Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А-Банк
a-bank.com.ua
7776 з мобільного, +380 (56) 722-0-555 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=abank

Кредитні ліміти на платіжку картку «Зелена» (у т. ч. карток «АТБ» та «Вигода») та на розстрочки різні. Після оформлення кредитного продукту «Плати частинам» (відкривається рахунок 2909*) інформація щодо нього передається до кредитної історії клієнта (зокрема, УБКІ).

Перший платіж за послугою розстрочки на покупки списується в день оформлення кредитного продукту «Плати частинам», списання цього платежу за рахунок кредитних коштів — безкоштовно й він входить у пільговий період. Подальші щомісячні платежі будуть списуватися автоматично з кредитної картки «Зелена» після 20:30 згідно графіку платежів (останній платіж списується на день раніше), якщо до планової дати грошові кошти не були внесені на рахунок кредитного договору (у разі внесення часткової суми щомісячного платежу до дати планового списання, то дату списання буде списана з кредитної картки залишкова частина щомісячного платежу). Планові й дострокові погашення погашення щомісячного платежу й дострокове погашення всього кредиту за рахунок кредитних коштів — 4 %.

Дострокові погашення щомісячного платежу й усього кредиту можна здійснити:​
  • зі платіжних карток «Зелена», «Жовта» та «єПідтримка»;​
  • платежем за реквізитами кредитного рахунку, як через СЕП НБУ, так і в касі банку:​
    • отримувач: <П. І. Б. клієнта>;​
    • IBAN (загальний вигляд): UA * 307770 * 2909 *;​
    • код отримувача: <РНОКПП клієнта>;​
    • призначення платежу (для прикладу): Погашення заборгованості за кредитним договором "Плати частинами" від <дата оформлення договору> <номер договору>, без ПДВ.​
У разі погашення за реквізитами, їх фактичне зарахування на рахунок кредиту 2909* слід перевіряти через виписку: «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> «Виписка».
Перевірити суму щомісячного платежу, яку треба зробити в поточному періоді чи яка автоматично спишеться з кредитної картки: вкладка «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> у верхньому правому куті тапнути на значок «і» —> блок «Поточна заборгованість за платежем».​
 
Причина: Плати частинами
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Комрады, а что это за прикол с СМС при входе в android-приложение?
Мне когда-то в чате вот такое ответили:
"З метою Вашої ж безпеки, оновили версію експертної системи. Після декількох входів через тимчасовий пароль, Банк буде розуміти, що це вже довірений пристрій для нас"
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
З метою Вашої ж безпеки, оновили версію експертної системи. Після декількох входів через тимчасовий пароль, Банк буде розуміти, що це вже довірений пристрій для нас
Да, тоже вчера получил такой же шаблонный ответ. Только нафига присылать СМС на телефон, который прямо сейчас распознал отпечаток пальца... вопрос риторический.

Тут интересный момент выяснился по ходу дела, хоть и оффтоп.
Беседовал с оператором сотовой связи.
Я: Вчера получил 6-7 СМС, но потом СМСки от отправителя А-Bank приходить перестали. У Вас нет блокировок на этот номер?
Опер: По этому номеру не было ни одного СМС с начала месяца.
Я: o_O Вы не видите их содержимое или не видите вообще факт прихода СМС? Может, логи хоть глянешь...
Опер: У меня полные права на доступ в систему. На этот номер СМС за эти полмесяца не поступали.
Я: o_O :sho:

Вот так такое может быть? Наблюдаю кучу принятых СМС от разных отправителей, а ОпСоС говорит, что их не было.
Называется "почувствуй себя идиотом".
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Очередной апдейт, может сгодится кому...
Каким-то чудом после плясок с бубном заработало получение одноразовых паролей в Вайбер, теперь есть доступ в web-банкинг Акцента.
:love:
ps
Пляски с бубном включали (но не ограничивались (с)): обновление приложения для СМС, чистки кэша, установку различных версий Вайбера с чистками кэша и восстановлением бэкапов с переключением множества настроек конфиденциальности, обновление приложений Carrier-сервисов, GooglePlay-сервисов и самого маркета, проверку сообщений безопасности гугл-аккаунта (он у меня только как учётка в телефоне, почтой на этот адрес не пользуюсь), перезагрузки и прочая слепая "косметика". Что именно в конечном итоге помогло - Зевс его знает, допускаю, что и банк подфисил втихаря косячок-другой. Потому как главный вопрос остался без ответа - почему вчера на ровном месте СМСки приходить перестали от одного конкретного отправителя (лично я уверен, что это косяк банка).
 

zynq

Пессимист
Реєстрація
10.04.18
Місто
Одесса
Хочу открыть зеленую с нулевым кред.лимитом.Какие скрытые моменты могут быть? Буду пользовать как дебетную для личных нужд
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Никаких, тот же Моно, кроме того, что деньги с карты надо "толкать" родным приложением. Иначе комиссия.
 
Реєстрація
17.07.20
Місто
Kyiv
Хочу открыть зеленую с нулевым кред.лимитом.Какие скрытые моменты могут быть? Буду пользовать как дебетную для личных нужд
Открыл себе с кред.лимитом, онлайн, за 30 минут, виртуальную. Пользуюсь второй месяц, взял для кэшбека, все хорошо. Кред.лим опустил после открытия.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Хочу открыть зеленую с нулевым кред.лимитом.Какие скрытые моменты могут быть? Буду пользовать как дебетную для личных нужд
Открыл себе с кред.лимитом, онлайн, за 30 минут, виртуальную. Пользуюсь второй месяц, взял для кэшбека, все хорошо. Кред.лим опустил после открытия.
Можно в отделение пойти, оформить пластик. Неименная карта бесплатная. И срок службы у неё немаленький.
Переглянути вкладення 35379

Переглянути вкладення 35380
Переоформил сегодня свои карты. Дизайн конечно необычный. Только вот Зелёную можно выпустить ОДНУ и только одну. Вторую, даже виртуальную, не получится. И даже в обновлённом приложении можно выпустить только виртуальную ВАЛЮТНУЮ карту.
Да и отделений А-Банка в Киеве думаю достаточно:
 
  • Like
Реакції: zynq
Реєстрація
22.09.08
Місто
Светловодск
💣 Сьогодні випускаємо нову версію IOS 2.11.0, а наступного тижня - Android 2.13.0, тож розпочинайте тестування нових функцій та коментуйте. ✍️

⚡️ Виписка:
У цьому оновленні ми додали можливість отримати квитанцію і повторити платіж прямо у виписці. Реалізували таку можливість для переказів і платежів і зовсім скоро розширимо на всі операції.

⚡️ Меню Додатково (Ще):
Реалізували можливість змінювати свій номер фінансового телефону прямо в додатку.

⚡️ Поповнити картку:
Додали можливість подати заявку на переведення зарплати в А-Банк.

⚡️ Депозити ФОП:
Розробили можливість відкрити і поповнити депозит ФОП в АБанк24. Для оформлення просто оберіть свою картку "Блакитна", переходьте в розділ "Депозити" та вибирайте вид вкладу, який вам більше підходить.

⚡️ Анімували зміну залишку - сподіваємося, вам сподобається. 👍
Що за карта "Блакитна"? Карта-ключ для ФОП?
 
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
а какие условия начисления балов по мастеркард больше, что-то в упор не наблюдаю ?!
 
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
а какие условия начисления балов по мастеркард больше, что-то в упор не наблюдаю ?!
Думаю, что стандартные.

Правила накопичення срібних балів.​

Якщо ваша картка Mastercard визначена банком-емітентом як картка, що накопичує срібні бали, ви накопичуєте бали за такими правилами:
  1. Ви отримаєте 1 срібний бал за 1 транзакцію, незалежно від суми покупки, але вона має становити щонайменше 50 грн*.
  2. За одну транзакцію, здійснену за допомогою технології Mastercard Digital Enablement Service (MDES), наприклад при користуванні Apple Pay чи Google Pay, ви отримаєте 2 бали за умови, що сума транзакції буде 50 гривень або більше.
  3. За одну транзакцію з оплати товарів чи послуг онлайн ви отримаєте 2 бали за умови, що сума транзакції буде 50 гривень або більше.
  4. За одну транзакцію з оплати товарів чи послуг онлайн з використанням технології MDES ви отримаєте 3 бали за умови, що сума транзакції буде 50 гривень або більше.
*Обмеження суми транзакції не поширюються на оплату проїзду в громадському транспорті (наприклад: метрополітен, швидкісний трамвай, фунікулер).
Ви маєте змогу отримати додаткові срібні бали, якщо таку можливість вам надає Mastercard, ваш банк або партнер програми.
 
Реєстрація
24.12.20
Місто
Украина, Киев
Замануха, когда в предыдущую акцию пополняли депо по 2грн, нифига не выиграли...Кто хочет, может, поучаствовать :)
Яблучне літо з А-Банком!
Виконай будь-які 4 операції зі списку в додатку ABank24 та вигравай планшет Apple
Screenshot_A-bank.jpg
 
  • Like
Реакції: webb
Реєстрація
04.12.20
Місто
Одесса
подскажите плиз, при выводе кешбека, они тоже сразу выводят всю сумму или спрашивают сколько вывести ?!
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
подскажите плиз, при выводе кешбека, они тоже сразу выводят всю сумму или спрашивают сколько вывести ?!
Выводят сразу всю сумму. А вообще будьте осторожнее с выводом!
Monobank и todobank после нажатия кнопки "Вывести кэшбэк" пишут "Ваша сумма - ..., после уплаты налогов - .... Кэшбэк является доходом и может повлиять на субсидию" и кнопка типа "ОК" для подтверждения.
А-Банк выводит кэшбэк БЕЗ ПОДТВЕРЖДЕНИЯ и не всем это может понравиться.
 
Реєстрація
27.07.18
Місто
Kyiv
🎁 Категории кэшбэка от 🍏 «А-Банка» на август за собственные средства:

🎦 20% - Кино
🌷 10% - Цветы
📕 5% - Книги
🐈 5% - Животные
👔 3% - Одежда и обувь
☕️ 3% - Кафе и рестораны
🛒 2% - Продукты
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Ніби те саме, що в липні. Чи щось змінилось?
 
Реєстрація
21.03.14
Місто
Одесса
Замануха, когда в предыдущую акцию пополняли депо по 2грн, нифига не выиграли...Кто хочет, может, поучаствовать :)
Яблучне літо з А-Банком!
Виконай будь-які 4 операції зі списку в додатку ABank24 та вигравай планшет Apple
Переглянути вкладення 40842
Оказалось что оплата на сайтах и в приложениях Google Pay, о которой написано в справке google https://support.google.com/pay/answer/7644068?hl=uk они считают оплатой в интернете, ну да ладно...
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Вопрос. Если была карта Зеленая. Я её закрывал и сейчас хочу открыть снова виртуалку, дадут ли кэшбэк по рефералке за повторное открытие?
 
Зверху