Свавілля Vodafone

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Чому ти навішуєш ярлики рядовим, нехай і розтелепкуватим, співробітникам?
Чому вони раптом виявилися ватніками?
Вата-коти - не означає що вони вірять в другий прихід Сталіна, а скорочену приналежність до оператора, який місцеві називають Ватафон. Якщо завтра Водафон перейменують в Азерселл, будуть "азер-коти".

Что за процедура ?
Не сильний в процедурах Ватафону, так мені повідомила котиха з кол-центру, що ввели неправильний PUK-1 (можливо вона мала на увазі ICC).
Вражає той факт, що номер можна прив`язати до рандомної неіснуючої сім-карти з рандомним неіснуючим ICC.
 
Реєстрація
27.08.13
Місто
Киев
Надо было отправить пару смс . Решил для этого воспользоваться Водафон бонусами . Поменял 100 бонусов на 10 смс , которые по описанию можно было использовать в течении месяца ... Но при отправке смс , появилась "ошибка 28 " .. Позвонил оператору , там девочка сказала , чтоб пользоваться бонусными смс у меня на счету должно быть 1.50 грн ( они именно так сказала ) . Я пополнил .. Отправил 1 смс . Через два дня попытался еще отправить , но опять ошибка 28 .. и на счету уже нет 1.50 грн. Опять позвонил оператору.. Следующая девочка , несколько раз прерывала звонок на консультации и в конце концов я узнал всю правду.... --- Чтоб пользоваться бонусными 10 смс в месяц , надо сначала заказать пакет из 50 смс в день за 1.50 грн , их все отправить , а потом использовать смс за бонусы ... На мой вопрос не идиотизм ли это все , девочка оператор сказала , что не уполномочена отвечать на такие вопросы ...
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
09.12.20
Місто
Херсонская обл.
Такие условия SMS за бонусы были всегда, уже не один год. Мне тоже не нравятся эти условия и тоже хотелось бы, чтобы сначала использовались SMS за бонусы, а потом тарифные SMS (как и с гигабайтами за бонусы), но беспределом я этого бы не назвал. Как уже выше сказано: абонент предупреждён.

Беспредел тут разве что только в том, что когда kostakosta звонил операторам, операторы не с первого раза сказали всю правду. Но такое к сожалению бывает, операторов в техподдержке много и не всегда с первого раза попадаешь на компетентного (знаю это и из личного опыта обращения к оператору, правда по другому вопросу).
 
Реєстрація
02.12.19
Місто
Полтава
Можливо хтось може порадити, як вийти з такої ситуації:
Загубив сімку Водафона. Пішов замінювати до фірмової крамниці, думав проблем не буде, так як номер зареєстрований на паспорт.
Придбав новий пакет, для відновлення та заміни сім-картки, менеджер Водафону сказав, що номер буде перенесено на протязі 1 години, та нова сімка так й не запрацювала.
Набрав call-центр, оператор передивилась інформацію, відповіла, що заявка на відновлення номеру була, та чомусь потім відбулася відміна. Й так як картка не активна, оператор нічого віддалено вирішити не може, тож порадила звернутися знову до крамниці. Сходив сьогодні вже в іншу точку продажу Водафон, продавець відповів, що причиною може бути "заборона перенесення номера", якого я не замовляв, та Водафон "попіклувався" про це сам. Й тепер, для зняття заборони, необхідно отримати смс на той номер, який загублений. Працівник крамниці сказав, що спробує цей пункт обійти, та не впевнений, що зможе. Й треба почекати ще годину.
У висновку: сімка знову не запрацювала.
Питання: як з Водафоном боротись, чи номер вже остаточно втрачено?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Можливо хтось може порадити, як вийти з такої ситуації:
Загубив сімку Водафона. Пішов замінювати до фірмової крамниці, думав проблем не буде, так як номер зареєстрований на паспорт.
Придбав новий пакет, для відновлення та заміни сім-картки, менеджер Водафону сказав, що номер буде перенесено на протязі 1 години, та нова сімка так й не запрацювала.
Набрав call-центр, оператор передивилась інформацію, відповіла, що заявка на відновлення номеру була, та чомусь потім відбулася відміна. Й так як картка не активна, оператор нічого віддалено вирішити не може, тож порадила звернутися знову до крамниці. Сходив сьогодні вже в іншу точку продажу Водафон, продавець відповів, що причиною може бути "заборона перенесення номера", якого я не замовляв, та Водафон "попіклувався" про це сам. Й тепер, для зняття заборони, необхідно отримати смс на той номер, який загублений. Працівник крамниці сказав, що спробує цей пункт обійти, та не впевнений, що зможе. Й треба почекати ще годину.
У висновку: сімка знову не запрацювала.
Питання: як з Водафоном боротись, чи номер вже остаточно втрачено?
йдіть в ЦАО де є експерт, дилери вже втрачають довіру в головном офісі. Просто не зрозуміло, до чого тоді робити реєстрацію на паспорт та пропагувати цю "послугу" зі сторони ВФ, якщо рубильник "заборона перенесення номера" все множить на нуль?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А ви уважно ознайомлювалися з правилами відновлення зареєстрованого номера?
Коли я реєстрував номер передплати в ділера, то мене відразу попередили, що відновити зареєстровану SIM можна виключно в ЦОА (не в ділера), в Києві це лише на Хрещатику
 
Реєстрація
02.12.19
Місто
Полтава
А ви уважно ознайомлювалися з правилами відновлення зареєстрованого номера?
Коли я реєстрував номер передплати в ділера, то мене відразу попередили, що відновити зареєстровану SIM можна виключно в ЦОА (не в ділера), в Києві це лише на Хрещатику
Тобто номер з Полтави вже не повернути?
Легше увесь банкінг й сервіси перевести на інший номер, аніж їхати у Київ. Бо це мінімум 300 грн. в одну сторону, + 300 в зворотню, + тест на короновірус, щоб сісти на автобус, це ще мінімум 600 грн. Виходить 1200 за номер Водафону.
Воно того не вартує
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
що відновити зареєстровану SIM можна виключно в ЦОА (не в ділера), в Києві це лише на Хрещатику
це стосується киян та тих хто в київському ореолі.
Для додаткового захисту Вашого номера від шахраїв підключіть послугу «Обмеження віддаленої заміни SIM-картки»:

  • звернувшись до оператора за номером 111 (безкоштовно з мобільного Vodafone в Україні) або за номером 0800 400 111 (безкоштовно з будь-якого номера в Україні)
  • самостійно через додаток My Vodafone
Щоб виконати заміну SIM-картки у разі її втрати або змінити формат на 4G Ready *, зареєструйте свій номер у будь-якому магазині Vodafone.

*при заміні формату SIM реєстрація номеру не є обов’язковою

Після підключення даної послуги замінити SIM-картку зможе тільки та людина, на кого вона зареєстрована. Для цього потрібно особисто звернутися в магазин Vodafone з оригіналом документа, на який зареєстрований номер.
Valreas, ще раз: прийдіть в ЦАО, місто Полтава, де є експерт і не робіть бігуді своїми розрахунками.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Тобто номер з Полтави вже не повернути?
Я зазначив місце розташування ЦОА в Києві, де ЦОА Водафона (підозрюю, що воно у вас також є) я не знаю.
Зателефонуй 0800 40 40 40 і спитай, де в Полтаві ЦОА (не дилер, а саме центр обслуговування саме Водафон).
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Добрый день всем! Немного отстал от темы, подскажите, кто в курсе, вопрос такого рода: хотел бы обезопасить номер от угона и восстановления, так как 2 банка подвязаны. Есть ли реальная польза при переходе на контракт? Я в курсе, что тарифы- не очень там, мягко говоря, но безопасность номера важнее. Поделитесь, может у кого был опыт
Где беспредел?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Добрый день всем! Немного отстал от темы, подскажите, кто в курсе, вопрос такого рода: хотел бы обезопасить номер от угона и восстановления, так как 2 банка подвязаны. Есть ли реальная польза при переходе на контракт? Я в курсе, что тарифы- не очень там, мягко говоря, но безопасность номера важнее. Поделитесь, может у кого был опыт
Где беспредел?
В езде.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Беспредел-не беспредел, но хитрожопость:
достаем тумбочную симку, ставим в трубку. тут же прилетает смс с предложением опроса "оцените службу поддержки и услугу ВФ Бонус, отправьте смс на 3585".
И так по этой симке уже второй раз. В том году в период действия акции "моя старая симка" всё было один в один.
Никакими ВФ бонусами симка не интересуется, даже приложение не запускалось.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Показательно-глумливое кидалово от Ватафона.
Оплатил пакет, то есть пополнил счет для оплаты пакета, приходит смска, типа положи еще и получишь скидку на пакет. окей доложил

topup.jpg

Пишу ради интереса в чат, почему тариф начислен по стандартной стоимости, а не со знижкой, получаю ответ

chat.png

На мой вопрос как я смогу воспользоваться скидкой на пакет до 25.01, если я сегодня подключил пакет и он будет действовать до 28 января, они ничего не ответили, чат завис, страница внезапно перезагрузилась. Совпадение)
Никогда не верьте красномордым. Налюбят по-любому.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Не оправдываю "красномордых" - но можно попробовать 24-го числа заказать внеочередной пакет через оператора. Или на внеочередные скидка не распространяется?.
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху