Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А-Банк
a-bank.com.ua
7776 з мобільного, +380 (56) 722-0-555 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=abank

Кредитні ліміти на платіжку картку «Зелена» (у т. ч. карток «АТБ» та «Вигода») та на розстрочки різні. Після оформлення кредитного продукту «Плати частинам» (відкривається рахунок 2909*) інформація щодо нього передається до кредитної історії клієнта (зокрема, УБКІ).

Перший платіж за послугою розстрочки на покупки списується в день оформлення кредитного продукту «Плати частинам», списання цього платежу за рахунок кредитних коштів — безкоштовно й він входить у пільговий період. Подальші щомісячні платежі будуть списуватися автоматично з кредитної картки «Зелена» після 20:30 згідно графіку платежів (останній платіж списується на день раніше), якщо до планової дати грошові кошти не були внесені на рахунок кредитного договору (у разі внесення часткової суми щомісячного платежу до дати планового списання, то дату списання буде списана з кредитної картки залишкова частина щомісячного платежу). Планові й дострокові погашення погашення щомісячного платежу й дострокове погашення всього кредиту за рахунок кредитних коштів — 4 %.

Дострокові погашення щомісячного платежу й усього кредиту можна здійснити:​
  • зі платіжних карток «Зелена», «Жовта» та «єПідтримка»;​
  • платежем за реквізитами кредитного рахунку, як через СЕП НБУ, так і в касі банку:​
    • отримувач: <П. І. Б. клієнта>;​
    • IBAN (загальний вигляд): UA * 307770 * 2909 *;​
    • код отримувача: <РНОКПП клієнта>;​
    • призначення платежу (для прикладу): Погашення заборгованості за кредитним договором "Плати частинами" від <дата оформлення договору> <номер договору>, без ПДВ.​
У разі погашення за реквізитами, їх фактичне зарахування на рахунок кредиту 2909* слід перевіряти через виписку: «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> «Виписка».
Перевірити суму щомісячного платежу, яку треба зробити в поточному періоді чи яка автоматично спишеться з кредитної картки: вкладка «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> у верхньому правому куті тапнути на значок «і» —> блок «Поточна заборгованість за платежем».​
 
Причина: Плати частинами
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
а если не секрет, реально интересно, ну вот что именно люди покупают в атб по этим 5%-ным ценникам да еще постоянно? там же по ним исключительно всякая ерундень, или ошибаюсь?
Я пока не открывал себе такую карту. Но платил Райф-картой в АТБ ранее.
Иногда попадаются интересные позиции. Покупал как-то пачку чая и вместо 84 заплатил 80 грн.
Причём тот факт, что сразу же дают именно скидку (а не кэшбэк или бонусные баллы), очень даже радует.
Из минусов АТБшной карты (яблочной) я вижу только отсутствие пластика.
Это может быть критичным, если телефон сел, нет интернета, исчерпал все токены в Google Wallet.
А плюсы это кэшбэк+скидка и очень долгий срок действия (у Райффайзена сейчас небось выдают карты со сроком до 25 или 26 года).
 

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
Скачав додаток, вже пару днів не можу зареєструватись.
та ничо, ничо - еще как всегда в А24 будет 666 обновлений додатка и что-то наладят.
но только что-то.
Post automatically merged:

Из минусов АТБшной карты (яблочной) я вижу только отсутствие пластика
вот!
при том , что половина покупателей в АТБ пенсионеры, :) без nfc
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Як я розумію там не тільки атб але і епіцентр (вигода), тому норм картка стає. Правда відкрити її поки не вийшло, напевно треба буде йти у відділення.

У них там нав'язують різні лоховські страховки як в приваті? На що звернути увагу при очному відкритті?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
В зависимости от отделения, МОГУТ навязать страхование кредитного лимита (типа при потере работы например).
Можете от него отказаться. Но даже если его подключить и не вылазить за грейс - ничего снимать не будут вообще.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
а если не секрет, реально интересно, ну вот что именно люди покупают в атб по этим 5%-ным ценникам да еще постоянно? там же по ним исключительно всякая ерундень, или ошибаюсь?
Постоянно ничего, но на днях например брал внезапно водку, до этого недавно гречку, корм кошачий, мороженное. Минералку даже.
Вообщем если АТБ тупо ближайший к дому магазин и ты всё равно туда заходишь часто то иногда что то нужное и бывает.
 
  • Like
Реакції: fnm

fnm

Реєстрація
26.08.19
Місто
Полтава-Сіті
по карте Выгода для Эпицентра: у Привата же тоже есть подобная карта для Эпицентра.
В каком банке такую открыть , чтоб больше пользы?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Скачав додаток, вже пару днів не можу зареєструватись. Спочатку пробував через дію (у мене там ід і закордонний) - не виходить, після підписання згоди на передачу данних в банк йде редірект на сторінку банка і там 404

Пробував завантажити фото доків - перевірка більше доби.

Написав в підтримку, через 2 дні скинули процес реєстрації, спробував знову, дійшов до відео верифікації - пройшов її і вже 2 день додаток в демо режимі, все одно ще щось перевіряють (так пише додаток). А по факту просто зависла реєстрація, такий прикол. Реєструвався онлайн в бар і укргазі (без проблем). Таких багів я ще не бачив.

Це тільки у мене такі глюки?
Ситуація курйозна, після 3х спроб реєстрації (після скидання процесу реєстрації підтримкою), до мене зателефонували з дніпра, і попросили ще раз зареєструватись а вони "подивляться" на мою реєстрацію зі своєї сторони. По факту реєстрація не вдалась знову, через деякий час зателефонували і сказали що у них в базі уже є клієнт з таким самим номером документа. Сказали подадуть запит в ДМС щоб дізнатись як так.
Зі своєї сторони я теж подав клопотання в ДМС перевірити чи мій документ єдиний з таким номером у базі держави, тому що ситуація м'яко кажучи цікава. (Більше ніде таких проблем у мене не було). У мене ID картка, яку отримав пару років тому.
 

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Давно такі проблеми з готівковою валютою в А-банці? Закінчився депозит на 7000$, вже тиждень ходжу, але в касі нема ні цента! Невже доведеться міняти мої $ на гривні для отримання?
Робили замовлення на відділення через підтримку?
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
  • Like
Реакції: abx

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max

abx

Реєстрація
12.07.16
Місто
Сіверськ -> Кам'янське
Телефон
Samsung M21
Робили замовлення на відділення через підтримку?
А так можна?
Хоча проблема вирішується: вчора і сьогодні забрав по 2500$, завтра заберу решту.
Саме так я робив. Щоправда, мені надіслали список відділень області, в які можуть доставити готівку.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
В зависимости от отделения, МОГУТ навязать страхование кредитного лимита (типа при потере работы например).
Можете от него отказаться. Но даже если его подключить и не вылазить за грейс - ничего снимать не будут вообще.
Были кредитные траты только в январе,страховка была. 1 февраля потянули 0.9%
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Получается, что страховку берут в случае, если был долг за прошлый месяц и уже наступил следующий.
Если все траты января погасить до 31.01 (до 23:59), то по идее 0.9% не должны взять
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
Получается, что страховку берут в случае, если был долг за прошлый месяц и уже наступил следующий.
Если все траты января погасить до 31.01 (до 23:59), то по идее 0.9% не должны взять
По сути это не страховка, а найопка клиента, ни больше, ни меньше.
 
Реєстрація
04.08.16
Місто
місто
Телефон
ТА-68
Получается, что страховку берут в случае, если был долг за прошлый месяц и уже наступил следующий.
Если все траты января погасить до 31.01 (до 23:59), то по идее 0.9% не должны взять
таки да. Но тогда в льготном периоде в 60 дней смысла нет. Отключил через чат поддержки страховку.
Post automatically merged:

Получается, что страховку берут в случае, если был долг за прошлый месяц и уже наступил следующий.
Если все траты января погасить до 31.01 (до 23:59), то по идее 0.9% не должны взять
По сути это не страховка, а найопка клиента, ни больше, ни меньше.
там по описанию вроде какие-то плюшки если отдать вовремя не сможешь, но я не вникал. Не интересно при мизерном кл который сейчас нельзя увеличить.
 
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
Зверху