Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А-Банк
a-bank.com.ua
7776 з мобільного, +380 (56) 722-0-555 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=abank

Кредитні ліміти на платіжку картку «Зелена» (у т. ч. карток «АТБ» та «Вигода») та на розстрочки різні. Після оформлення кредитного продукту «Плати частинам» (відкривається рахунок 2909*) інформація щодо нього передається до кредитної історії клієнта (зокрема, УБКІ).

Перший платіж за послугою розстрочки на покупки списується в день оформлення кредитного продукту «Плати частинам», списання цього платежу за рахунок кредитних коштів — безкоштовно й він входить у пільговий період. Подальші щомісячні платежі будуть списуватися автоматично з кредитної картки «Зелена» після 20:30 згідно графіку платежів (останній платіж списується на день раніше), якщо до планової дати грошові кошти не були внесені на рахунок кредитного договору (у разі внесення часткової суми щомісячного платежу до дати планового списання, то дату списання буде списана з кредитної картки залишкова частина щомісячного платежу). Планові й дострокові погашення погашення щомісячного платежу й дострокове погашення всього кредиту за рахунок кредитних коштів — 4 %.

Дострокові погашення щомісячного платежу й усього кредиту можна здійснити:​
  • зі платіжних карток «Зелена», «Жовта» та «єПідтримка»;​
  • платежем за реквізитами кредитного рахунку, як через СЕП НБУ, так і в касі банку:​
    • отримувач: <П. І. Б. клієнта>;​
    • IBAN (загальний вигляд): UA * 307770 * 2909 *;​
    • код отримувача: <РНОКПП клієнта>;​
    • призначення платежу (для прикладу): Погашення заборгованості за кредитним договором "Плати частинами" від <дата оформлення договору> <номер договору>, без ПДВ.​
У разі погашення за реквізитами, їх фактичне зарахування на рахунок кредиту 2909* слід перевіряти через виписку: «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> «Виписка».
Перевірити суму щомісячного платежу, яку треба зробити в поточному періоді чи яка автоматично спишеться з кредитної картки: вкладка «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> у верхньому правому куті тапнути на значок «і» —> блок «Поточна заборгованість за платежем».​
 
Причина: Плати частинами
Останнє редагування модератором:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Чи може хтось пояснити як працює карточка вигода епіцентра? У мене є основна картка з якої я оплачую все, і думаю ще почати оплачувати карткою вигода в різних продавців (де основною картою я не отримую нічого). Я буду отримувати 1% на всі такі оплати? Якщо у мене є кешбек категорія і я заплатив картою вигода, я отримаю кешбек від банку і 1% від чеку як кешбек для епіцентру?

І як ці бали потім тратити?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Якщо у мене є кешбек категорія і я заплатив картою вигода, я отримаю кешбек від банку і 1% від чеку як кешбек для епіцентру?
Ну тут треба перевіряти на практиці.

Я розумію, але як саме?
Як за звичайною карткою "Вигода". Робиш покупки, скануєш картку лояльності (но прив'язується за фінномером) и бонуси списуєш при оплаті в Епіцентрі.
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Ну тут треба перевіряти на практиці.
Так, треба буде перевірити, тому що якщо так, то покупки на амазоні стають дуже цікавими якщо є категорія книги + вигода ще 1% дасть на епіцентр. Якщо хтось знає точно то відпишіть, якщо ні то якщо протестую то відпишу в темі.
 

Flamingo

Просто розовый птЫц ;)
Реєстрація
30.12.20
Місто
Зп
Ну тут треба перевіряти на практиці.
Ничего проверять не нужно. У "выгоды" своя кешбек программа. А у "зелёной" (включая АТБ) своя и она другая. И они не пересекаются. Поэтому при оплате "выгодой" кэшбека по программе "зеленой" не будет. И наоборот
 

Вкладення

  • IMG_20230517_231311.jpg
    IMG_20230517_231311.jpg
    276.6 КБ · Перегляди: 34
  • IMG_20230517_231338.jpg
    IMG_20230517_231338.jpg
    199.3 КБ · Перегляди: 35
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Як що на Жовту валютну покласти долляри через касу, відкрити вклад з вільним зняттям готівки або Стандарт. Чи будуть 0,9% комісії?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
И мне подняли лимит.
Было 5200 грн.
Карту использую для АТБ и используется оплата частями.

Сегодня без никаких уведомлений лимит стал уже 20 000.
10.05 подняли лимит с 5200 на 20 000.
Сегодня пришел пуш, что могут повысить до 35 000, если мне надо. Нажал, что надо. Подняли.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
19 мая увеличили лимит на оплату частями и хорошо так. До этого был 0 ₴, а потом нарисовали 6к ₴ с копейками и потом торжественно отчитались об ещё большем увеличении. Вот сегодня лимит по карте хорошо так увеличили, но лимит на рассрочку равен стал нулю...
Как по мне, то лучше рассрочка была б. Лимит по карте относительно применить некуда. :(
 

Сапожник

Заблокирован
Реєстрація
07.05.23
Місто
Белая Церковь
19 мая увеличили лимит на оплату частями и хорошо так. До этого был 0 ₴, а потом нарисовали 6к ₴ с копейками и потом торжественно отчитались об ещё большем увеличении. Вот сегодня лимит по карте хорошо так увеличили, но лимит на рассрочку равен стал нулю...
Как по мне, то лучше рассрочка была б. Лимит по карте относительно применить некуда. :(
У меня лимит сделали 0 ещё в первую эпидемию, и категорически не хотели увеличивать, хотя в других банках большие лимиты были, а после вообще их карту закрыл т.к. ненужна стала.
А тут открыл виртуалку, сначала отказали в лимите, но на днях внезапно насыпали 5k, и в той части что АТБ появился смысл, удобнее АТБ Райфа всяко, туда насыпать денег заранее нужно, а тут сколько потратил столько и погасил.
Вот только Зелену виртуальную отдельно закрыть нельзя оказывается.
А я уже и не вспомню, можно было только АТБ открыть или они в комплекте шли?/
 
Реєстрація
18.10.16
Місто
Полтава
Телефон
Samsung SM-G900FD
Сапожник,
можно только атб... но девченки в отделении навязывают и зеленую - мотивируя тем что они в паре идут :cool:
 
Зверху