Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
Подскажите, если пополню через Sense а затем отправлю СЭП , тех овера не будет или комиссий там каких ни будь?
Доброго дня. Яка у вас картка? Яким чином робитимете поповнення?
Пакет black, через кнопку в sense (пополнить ->с другой карты)
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Пакет black, через кнопку в sense (пополнить ->с другой карты)
Комісій за поповнення і переказ по СЕП немає. Якщо поповнення з картки іншого банку, списання пройде по рахунку раніше, ніж поповнення. Проте, за тех.овер у нас санкцій немає.
 
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
Пакет black, через кнопку в sense (пополнить ->с другой карты)
Комісій за поповнення і переказ по СЕП немає. Якщо поповнення з картки іншого банку, списання пройде по рахунку раніше, ніж поповнення. Проте, за тех.овер у нас санкцій немає.
Спасибо, может Вы можете помочь с вопросом по не насчитанным бонусам за коммуналку?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Спасибо, может Вы можете помочь с вопросом по не насчитанным бонусам за коммуналку?
Напишіть номер рахунку, з якого проводили оплату, дату та суму операції в приватному повідомленні, будь ласка.
 
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
Спасибо, может Вы можете помочь с вопросом по не насчитанным бонусам за коммуналку?
Напишіть номер рахунку, з якого проводили оплату, дату та суму операції в приватному повідомленні, будь ласка.
Оправил всю информацию
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий вечір!

Сьогодні АТ "АЛЬФА-БАНК" обмежив у операціях усі мої картки за P2P-переказ на суму 10 гривень на картку, яка відкрита в АТ "ТАСКОМБАНК".
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий вечір!

Сьогодні АТ "АЛЬФА-БАНК" обмежив у операціях усі мої картки за P2P-переказ на суму 10 гривень на картку, яка відкрита в АТ "ТАСКОМБАНК".
можно больше инфо?
какой нам интерес?
Може когось зацікавить.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Добрий вечір!

Сьогодні АТ "АЛЬФА-БАНК" обмежив у операціях усі мої картки за P2P-переказ на суму 10 гривень на картку, яка відкрита в АТ "ТАСКОМБАНК".
А какой оборот по СЕП, П2П был до этого за этот месяц?
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий вечір!

Сьогодні АТ "АЛЬФА-БАНК" обмежив у операціях усі мої картки за P2P-переказ на суму 10 гривень на картку, яка відкрита в АТ "ТАСКОМБАНК".
А какой оборот по СЕП, П2П был до этого за этот месяц?
До 1500 гривень.

За більші суми на 1 десяток гривень не обмежували у використанні картки, але тут я навіть здивувався.

В основному, останнім часом картки у цьому банку використовую для поповнення депозиту, аніж для переказів та розрахунків.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
xgamesz, что говорят на горячей линии?
Лимиты какие-то детские (если речь реально о 1500грн/мес). Я с подобным сталкивался, когда шла чужая тянучка и Альфа не хотела отдавать деньги и заблочила карту думая, что деньги пытаются утянуть мошенники
 
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Доброї ночі!

Какой депо пополняли?
Ощадный?
Так.

xgamesz, что говорят на горячей линии?
Лимиты какие-то детские (если речь реально о 1500грн/мес). Я с подобным сталкивался, когда шла чужая тянучка и Альфа не хотела отдавать деньги и заблочила карту думая, что деньги пытаются утянуть мошенники
Вони саме обмежують у використанні картку коли бачать платіж із назвою «p2p izi» і сумою 10 гривень, а це саме поповнення картки «izibank» через їхній мобільний застосунок.

Причини вони не називають.

Після 2 обмеження вони послали мене до банкомату для зняття обмежень, так як порахували мене за «професійного шахрая».

Пропонують варіант із походом у відділення і відключенням фінансового моніторингу, але із їх слів я буду «в жахливій небезпеці» та вони не будуть нести ризиків за моїми картками.
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Після 2 обмеження вони послали мене до банкомату для зняття обмежень, так як порахували мене за «професійного шахрая».

Пропонують варіант із походом у відділення і відключенням фінансового моніторингу, але із їх слів я буду «в жахливій небезпеці» та вони не будуть нести ризиків за моїми картками.
Пока не отключен антифрод - такой лок возможен всегда, даже после самой безобидной операции
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
В пятницу на прошлой неделе открыл у них впервые пакет White. Начал уже с того дня делать план для сбора кешбека за пополнение. Алле не понравилось, когда я попытался забрать с пакета через сторонней службой. Со слов сотрудника чата сначала заблочили карту, после уточнения — заблочили только на интернет-операции. Через час я с карты понянул больше, чем не понравилось системе ранее. Живой, всё тихо.

Это впервые за весь период сотрудничества. =)

С izibank тоже тянул, но сумму большую, чем 10 грн — Алка и не пискнула )
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
.dp
А подскажите, у альфы бесплатных виртуальных дебиток (пополнить под акцию и раздавать на всяких сайтах чтоб не светить основную карту) нет?
 
Реєстрація
04.08.13
Місто
Киев
так як порахували мене за «професійного шахрая»

Вот. И не только мне так кажется...
Post automatically merged:

А подскажите, у альфы бесплатных виртуальных дебиток (пополнить под акцию и раздавать на всяких сайтах чтоб не светить основную карту) нет?
Только если у вас нет никакого "пакета", то получится открыть digital карту, на которую можно не выпускать пластик.
 
Останнє редагування:
Зверху