, яка з моїх карт Visa приймає участь в акції: "50 горішків від Visa за коммуналку в Sense"?
А можно ссылку, что это за акция и срок действия?
Доброго дня. В акції беруть участь клієнти, у яких вона відображається у мобільному додатку. Дивіться розділ Cash'U - Акції.
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Жаль, что только один раз. Оказывается я ею воспользовался еще в апреле, просто забыл уже.
 
  • Like
Реакції: JKL
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
А кто-то воспользовался месяц назад, до сих пор ждёт прихода :)
Альфа она такая...любит свою чат-поддержку держать в тонусе, я ж просто так не слезу
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Вітаю!

Alfa-Bank , підкажіть будь-ласка, яка з моїх карт Visa приймає участь в акції: "50 горішків від Visa за коммуналку в Sense"?
А можно ссылку, что это за акция и срок действия?
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев
Як прибрати кнопку "отримати", яка в додатку в полі поряд з картою з'явилася? Не хочу випадково натиснути, бо готівковими кредитами, навіть схваленим без мого запиту, принципово не цікавлюся.
 

JKL

Реєстрація
13.12.17
Місто
Киев

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
А кто-то воспользовался месяц назад, до сих пор ждёт прихода :)
Альфа она такая...любит свою чат-поддержку держать в тонусе, я ж просто так не слезу
Доброго дня. Виплати за попередні періоди здійснені. Якщо бонсуи ви не отримали, потрібно перевіряти чому. Напишіть дані у ПП, подивлюся.
Post automatically merged:

Як прибрати кнопку "отримати", яка в додатку в полі поряд з картою з'явилася? Не хочу випадково натиснути, бо готівковими кредитами, навіть схваленим без мого запиту, принципово не цікавлюся.
Доброго дня. Кпопку сховати можливості немає. Випадково кредит не оформите, адже там потрібно перегортати кілька сторінок меню та підтвердити оформлення кодом з смс.
 
Зверху