Свавілля Vodafone

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Перемедон, ну отчего же... К примеру, в службе айтишной онлайн-поддержки того же ДТЭКа рядовым специалистам выдают корпоративные СИМки, на который и звонят озабоченные юзеры (про коммуникаторы и пр. речь не ведем). И это прально - иначе личная телефонная книга спеца превращается в юзеромогильник.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Какой-то привет из 2002го про большие серьёзные фирмы с корпоративной связью :)
Если серьёзно, то если есть требование быть на связи, то и связь должны предлагать оплачивать, конечно
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Там де я працюю - саме так роблять як я сказав. І не тому що у робітників немає особистого телефона або грошей, а тому що займана посада (деяких робітників) вимагає бути на зв'язку, і їх корпоративний номер має бути відомий іншим робітникам.
На залізниці - таке ж.
 

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
Там де я працюю - саме так роблять
Ентшульдіґунґ бітте, "там" – це де? Ну, бо цікаво же...
Компании в сфере агробизнеса например ( водафон). Метинвест в металургии. Можно ещё долго продолжать. Кстати Метинвест дал работникам 067544 серию.
 

tarnatore

Заблокирован
Реєстрація
23.12.20
Місто
Киев
Ну, скажем, прикольно быть белым человеком. Ггггг.
Весьма, неплохой миф, для поднятия чувства собственного достоинства.
А если сюда добавить, что у вас 050 - первый мобильный код, то вообще можно сказать - жизнь удалась.
Вот у меня в ближайшей форе продаются водафоны на 050, пойти купить? Так сказать повысить чувство собственного достоинства за 100 грн )
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
Ну, скажем, прикольно быть белым человеком. Ггггг.
Весьма, неплохой миф, для поднятия чувства собственного достоинства.
А если сюда добавить, что у вас 050 - первый мобильный код, то вообще можно сказать - жизнь удалась.
У моих родных номера начинаются на 0500 но на это сейчас никто не обращает внимание, раньше некоторые удивлялись откуда такие "мажорские" легко запоминающиеся номера
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Там де я працюю - саме так роблять
Ентшульдіґунґ бітте, "там" – це де? Ну, бо цікаво же...
В Ужгороді є завод Ядзакі. Там багатьом офісним працівникам теж видають корпоративний Водафон (050 31), а потім його міняють при переході у інший відділ.
І з корпою Водафон особливо не беспредєлить, за дзвінки не блокує як передплату.

А от студенти з Китаю дуже здивувалися і не розуміли чому універ не видав їм корпоративні номери.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Короче, гуглил где отремонтировать старые часы, минут через 10 приходит смска
Screenshot_20211018-165506.jpg

Именно на ту симку приходит, с которой юзал интернет.
Это шо за беспредел? Водафон сливает мой трафик рекламодателям?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Именно на ту симку приходит, с которой юзал интернет.
Это шо за беспредел? Водафон сливает мой трафик рекламодателям?
думаю, що Теорія ймовірності спрацювала. На моєму досвіді, Гугл наприклад, дав рекламу диванів тільки через рік, як я почав вивчати пропозицію на цьому ринку. Непотрібно на це звертати свою увагу.
 
Реєстрація
02.08.10
Місто
Дніпро
Телефон
Iphone 13Pro
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Давно начал робот звонками с +380501108963 доставать о неоплаченной абонке?
 
Реєстрація
09.12.20
Місто
Херсонская обл.
Don_Andrey, мне где-то в конце весны или начале лета на временно непополняемый номер 4G Smart S+ тоже позвонила робобаба (с номера, начинающегося на 050110...) и беспокоилась, что я переплачиваю за связь 10 грн в день по дневному тарифу вместо того, чтобы подключить пакет на месяц и платить всего 85 грн за весь месяц. А я вообще ничего не платил, только принимал иногда входящие звонки.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
На свою голову скористався заміною сім-карти в ЦОА Водафон в м.Тернопіль (Руська 23/1). Працівник ЦОА помилився при введенні PUK-1 нової сім-карти, і через обіцяну годину нова сім-карта не запрацювала. В результаті і стара і нова сім-карта оффлайн, а мій номер привязався до неіснуючої сім-карти.
Вже вдома зателефонував вата-котам, які побачили шо PUK-1 код нової сім-карти неправильний і оформили нову заявку. Через годину так і нічого не спрацювало. Телефоную знову вата-котам, кажуть: "Ми телефонували на ваш номер, ніхто не піднімав, тому ваша заявка відхилена". Курча, куда ті безмозглі коти дзвонили, як обидві сім-карти видають помилку реєстрації??
Ітого, номер заблокували за підозрілі двіженія, йдіть в ЦОА з паспортом. Ну да, 40 км буду їхати до найближчого ЦОА....
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Зверху