Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, типа договариваться, что ты хочешь сделать, она подготовит это в свободное время и ты приходишь и она принимает тебя вне очереди. Правильно понимаю?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кочевник, типа договариваться, что ты хочешь сделать, она подготовит это в свободное время и ты приходишь и она принимает тебя вне очереди. Правильно понимаю?
Телефонує і кажеш, я до вас завітаю після дощика в четвер. Ок. Буду чекати.
Пробігаєш повз відділення до дощика, вирішив забігти. А перс оприходує іншого клієнта, і сидиш , чекаєш. Можеш півгодини чекати....

Навіть коли прийшов після дощику, все одно мусиш чекати, якщо є попередній клієнт.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Черги відсутні, якщо з менеджером попередньо домовитися.
При реєстрації в електронній черзі, навіть не в своє відділення приймає перший вільний персональний менеджер або спеціаліст без черги. В мене декілька раз так було в відділеннях де великі черги
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Хочу додати "RED" в Мастеркард більше. Постійно пише "Халепа, щось пішло не так". Це глюк МС чи RED в принципі не приймає участі в цій програмі?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Alfa-Bank , чому я не можу увімкнути М-банкінг по хамону? Вмикаю, отримую смс, ввожу код. Всі перемикачі увімкнено. Вихожу з меню сповіщень. Мене викидає не на попереднє меню, а в якесь нове. Захожу знову в PUSH-сповіщення і ні фіга не увімкнено. І так 5 разів. Ви що, тренуєте?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank , чому я не можу увімкнути М-банкінг по хамону? Вмикаю, отримую смс, ввожу код. Всі перемикачі увімкнено. Вихожу з меню сповіщень. Мене викидає не на попереднє меню, а в якесь нове. Захожу знову в PUSH-сповіщення і ні фіга не увімкнено. І так 5 разів. Ви що, тренуєте?
Добрий ранок!
Напишіть в приватні повідомлення, подивимось що там.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Затем выбрал в менюшке Хамелеона заказ карты через Новую почту (выбрал почтомат). Когда карта пришла, оказалось, что получить я не могу.
Подожди пару дней (три вроде) и посылку с почтомата переместят на отделение, а там уже с паспортом или по смс ...
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кочевник, для новых карт нужно время пока система одумается. Обычно до суток это занимает и потом всё заработает как положено. А пока ни танцы в мобильных приложениях, ни в МАБ не дадут нужного эффекта.

Сами заявки принимаются.
В общем, жди...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Кочевник, для новых карт нужно время пока система одумается. Обычно до суток это занимает и потом всё заработает как положено. А пока ни танцы в мобильных приложениях, ни в МАБ не дадут нужного эффекта.

Сами заявки принимаются.
В общем, жди...
Жижеталізація на старті...
 

pavel_good

Венки-террористы
Реєстрація
11.11.08
Місто
Запорожская область
Телефон
HTC Hero
Похвалю Альфа-банк

Для премиум-карт у них есть услуга Альфа-консьерж. Можно задавать туда любые, даже глупые, вопросы. Например, где найти закрытый на Хрещатике пять лет назад магазин Bally либо посоветуйте тройку самых романтических ресторанов Киева либо помогите записаться на мужской сеанс СПА-процедур по очищению лица.

Также у них есть безлимитные бесплатные медицинские консультации в формате вопрос-ответ. Ответ дают спустя пару часов. На вопрос как поставить клизму при геморрое получил весьма исчерпывающий ответ )))))

Ещё заметил что доступны 5 бесплатных услуг курьерской доставки. Ещё правда не тестировал.

Вообщем годная вещь.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Alfa-Bank , як зазначити правильне написання імені і призвіща латинкою для іменного Хамелеону?
 
Зверху