Свавілля Київстар

Реєстрація
19.03.17
Місто
Lviv
Телефон
Hotwav Note 12
Вітаю! Мені зняли гроші, за нет. 10 грн. 6 моїх і 4 бонусних. Хоча у мене по перше оплачена абонка, по 2- ге підключена послуга рік без оплат lite. Прошу прокоментувати.

Kyivstar отправил(-а) 29 декабря 2020 г. в 08:50
На даний момент дійсно можуть виникати складнощі з тарифікацією і доступом в інтернет. Наші інженери вже займаються вирішенням цієї проблеми. Приношу вибачення за тимчасові незручності.
Питання перетарифікаціі буде вирішуватися після вирішення складнощів.
Вы отправили 29 декабря 2020 г. в 08:53
Складнощі ви собі вирішуйте. А мені прошу повернути 10 грн. (6 моїх і 4 на бонусний рахунок) плюс 95 мб які були також використані.
Kyivstar отправил(-а) 29 декабря 2020 г. в 08:54
Питання перетарифікаціі буде вирішуватися після вирішення складнощів. Повернення може бути лише за списанні кошти з основного рахунку.
Вы отправили 29 декабря 2020 г. в 08:54
Коли мені вернуть кошти? Дата?
Kyivstar отправил(-а) 29 декабря 2020 г. в 08:55
Питання перетарифікаціі буде вирішуватися після вирішення складнощів. Дати не має
Вы отправили 29 декабря 2020 г. в 08:57
Як мені повідомлять про начислення коштів?
Kyivstar отправил(-а) 29 декабря 2020 г. в 08:58
Дана інформація не вказана.
Вы отправили 29 декабря 2020 г. в 09:00
Так будете розмовляти зі своїм хахалем. А мені прошу оформити заявку на перерахунок. І дати номер
Kyivstar отправил(-а) 29 декабря 2020 г. в 09:02
Питання перетарифікаціі буде вирішуватися після вирішення складнощів.
Номер звернення...
Вы отправили 29 декабря 2020 г. в 09:02
Дякую

Вы отправили Сегодня в 11:39
Питання перетарифікаціі буде вирішуватися після вирішення складнощів.
Номер звернення ... Вітаю! Коли мені вернуть мої 10 грн. Які були списані 27.12 за інтернет не зважаючи на підключену послугу рік без оплати лайт
Kyivstar отправил(-а) Сегодня в 11:40
Добрий день
Kyivstar отправил(-а) Сегодня в 11:46
Зараз питання перетарифікації знаходиться на стадії вирішення.
Валя
Kyivstar отправил(-а) Сегодня в 11:46
Поки не повідомляли точної дати.
Вы отправили Сегодня в 11:48
А що це глобальний збій був‚ у всіх зняли незаконно кошти?
Kyivstar отправил(-а) Сегодня в 11:56
Така складність була не тільки за Вашим номером.
Kyivstar отправил(-а) Сегодня в 11:56
Приношу вибачення!
Вы отправили Сегодня в 11:56
До речі щойно отримав смс опитування щодо якості продуктів та послуг. Я з радістю порекомендую Київстар усім своїм неприятелям і надам відповідну оцінку, тобто найнижчу яку тільки можливо на номер 4036. А ви і далі перебувайте на стадії вирішення. Гарного дня.
Kyivstar отправил(-а) Сегодня в 12:02
Мені дуже шкода, що у Вас склалася така думка.
Kyivstar отправил(-а) Сегодня в 12:02
Дякую за звернення! Гарного дня!

P.S. Чесно кажучи ніколи проблем з кс не було, ну так тому що карточка овер 10 років як на вхідних. А тут значить 10 грн завалялись на рахунку і ті кс підбрив. Відповідь підтримки мене просто вкурвила, цікаво це у них такий стиль спілкування з усіма чи тільки мені пощастило, нічого не знаю, нічого не відомо все на стадії вирішення. Ну бог з ним от сьодні рішив нагадати їм і після звернення таки моментально прийшла смс з вибором компенсації. Тобто аж 1 з 1. Доре хоч ті нещасні 10 хв пішли зверху пакетних і на тому таки спасибі. Фідбек за іронією я відіслав до нарахування цих хвилин, але будь - якому випадку це негативний. Нехай працюють а не айка чухають.
 

Вкладення

  • kyivs kompen.png
    kyivs kompen.png
    207.3 КБ · Перегляди: 45
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Alfaed, ну чесно, при 10 роках вхідних і супер-дешевій пропозиції 100 за рік, уже б чекали спокійно вирішення вашої ситуації...
6 гривень...
Та й це глюк, а не безпредел
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.12.14
Місто
Украина,Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi
рекомендують тримати на рахунку пару-десят гривень. Про всяк випадок.

це точно
краще мати на банківськый картці суму та в будь який момент поповнити рахунок за послуги, а не віддати за нічні знімання с 00:00 по 03:00 додаткових грошей, як вони рекомендують поповняти в смс на 10 грн більше.
Post automatically merged:

luytel, але ж вивід не безкоштовний.
на деяких можна вивести безкоштовно
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
luytel, але ж вивід не безкоштовний.
Мы з Вами, це питання вже обговорювали в іншій темі, чи не так? Дійшли висновку, що поповнити/отримати/вивести, цілком спрйнятний варіант. Особисто я, нещодавно залюбки залишив 1,75 грн, київстару на розвиток.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Мы з Вами, це питання вже обговорювали в іншій темі, чи не так? Дійшли висновку, що поповнити/отримати/вивести, цілком спрйнятний варіант.
Щиро кажучи, не пам'ятаю. Для мене - обидва варіанти сприйнятні, аби бонуси давали і не пропадали. У принципі, навіть поповнити/отримати/вивести з мого боку був подарунок Київстару, бо навіть ці копійки і пп я не використовував, бо не потрібні.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Замітив в мкс що є тарифікація інтернет це від 20кб до 700кб, при чому в той час 4g не вмикав, це якась резервація в 4g?
 

c0rax

Интернет-провайдер
Реєстрація
02.12.17
Місто
Киев
Телефон
Galaxy Z Fold 3 / P30 Pro
Андроид лезет в интернет даже при выключенном интернете,шо непонятно
Ну не совсем так.
Ооооочень грубо говоря - регистрация в сети и миграция между БС производится по IP протоколу, что как бы съедает "пару килобайт" служебным трафиком. Некая особенность технологии LTE, от которой никуда не деться. От сюда и тарификация.
Другой вопрос, что билинг по хорошему должен быть научен отличать такое действие от реального пользования интернетом. Но ОпСоС, решил что не положено, так сильно заботиться о халопах.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Ну не совсем так.
Ооооочень грубо говоря - регистрация в сети и миграция между БС производится по IP протоколу, что как бы съедает "пару килобайт" служебным трафиком. Некая особенность технологии LTE, от которой никуда не деться. От сюда и тарификация.
Другой вопрос, что билинг по хорошему должен быть научен отличать такое действие от реального пользования интернетом. Но ОпСоС, решил что не положено, так сильно заботиться о халопах.
Мудаччо из КС решило, что тарифицировать надо даже если ты не менял фактическое положение в соте и у тебя был полный безлимитный wifi интернет в доступе. Просто пришло время для АП, "есть парудвацпять копочек? А если найду?! - А ну попрыгай!".
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
c0rax, ну в Польщі знайшли такий вихід. Просто швидкість 8кб і отримуй собі ті пакети лтє безкоштовно, хоч до усрачки. А хочеш пакет інтернету оплачуєш його і активуєш кодом. Можна ж, коли є бажання.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
idea, комарик пошел по пути коррупционных тёрок и судебных тяжб.
Стоит глянуть оферту ВальтаЛео, который они для КС мань написали, чтоб понять, кто все эти отмазули для пэрэсичных, регуляторов и судов пишет(юридический офис вальта лео, не иначе).
Я думаю команда вальталео так же родила и этот высер с офсайта, что "любые материалы на оф.сайте являются собственностью КиСты и любое их использование только с исключительного письменного разрешения комара". Ну, т.е. вальты себе проложили соломки для борьбы в судах со всякими боевыми ассоциациями людей с инвалидностями слуха, которые, как мы помним, КиСту-то прогибали, было дело. Типа, в случае исчерпания любых рациональных доводов, коронным "ой! всё" будет, что "материалы предоставленные суду, собраны без письменного разрешения комара. Номер обслуживался обезличено и др. 1000 и 1 бла-бла-бла". Ну а суд, уже по заготовленной вальтами-дегриками козе, выносит отказное пэрэсичному:
"Не ну а чо, они старались, вон какое водянистое обоснование подготовили. Нівіновны!"
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
drmz, Боже, у якій дикій країні ми живемо.
Учора читав висновок конституційного суду Польщі про визнання неконституційним одного пункту постанови кабміну. Йшлося про дискримінацію інваліда та розголошення його персональної інформації на посвідченні кодом (який між іншим позначає психічні хвороби). Як прочитав, скільки та бідна людина програла судів і скарг, допоки не дійшла до КС... і на її бік став лише Омбудсмен, а міністр юстиції, генпрокурор та Омбудсмен щодо інвалідності!!! були проти.
То все ж можна, але чи у когось терплячки вистачить для боротьби з вітряками...
 
  • Love
Реакції: drmz
На кнопочный телефон, что лежал на столе пришла смс. Смс от номера 576: "Послуга PTG активована. Відмовитися: СТОП на 576. Інфо: 0800300206" И 25 грн. с номера исчезли в неизвестном направлении.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
На кнопочный телефон, что лежал на столе пришла смс. Смс от номера 576: "Послуга PTG активована. Відмовитися: СТОП на 576. Інфо: 0800300206" И 25 грн. с номера исчезли в неизвестном направлении.
Извиняюсь. А по какой такой важной причине, деньги были на счету?
 
На кнопочный телефон, что лежал на столе пришла смс. Смс от номера 576: "Послуга PTG активована. Відмовитися: СТОП на 576. Інфо: 0800300206" И 25 грн. с номера исчезли в неизвестном направлении.
Извиняюсь. А по какой такой важной причине, деньги были на счету?
Пополнил для получения бонусных грн. Не спешил перевести, ну и был наказан. А по теме это уже второй случай (на разных номерах Киевстар).
 
  • Sad
Реакції: idea
Зверху