Свавілля Київстар

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Киевстар мог отключить смс информирование о абонплате и платежах? Отношение
«Просимо внести плату за вашим тарифом, щоб і надалі підтримувати економіку України. У разі несплати ви зможете користуватися послугами домашнього інтернету на обмеженій швидкості.»
Билайн все волнуется за экономику акционеров. Почему lifecell, Vodafone ничего не просит?
Да и тариф уже без домашнего интернета.
Контракт, по инерции мирного времени смс-вымогатель просил оплатить долг прошлого месяца до 20-го числа . На начало месяца, напомню, комарстар обещал увеличить отсрочку платежа х2.
Голосовой чат-бот подтвердил, что да - за смс можно не париться, всё будет ок.
Вчера, после достижения шейпового порога интернета, отрубается интернет и роботетка начала предъявлять, что "сам дурак, не оплатил вовремя".
 
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
07.03.09
Місто
Мукачево
Телефон
Mi 11 lite 5G 8/128
Ребятки, здравствуйте! Не заходил много лет на данный форум. Не знаю даже правильную ли я выбрал тему для своего поста, но всё же. Итак, Киевстар ссылаясь на какой-то известный только им закон прикрыли доступ ко всем ресурсам из домена .ru. Я даже в танки не могу играть через их инет потому как сервер для стран СНГ видимо находится в России. К примеру провайдер Тенет не блокировал такие вещи. Подумываю о смене провайдера, не могу постоянно использовать VPN
 
Реєстрація
03.01.19
Місто
Умань
Ребятки, здравствуйте! Не заходил много лет на данный форум. Не знаю даже правильную ли я выбрал тему для своего поста, но всё же. Итак, Киевстар ссылаясь на какой-то известный только им закон прикрыли доступ ко всем ресурсам из домена .ru. Я даже в танки не могу играть через их инет потому как сервер для стран СНГ видимо находится в России. К примеру провайдер Тенет не блокировал такие вещи. Подумываю о смене провайдера, не могу постоянно использовать VPN
Это не КС, а педерация сделала свой чебурнет. Они блокируют весь трафик из вне.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Beck'sоман, при том, что когда, например, яндех блокировали, на первых порах, лежали все сайты, где был яндеховый счетчик. Здесь же тоже может быть какая-то метрика из-за недоступности которой захлебывается ошибками весь поток.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Киевстар ссылаясь на какой-то известный только им закон прикрыли доступ ко всем ресурсам из домена .ru. Я даже в танки не могу играть через их инет потому как сервер для стран СНГ видимо находится в России.
Так можна переїхати поближче до сайтів і проблема вирішиться ;)
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя
Ребятки, здравствуйте! Не заходил много лет на данный форум. Не знаю даже правильную ли я выбрал тему для своего поста, но всё же. Итак, Киевстар ссылаясь на какой-то известный только им закон прикрыли доступ ко всем ресурсам из домена .ru. Я даже в танки не могу играть через их инет потому как сервер для стран СНГ видимо находится в России. К примеру провайдер Тенет не блокировал такие вещи. Подумываю о смене провайдера, не могу постоянно использовать VPN
Это не КС, а педерация сделала свой чебурнет. Они блокируют весь трафик из вне.
Похожая ситуация: через местного провайдера проводного интернета и КС не доступен сайт dtf.ru, хотя он не только не под санкциями, но и редакция чётко высказалась против вторжения. Я подозреваю, что хостер заблокировал всю Украину из-за DDoS, который устроили наши ИТ-воины.
Мы можем только приспосабливаться. В такое время мы живём. Вы думаете в правильном направлении. Перейти к другому провайдеру, VPN. Кстати, VPN-ы нетрудно находить и блокировать. Слышал, что в Китае научились это делать.
@Beck'sоман, производитель "танков" под санкциями.
Не нашёл подтверждения.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
ясно, значит кроме меня никого не затронуло, всем пох
Спілкувався я з оператором стосовно даної проблеми. Він повідав, що дійсно таке рішення прийнято на рівні керівництва компанії. Заявку на усунення недоліків приймати відмовився. Якось так.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
В танки можна пограти. Захоплено близько сотні рашистських танків, екіпажі треба.
Графіка і ефект занурення неперевершені, жодна ігрова платформа такого не запропонує у найближчі десятиріччя.
Але боюсь таких "танкістів" нам не треба. Проєбуть техніку в першому ж зітненні...
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Не нашёл подтверждения.
Тоже по-свежему не нашел. Но проскакивала новость, что на воргейминг наложили(возможно союзники), а через несколько дней воргейминг пожертвовал млн $.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Як я уже писав у сусідній гілці, у дружини вкрали телефон з ВФ і КС.
Телефоную на 0800 300 466, блокую по PUK1. Іду в салон - не можуть відновити, бо "паспорт не співпадає з паспортом в системі". І так 3 рази((( По гарячці теж не можуть допомогти - тільки в магазині з паспортом.
Що воно може бути таке і як це вирішити?
Номер у мене з 2005 року. Три рази губив сімку (в епоху односімочних телефонів). Перший раз в магазині копіювали паспорт, останні два - просто звіряли. Ще раз, четвертий, я самостійно змінював СІМку на 4G через *245*380....#
Старий глюк, дата народження не співпадає на +-1 день (характерно для реєстрацій номера онлайн).
Там треба писати якусь заяву на денацифікацію деперсоналізацію, будуть пару тижнів розглядати і відкріпляти паспорт від номера, після чого можна відновити як звичайний номер.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
користуюсь київстар передоплата рік, ніколи ніякими мелорінгами діджинглами гороскопами та іншими токсичними послугами з власної волі не користувався, зі сторони київстара також не було ніяких протиправних посягань. але після року київстар вирішив, що цей абонент *вже дозрів і пора розвантажувати його гаманець рахунок* зауважимо, телефон увесь час один і той же, ніяких додатків або сторонніх програм не було, нікому свій телефон не віддаю до рук.

зазвичай я поповнюю рахунок рівно на суму абонплати в переддень зняття після 22 години. цього травня поповнив рахунок о 18 годині, після чого об 19:01 з мого номеру було списано 3 гривні за нібито два sms повідомлення які нібито було відправлено на номери (як в подальшому повідомив оператор підтримки) лайфсел і водафон. телефон чей час знаходився поруч біля мене на столі. звичайно я ніяких sms не відправляв. більше того, за весь час користування цим номером я ніколи не використовував sms повідомлення. на які саме номери лайфсел і водафон київстар відправлял повідомлення мені встановити не вдалося. запитував у підтримки, як подивитись ці номери, мені відповіли, що подивитись можна в МКС куди після тривалих спроб я потрапив, але номерів там не має.

всі розумні люди розуміють для чого київстар це зробив, щоб на рахунку була сума -3грн, далі на абонплату не вистачає, далі київстар знімає щоденно 10грн і якщо користувач не уважний, він про це дізнається наприкінці наступного тижня, коли вже буде пізно все оскаржувати. але я це помітив в той же день в 20:00 годині. звичайно, я доплатив +3 гривні на свій рахунок і одразу вимкнув телефон, що не було можливості звинуватити мене повторно у якихось мелорінгах діджинглах.

потім подав скаргу, потім скаргу на оператора який порушував норми, потім ще скаргу на наступні порушення. також цікаві відповіді, скарга підтвердилась, ми вибачаємось, але нічого робити не будемо. я операторам запропонував зробіть мені абонплату більше на 3 гривні, на 5 гривень, на 10 гривень і я буду спокійно сплачувати цю збільшену сумму без шахрайства, але не вважайте мене ідіотом який погодився на хитрощі мобільного оператора. але зрозумів, що київстару важливіше вкрасти 3 гривні, ніж визнати свою провину. тож київстар йде слід за російським кораблем. до вашої уваги. робіть висновки.

скріншот
Screenshot_20220522.jpg
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
користуюсь київстар передоплата рік
Весь бізнес оператора розрахований на вашу неуважність у постійній спробі вас об'єгорити. Що вже казати, якщо навіть на контракті раз на рік-два неодмінно спробують трохи вкрасти ваших грошей. При зверненні навіть признають свою провину, але лише щоб вас потішити. По факту гроші не повертатимуть, але вигадиватимуть будь-що, як-от "такий білінг, колись повернемо..."
Просто змиріться, що ви постраждалий добродій-меценат, якого нагрівають всюди бо така їх природа, або як варіант - залиште номер лише на вхідні з нулем на рахунку. Або краще віддячіть їм MNP міграцією.
 
Останнє редагування:

Tad

Реєстрація
21.09.18
Місто
Odessa
Телефон
6s
а
користуюсь київстар передоплата рік, ніколи ніякими мелорінгами діджинглами гороскопами та іншими токсичними послугами з власної волі не користувався, зі сторони київстара також не було ніяких протиправних посягань. але після року київстар вирішив, що цей абонент *вже дозрів і пора розвантажувати його гаманець рахунок* зауважимо, телефон увесь час один і той же, ніяких додатків або сторонніх програм не було, нікому свій телефон не віддаю до рук.
такая же х*ня. неоднократное попадалово на мелкий минус, который не позволяет оплатить пакет и потом дневная оплата 10 грн. узнаешь только тогда, когда спишутся все деньги со счета по 10грн/день и отрубают связь.
теперь плачу только сумму на абонплату и оставляю на счету ноль.
 
Зверху