Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
1. Свайпніть вгору кнопки управління та перейдіть до редагування робочого столу.
Дякую. Але операція ну зовсім непрозора.
Можна ще так - Показати/приховати продукт/шаблон на робочому столі цифрового банку Sense SuperApp.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Наверное уже обсуждали, но я был крайне удивлён, когда платёж с карты на карту альфы был отправлен поздно вечером в последний выходной и тут же провёлся по счёту на следующий рабочий...
Т.е. щас с карты на карту альфы день-в-день если рабочие, что-ли?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Наверное уже обсуждали, но я был крайне удивлён, когда платёж с карты на карту альфы был отправлен поздно вечером в последний выходной и тут же провёлся по счёту на следующий рабочий...
Т.е. щас с карты на карту альфы день-в-день если рабочие, что-ли?
Доброго дня. Така ситуація можлива, адже зараз працюємо над прискоренням проводок операцій. Проте, прошу все ж, поки що орієнтуватись на загальні терміни при поповненні.
 
Реєстрація
25.09.12
Місто
Запорізька Січ
Телефон
Nokio 8910
Друзи, альфоводы! Порекомендуйте правильную карту (вход-выход без %) этой банки для нового клиента. Работает у них рефералка ?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
  • Like
Реакції: Howl

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Alfa-Bank, є у наявності пластики "Максимум 2.0" і "RED". Бажаю їх закрити, щоб у подальшому випустити собі цифрову "RED" без страховок. Бо після перевипуску картки не бажаю потім паритися чи підключаться страховки тощо. )

1 Можливість оформити цифрову "RED" з'явиться одразу чи після 45 діб? Чи по закінченні 45 діб не факт, що система забажає мені запропонувати картку?

2 РД 31 число мене цілком влаштовує. У разі оформлення через Sense у вихідний день 31 числа, РД так і буде 31 число?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, є у наявності пластики "Максимум 2.0" і "RED". Бажаю їх закрити, щоб у подальшому випустити собі цифрову "RED" без страховок. Бо після перевипуску картки не бажаю потім паритися чи підключаться страховки тощо. )

1 Можливість оформити цифрову "RED" з'явиться одразу чи після 45 діб? Чи по закінченні 45 діб не факт, що система забажає мені запропонувати картку?

2 РД 31 число мене цілком влаштовує. У разі оформлення через Sense у вихідний день 31 числа, РД так і буде 31 число?
Доброго дня. Уточнюю. Відпишусь.
 
Реєстрація
10.06.21
Місто
Kiev
MASolomko
Уже две кредитки по почте получил вместо закончившихся, страховки не подключили.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, сторінка "Миттєва розстрочка" —> посилання "Калькулятор" —> сторінка 404 "сторінку не знайдено" :D

ps Погано спартанці тестують посилання на сайті.
Доброго дня. Взяли в роботу.
Посилання застаріле, буде видалене.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Alfa-Bank, и калькулятора для этой услуги не будет?

Demn, одна страховка после оформления карты отключается навсегда, другая при перевыпуске может включиться. Хочется просто не париться )
 

ruvex

Заблокирован
Реєстрація
23.12.20
Місто
UA-26
1625078024656.png
Чудо месседж при отмене лонгации "Мобильного". Нерабочее время или что-то еще?
Депо открыт через My Alfa-Bank.
Кто-то сталкивался с подобным?
 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Сталкивался с таким глюком. Решилось только через офпреда.
Горячка только принимала заявки и переносила сроки
 

ruvex

Заблокирован
Реєстрація
23.12.20
Місто
UA-26
Сталкивался с таким глюком. Решилось только через офпреда.
Горячка только принимала заявки и переносила сроки
Интересный результат при повторе снятия 5 минут назад.
Сообщение изменило содержание. Добавилось
"Отмена пролонгации депозита разрешена: в рабочие дни с 09:00 до 17:00. В выходные дни - запрещена."
1625084436046.png
Post automatically merged:


Искусственный интеллект...@%&
 
Зверху