Свавілля Київстар

Реєстрація
28.05.10
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T
Нда уж, киевстар меня сегодня "удивляет", решил я позвонить оператору по поводу проблемы описанной мной ранее. Звоню 466, автоответчик: акции, бонусы и скидки только для вас нажмите 1, перейти дальше нажмите 2, нажимаю 2, и робо-баба мне говорит: заявка на подключение тарифа звонки без границ - выполнена....
аудио запись этого подключения

Ну и как мне дозвонится до оператора?
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Звонки без границ за 30 грн\28 дней? Я бы это назвал глюком а не беспределом.
 
  • Like
Реакції: idea

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Звонят мне через минут 10-15, выясняется что тариф мне оператор поменял, хотя я его не просил, обратно они меня перевести не могут, т.к. тариф закрыт.
Є якась частина тупих операторів і співробітників ЦОА, які вважають, що можна все робити як вони хочуть. Певно за кожен перехід на новий тариф їм бонуси дають.
Скоріше за все оператор просто затупив
Чому вони ніколи не туплять на користь абонента, тільки в свій карман.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
По поводу округления. В квитанции пересылки денег у меня общая сумма xxx.xx00000000005 грн сегодня)
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У мене таке теж було, при переході з акцій в головне меню мені підключили якийсь додатковий пакет, десь роки два тому, а потім оператор не вірив, що таке можливо... І казав, що я сам винен. Але під натиском: заявку сформував, гроші повернули, пакет анулювали (хоча б у рамках лояльности могли б і лишити). Але це не лояльний оператор...
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
Подскажите, номер контракта обслуживает определённый оператор?Дело в том,что хотел перейти на предоплату, но оператор предлагает тарифы удержания, пол часа она меня мурыжила(на счету были деньги), чтобы перейти на дешевле тариф и обнулить счёт. Я настаивал на вывод денег на карту, но она была не приклонна)))Как спрыгнуть с этого долбаного контракта, без этих уговоров.
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Уточнить данные оператора(который "в танке") и пожаловаться на него например при звонке с другого номера (если постоянно попадаешь на этого вредного оператора) Хотя лучше сделать это именно со своего номера, например, позвонив ночью либо через часов 10 от текущего момента - гарантированно будет другой. Попросить о переходе его...
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
n-раз настаивал, но она как в танке
Ще варіанти:
1) сходити в ЦОА Київстару і оформити перехід на передплату там;
2) (крайні міри) звалити по MNP до будь-якого іншого оператора, а через 30 днів після переходу оформити заявку на Київстар назад (вже на передплату, на правах нового абонента).
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Доброго дня!
Потребую ваших порад по беспрєдєлу Київстар!
Суть питання: після поповнення рахунку номеру, Київстар знімає 10 грн.
Маю два аналогічних випадки: на минулому тижні зняло з рахунку з одного номеру, вчора з іншого...
В системі Мій Київстар показує, що в обох випадках гроші було знято за відправку СМС за кордон. Хоча жодних СМС і взагалі дзвінків в той день не було зроблено. Дзвінок оператору нічого не дав! Стандартна відповідь - ви надсилали СМС, якщо не згідні, то звертайтесь письмово.
Сума в 10 гривень не критична, але це виглядає системно і вже з двох номерів зняло цю суму за одне і теж.
Як добитися правди?
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Доброго дня!
Потребую ваших порад по беспрєдєлу Київстар!
Суть питання: після поповнення рахунку номеру, Київстар знімає 10 грн.
Маю два аналогічних випадки: на минулому тижні зняло з рахунку з одного номеру, вчора з іншого...
В системі Мій Київстар показує, що в обох випадках гроші було знято за відправку СМС за кордон. Хоча жодних СМС і взагалі дзвінків в той день не було зроблено. Дзвінок оператору нічого не дав! Стандартна відповідь - ви надсилали СМС, якщо не згідні, то звертайтесь письмово.
Сума в 10 гривень не критична, але це виглядає системно і вже з двох номерів зняло цю суму за одне і теж.
Як добитися правди?
Скоріш за все у вас Айфон, який для активації Facetime відправляє смс за кордон. Смс за кордон віднедавна у Київстара вартує 10грн.
Вихід з ситуації:
1) якщо не користуєтесь facetime, просто його відключити в налаштуваннях
2) якщо користуєтесь facetime - не виймати часто сім-карту, при кожному "вийманні" сім-карти facetime відправляє смс для активації
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Ніби у всьому винен iMessage... Тепер треба зробити відповідні налаштування. Хто підкаже як правильно все зробити?
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Ніби у всьому винен iMessage... Тепер треба зробити відповідні налаштування. Хто підкаже як правильно все зробити?
iMessage не винен, його ідентифікатором є Apple ID.
Вам потрібно відключити Facetime: зняти чекбокс у Налаштування->Facetime
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Доброго дня!
Потребую ваших порад по беспрєдєлу Київстар!
Суть питання: після поповнення рахунку номеру, Київстар знімає 10 грн.
Маю два аналогічних випадки: на минулому тижні зняло з рахунку з одного номеру, вчора з іншого...
В системі Мій Київстар показує, що в обох випадках гроші було знято за відправку СМС за кордон. Хоча жодних СМС і взагалі дзвінків в той день не було зроблено. Дзвінок оператору нічого не дав! Стандартна відповідь - ви надсилали СМС, якщо не згідні, то звертайтесь письмово.
Сума в 10 гривень не критична, але це виглядає системно і вже з двох номерів зняло цю суму за одне і теж.
Як добитися правди?
У київстар смс за кордон надається пакетом в 10 штук ціною в 10 гривень. Xiaomi теж для активації пошуку пристрою вимагає відправити смс, правда перед тим пристрій питає дозволу, проте не вказує, що смс буде відправлено за кордон.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Зверху