Глюки lifecell

Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
У кого убрали будь вдома и вернули старое название оператора life:) ?
 

Вкладення

  • fdh.jpg
    fdh.jpg
    62.9 КБ · Перегляди: 61

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
У кого убрали будь вдома и вернули старое название оператора life:) ?
У меня на основной не убрали, но у меня новая симка, где изначально lifecell писало раньше. А вот на красной карточке life:) название вообще не менялось, также и на обменяной красной лайф на новую 3в1 - так и пишет всё время lifecell, с момента обмена.
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
У кого убрали будь вдома и вернули старое название оператора life:) ?
У меня на основной не убрали, но у меня новая симка, где изначально lifecell писало раньше. А вот на красной карточке life:) название вообще не менялось, также и на обменяной красной лайф на новую 3в1 - так и пишет всё время lifecell, с момента обмена.
Это от устройства зависит, на некоторых название не меняется
 

LarSia

©°
Реєстрація
26.05.10
Місто
Днепр
Телефон
iPh 11, Moto X4
Скрытый мат
А можно как-то сделать, чтобы не отображалось это дебильное "название" сети (не сим)? Прямо бесит уже этот "лозунг", вместо индикации оператора, за***ло...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Может, им переименоваться на оператор "Bud' Vdoma"? Если честно, глупо уже выглядит, учитывая, что уже дома никто никого не держит.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Не знаю сюди чи ні...Лишаю заявку по відсутності покриття 3/4ж в приміщенні в одному населеному пункті через месенджер представникам лайфсел. Отримую номер для верифікації номеру і оператор мені заявляє, що вони бачать інтернет сесії 3 та 4ж. На робочому ж смартфоні від ранку едж і нічого вище не було. Це вже не перший випадок коли по заявці проблеми з покриттям, а їх "сертифіковане" обладнання проблем не знаходить
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
В мой лайфселл, при просмотре доступных тарифов, отображаются региональные тарифы. В моей локации, региональные не работают.
Что за .... ?
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Sanёk, решили ознакомить с региональными тарифами, вдруг смените местопребывание:)
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Відсутня мережа м.Волочиськ (Хмельницька область), спочатку пропав додзвон, через пару хвилин взагалі мережа пропала.
Перевірено на двох різних телефонах.

upd. не було мережі 2год і 20хв.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
З минулого тижня в Парку Партизанської слави, вул. Зрошувальної і Машиністівської часто випадає в 3Ж. Раніше був постійний LTE.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Щось в місті Чоп лайфсел плющить від учора. То зникає зв'язок на 3-5 хвилин взагалі, то немає лте, але є 3ж без передачі даних. Зараз знову зник зв'язок і з'явився лиш в едж. Сподіваюсь на лте 2600)
Ап. Вже годину взагалі немає мережі лайфсел)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.01.12
Місто
..Репки
Репки, Черниговская обл
какая то бяка с лайфом, в фейсе только и говорят про отврат от лайфа
Шо там случилось то ?????
 
Зверху