Свавілля Київстар

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
idea, тут тяжко робити висновки, ми не знаємо, як була поставлена розмова зі сторони споживача
Мені було наголошено, що компенсацій я ніяких не отримаю, бо в мене і так занадто дешевий пакет:oops:
бо щось це схоже на відповідь містечкового провайдера, якому споживач дозволив можливість озвучити суб'єктивну думку.
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
дочекалася дзвінка від КС консультанта, з приводу компенсації. Виявляється я мала проникнутися і поспівчувати, що були трабли з білінгом
Был сегодня в центральном ЦОА КС на Дегтярёвской, 53а (было к ним пару вопросов) и рассказал котику на словах выше процитированное сообщение. Он сначала не поверил... но когда я ему прочитал его полностью, то он и сам реально посмеялся.
А так да, признают, что сейчас много чего плохо по работе/подключению услуг и т.п. и т.д.
Котикам обещали сверху, что массовое недовольство абонентов прекратится с 1-го июля, но сам котик сказал, что не уточнили какого года )))
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Котикам обещали сверху, что массовое недовольство абонентов прекратится с 1-го июля, но сам котик сказал, что не уточнили какого года )))
Знаєм ми ці обіцянки-цяцянки кинути курити з 1-го числа))
Вже це проходили))
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
idea, тут тяжко робити висновки, ми не знаємо, як була поставлена розмова зі сторони споживача
Мені було наголошено, що компенсацій я ніяких не отримаю, бо в мене і так занадто дешевий пакет:oops:
бо щось це схоже на відповідь містечкового провайдера, якому споживач дозволив можливість озвучити суб'єктивну думку.
Уявіть собі, що ні. Більше на живого оператора не попадала. Нвіть коли чекала до 2гої ночі. Все рівно "вс іоператори зайняті". Пішла в результаті в їхній центр і написала звернення на перерахунок коштів. Вчора прийшла смс "Отримано відповідь по вашому зверненню. Зателефонуйте на 460... ". Звичайно я не можу додзвонитися. Знову пишу в чат підтримкм. Дівчина Зоя, каже, що не може побачити моє звернення і що я мушу телефонувати на 460. Про графік навантаження на кол центр вона не знає.
Завтра знову йду в центр КС:(
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Можно было бы другим слонам взять на заметку для своих реклам приблизительно такой слоган: "Подключайся к нам - у нас нет (меньше) глюков, чем кое у кого" :poop:
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Ровно ТРИ месяца как на даче перестал нормально работать киевстар. Никто ничего не делает. Раз 5 звонил им только я. Дошло уже до того, что люди едут в столицу спецом и переходят на другого оператора сохраняя номер.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Ровно ТРИ месяца как на даче перестал нормально работать киевстар. Никто ничего не делает. Раз 5 звонил им только я. Дошло уже до того, что люди едут в столицу спецом и переходят на другого оператора сохраняя номер.
У меня, на восточной окраине Харькова, такая же "ересь". С новым биллингом приехала. Но у конкурентов ещё хуже инет.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
У Луцьку в мене зараз 13-17 мегабіт download, це дуже мало, враховуючи, що у 85% міста основна карта Vodafone. На 4g пінг ще і вищий. Рік тому памятаю заміряв десь в цей час в тому самому місці, тим же телефоном 50-70 мегабіт.
Ну до 35 зараз, але вдень тупить точно
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
У Луцьку в мене зараз 13-17 мегабіт download, це дуже мало, враховуючи, що у 85% міста основна карта Vodafone. На 4g пінг ще і вищий. Рік тому памятаю заміряв десь в цей час в тому самому місці, тим же телефоном 50-70 мегабіт.
Ну до 35 зараз, але вдень тупить точно
Робити заміри, то так ніби стометрівку бігати. В мене в шторці, онлайн, швидкість показує. Результати, до одного мегабіта, буває більше одного, дуже рідко до восьми.
 
  • Like
Реакції: fert
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Нарешті моя звернення було розглянуто- на рахунок начисли абонплату за місяць без інтернету+ за кілька днів нового місяця, які я навіть і не сподівалась отримати. o_O
Бонусів, знижок ніяких не дали, але добре хоч моє повернули. Це правда коштувало 3х місяців часу на "оббивання порогів" чи в даному випадку, постійних дзвінків/чату операторам. Але я задоволена, що моя епопея дійшла свого кінця і я отримала те, що хотіла.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.08.09
Місто
Харьков
В КС любой вопрос рассматривается очень долго, сроки постоянно переносят, так было до 2010 г. и сейчас ситуация не изменилась.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
  • Like
Реакції: drmz

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
мне КС обеспечил на год безлимитным интернетом
Это их педокапканы, заманивают.
Если безлимитный интернет без ограничений скорости сети и объёма мегабайт то норм.
Без ограничений - это не про КС.
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Нарешті моя звернення було розглянуто- на рахунок начисли абонплату за місяць без інтернету
Вам повезло больше чем мне. У меня так и продолжают с мая воровать по гривне в день за бесплатную в моем ТП сим для планшета. В чат не пробиться - "все операторы заняты" с 466 та же песня. Это дно клиентского сервиса. С ужасом думаю что будет если возникнет другая проблема, например с домашним интернетом.
 
Зверху