Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А-Банк
a-bank.com.ua
7776 з мобільного, +380 (56) 722-0-555 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
↪ онлайн-підтримка: Telegram, Viber viber://pa?chatURI=abank

Кредитні ліміти на платіжку картку «Зелена» (у т. ч. карток «АТБ» та «Вигода») та на розстрочки різні. Після оформлення кредитного продукту «Плати частинам» (відкривається рахунок 2909*) інформація щодо нього передається до кредитної історії клієнта (зокрема, УБКІ).

Перший платіж за послугою розстрочки на покупки списується в день оформлення кредитного продукту «Плати частинам», списання цього платежу за рахунок кредитних коштів — безкоштовно й він входить у пільговий період. Подальші щомісячні платежі будуть списуватися автоматично з кредитної картки «Зелена» після 20:30 згідно графіку платежів (останній платіж списується на день раніше), якщо до планової дати грошові кошти не були внесені на рахунок кредитного договору (у разі внесення часткової суми щомісячного платежу до дати планового списання, то дату списання буде списана з кредитної картки залишкова частина щомісячного платежу). Планові й дострокові погашення погашення щомісячного платежу й дострокове погашення всього кредиту за рахунок кредитних коштів — 4 %.

Дострокові погашення щомісячного платежу й усього кредиту можна здійснити:​
  • зі платіжних карток «Зелена», «Жовта» та «єПідтримка»;​
  • платежем за реквізитами кредитного рахунку, як через СЕП НБУ, так і в касі банку:​
    • отримувач: <П. І. Б. клієнта>;​
    • IBAN (загальний вигляд): UA * 307770 * 2909 *;​
    • код отримувача: <РНОКПП клієнта>;​
    • призначення платежу (для прикладу): Погашення заборгованості за кредитним договором "Плати частинами" від <дата оформлення договору> <номер договору>, без ПДВ.​
У разі погашення за реквізитами, їх фактичне зарахування на рахунок кредиту 2909* слід перевіряти через виписку: «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> «Виписка».
Перевірити суму щомісячного платежу, яку треба зробити в поточному періоді чи яка автоматично спишеться з кредитної картки: вкладка «Кредити» —> обрати договір по розстрочці —> у верхньому правому куті тапнути на значок «і» —> блок «Поточна заборгованість за платежем».​
 
Причина: Плати частинами
Останнє редагування модератором:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Служба безпеки звісно звірі: потягнув на Хамелеон 1 тис своїх грошей - через хвилину карта в блоці і дзвінок із 056 з питаннями
"чи передавали шахраям дані картки?, чи переказували родичам гроші?, сума і дата останнього зняття коштів?, пароль?... "
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Служба безпеки звісно звірі: потягнув на Хамелеон 1 тис своїх грошей - через хвилину карта в блоці і дзвінок із 056 з питаннями
"чи передавали шахраям дані картки?, чи переказували родичам гроші?, сума і дата останнього зняття коштів?, пароль?... "
Наверно, для вас нетипичная операция. Я до 10 с аллой нормально обменивался.
 
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
Мені якось теж заблокували карту за оплату у розмірі 100 гривень на сайті сіті24. І потім так само дзвонили і питали.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Спонсорам - слава ! )
Ну хай радуються 10 грн. Не вбіднію.
Осталось ещё 49к - и Золотой Ключик в кармане.
Всего то за 500 грн )))
Особисто мені комфортніше потратити 10 грн і перевірити всякі приховані комісії, ніж шукати в тарифах. Для мене це ще один привід "пакувати речі" з даного Банку...
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Спонсорам - слава ! )
Ну хай радуються 10 грн. Не вбіднію.
Осталось ещё 49к - и Золотой Ключик в кармане.
Всего то за 500 грн )))
Особисто мені комфортніше потратити 10 грн і перевірити всякі приховані комісії, ніж шукати в тарифах. Для мене це ще один привід "пакувати речі" з даного Банку...
Вы прямо как сговорились.
То zynq закрыл "яблочную" карту, то Вы теперь хотите. Мда
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Вы прямо как сговорились.
То zynq закрыл "яблочную" карту, то Вы теперь хотите. Мда
Я ще кілька місяців повишу поки депозит не завершиться, але занадто багато маленьких речей, що дратують переросли у бажання заквнчити відносини
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
А я вот хотел как раз открыть зеленую карту, но, почитав здешние комменты, желание улетучилось. В который раз убеждаюсь, что не следует иметь дела с "майонезными" баночками.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Timurnet, если смотрел карту с кредитным лимитом, то партнёрская рассрочка по карте А-Банка может помочь хорошо так напомнить кредитную историю.

Порой % по депозиту с трансфер-бонусом выше. Простой принцип использования кредитной линии. Чуть менее удобное приложение.

Клиентом можно стать :)
 

Timurnet

Заблокирован
Реєстрація
29.04.18
Місто
Боярка
Я, честно говоря, вообще не понимаю в чем выгода пользования кредитными картами. В лучшем случае просто ничего не теряешь. Но, учитывая непредсказуемость нашей жизни и страны, можно на пару дней забить на новости и попасть на бабки в любом из банков, не только в А. Этот я рассматривал для депо, но 1% за снятие собственных средств разочаровал.
 

Серый волк

Заблокирован
Реєстрація
21.05.21
Місто
Днепр
У меня вклад на червонец ( 15 мес. 11%)
% зачисляется на кдв 75 грн.
Это пыль, покамисть пусть будет
Потом может и откажусь от карты, посмотрю по жизни
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Я, честно говоря, вообще не понимаю в чем выгода пользования кредитными картами. В лучшем случае просто ничего не теряешь. Но, учитывая непредсказуемость нашей жизни и страны, можно на пару дней забить на новости и попасть на бабки в любом из банков, не только в А. Этот я рассматривал для депо, но 1% за снятие собственных средств разочаровал.
Сейчас не все люди имеют строго одну карту одного конкретного банка.
1% за снятие (на Зелёной) можно обойти, оформив Жёлтую карту. Это ж как у Привата - УНИ и КДВ.
А можно обходиться одной Зелёной и переводить деньги на карту "бесплатный вход - бесплатный выход". Это ПУМБ "ВсеКарта" или Todobank или Sportbank. И уже с тех карт снимать в банкомате без комиссии.

А-Банк имеет приятную фишку "Трансфер бонус".
Я так 13 (почти 14) кусков грн забросил с Monobank и мне на счёт кэшбэка упало 73 или 75 грн.
При депозите от 150 000 грн тоже обещают надбавку. 0,5% вроде. Но у меня таких денег нет, так что проверить не могу.
 
Реєстрація
18.06.21
Місто
Волинь
Я, честно говоря, вообще не понимаю в чем выгода пользования кредитными картами. В лучшем случае просто ничего не теряешь. Но, учитывая непредсказуемость нашей жизни и страны, можно на пару дней забить на новости и попасть на бабки в любом из банков, не только в А. Этот я рассматривал для депо, но 1% за снятие собственных средств разочаровал.
Сейчас не все люди имеют строго одну карту одного конкретного банка.
1% за снятие (на Зелёной) можно обойти, оформив Жёлтую карту. Это ж как у Привата - УНИ и КДВ.
А можно обходиться одной Зелёной и переводить деньги на карту "бесплатный вход - бесплатный выход". Это ПУМБ "ВсеКарта" или Todobank или Sportbank. И уже с тех карт снимать в банкомате без комиссии.

А-Банк имеет приятную фишку "Трансфер бонус".
Я так 13 (почти 14) кусков грн забросил с Monobank и мне на счёт кэшбэка упало 73 или 75 грн.
При депозите от 150 000 грн тоже обещают надбавку. 0,5% вроде. Но у меня таких денег нет, так что проверить не могу.
А тодя хіба дає знімати готівку без комісій?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
stech https://todobank.ua/tariffs.php

1631974758610.png

Но todobank тут не принципиален. Главное, что А-Банк даёт бесплатный P2P. Вы можете и на Альфа-Банк отправить деньги, но тут уже сама Альфа может вкрутить комиссию за снятие. А-Банк вроде как и СЭП отправляет тоже бесплатно (лично не проверял).
 
Зверху