Будні СБУ

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40

Служба безпеки України
Закон України «Про Службу безпеки України»
Сайт: https://ssu.gov.ua/
Вікіпедія: стаття
e-mail: [email protected] (FAQ)
Для оформлення інформаційного запиту: [email protected] (порядок запиту)
Реєстр дозволів для переміщення осіб в районі проведення АТО
Тимчасовий порядок в'їзду та виїзду на неконтрольовану територію
Телефон для довідок: (044) 256-93-33
Саll-центр: 0 800 501 482
 
Останнє редагування модератором:

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Константин Корсун 4 д. ·
Доповідаю голосом через рот: службу у Збройних Силах України закінчив. Чому не повідомляв про свою мобілізацію публічно? З міркувань безпеки, адже ворог постійно моніторить соцмережі для відслідковування чинного особового складу ЗСУ. Чим займався в ЗСУ? Можу лише сказати, що займався не зовсім тим, що знаю та вмію найкраще. Тому що задіяти весь мій досвід та потенціал активно заважали мої давні та непримиренні вороги з величезною владою в їхніх кривеньких рученьках. Більше того, намагалися влаштувати так, щоб мене вбили на війні. Особисто М. Фьодоров неодноразово (літо-осінь 2023) звертався до близького оточення Головкома Залужного з проханням відправити Корсуна у 33 бригаду. Не знаю чому саме в цю бригаду, але підозрюю, що, на думку жижиталізаторів, саме там шанс моєї загибелі мав би бути максимально високий. Або, можливо, були якісь домовленості з командуванням бригади - не знаю. Залужний такі мутняки сильно не любить, тому прохачі були ввічливо послані за російським кораблем. Ви б бачили квадратні очі помічників та радників Головкома, які були просто шоковані подібними регулярними запитами: «Хто ти, бляха, такий, що особисто віце-дрон-прем’єр хоче твоєї смерті??» Зі схожими проханнями також зверталися заступники пана цифроміністра, а також ще один член його шайки - одіозний нардеп панФ. І це лише те, про що я дізнався. Впевнений, що за кулісами було ще більше жесті. Тепер це все вже в минулому, але зараз розказую для того, щоб у прихильників Дія-жижиталізаторів було розуміння що насправді ховається за білою та пухнастою телемарафонною шкіркою цифрових аферистів та на що вони здатні. Чим буду займатися далі? Поки не знаю. Знаю лише, що мої недоброзичливці з високих кабінетів не дадуть мені реалізувати свій потенціал в Україні. Мені відомі десятки випадків, коли високопосадовці Мінцирку погрожували та залякували людей, які мали намір зі мною якимось чином співпрацювати. Зустрічі та інтерв’ю раптом відмінялися, запрошення виступити на конференції неочікувано скасовувалися, електронне листування раптом припинялося. Декого з моїх однодумців просто купили: когось грантами, когось взяли на роботу, когось відмазали від мобілізації, когось напряму залучили до цифрових схематозів. Залишаю їхній вибір на їхній же совісті, хай живуть з цим. Але є й хороші новини: у деяких проектах я залишаюся задіяний як незалежний експерт-волонтер, в жодному разі не припиняю зв’язків зі своїми чудовими побратимами, тому продовжую допомагати ЗСУ та силам оборони нищити ЙР. По мірі сил. А сил у мене – неміряно. І ще приділятиму більше уваги просвітницькій, медійній та громадській діяльності. Чим я, власне, і займався до 24/02/202. Але тепер вже з новими силами, знаннями та з новим досвідом. З більш рельєфним усвідомленням що (і хто) саме всередині країни заважає нам перемогти ворога. Хоча усі ви їх знаєте: популізм, некомпетентність, безвідповідальність, інфантилізм. А ще корупція, кумівство, безуглість, хворобливе чіпляння за владу. І ще багато чого, список може бути довгий. І все це треба виправляти. Адже хтось це має робити, вірно? Тому залишаймося на зв’язку. Слава Україні. Слава ЗСУ. 4.5.0.


і там же

Баканов, Наумов, Шило, Вітюк – інтенсивність зашкварів серед топів СБУ шалено прискорюється. Не встиг охрініватор громадськості охолонути після затримання правої руки Татарова в СБУ Артема Шила, як накриває наступна хвиля: тепер вже вийшло розслідування Слідство.Інфо про цілого бригадного генерала СБУ Іллю Вітюка. За формальним статусом Вітюк значно вище Шила – цілий начальник кібер-Департаменту, третій рівень в ієрархії Служби.
А ще це сильний удар під колінку Мишку Федорову, адже Вітюк – це вагомий член їхнього угруповання. Язик Вітюка весь вкритий мозолями від публічного зализування дупки свого капо.
От чому мене ніхто не слухає?
Я казав, що призначення Щиголя на посаду Голови Держспецзв’язку – це погана ідея? Казав: https://cutt.ly/sw8OfBWp Після 3 років його царювання, НАБУ офіційно висунуло цьому типу підозру у розкраданні: https://cutt.ly/ewUNHxds
Я казав, що призначення «К»-шніка (ГУ «К» був найбільш корумпованим підрозділом СБУ) на посаду керівника кібер-Департаменту СБУ – це погана ідея? Казав.
Ось, вийшло про нього розслідування: https://cutt.ly/Fw8OkWwH
Тепер свіжепризначеного генерала можуть тихенько випхнути на мороз, а його героїчними подвигами займеться НАЗК, НАБУ та САП. І поїхати послом у якусь Танзанію – не допоможе. Шиєш іншим справи – будь готовий, що і проти тебе буде справа.
Якщо вже мої прогнози так чітко справджуються, зроблю ще один: дуже-дуже поганою ідеєю було призначення дрібного запорізького онлайн-шахрая на посаду віце-прем’єра. Не знаю як саме закінчиться його карколомна кар’єра, але це буде шалений фейерверк, ось побачите.
Адже логіка начебто максимально очевидна: призначаєш керівником корупціонера – отримаєш корупцію у відомстві. Призначаєш інфантіла міністром – буде тобі «перша у світі Дія», російський месенджер у держструктурах, «замінити чиновника програмою» і «40 мільярдів на дрони». І люди все це бачать, навіть фанати починають прозрівати.
Невже моя логіка така вже складна? Ходить як качка, крякає як качка, літає як качка, виглядає як качка = качка. Нє?
От чому все так у моїй країні? Чому ніхто не хоче навчатися навіть на власних помилках? Чому з маніакальною впертістю керівники країни продовжують (закреслено: стріляти собі в ногу) призначати все нових і новий корупціонерів?
Може, в консерваторії треба шось підправити? Може, в порядку експерименту спробувати брати на керівні посади в СБУ зі якимось іншими принципам, ніж некомпетентність+корумпованість?
Наприклад, спробувати переключитися на професіоналізм та доброчесність? Як це «не чули»?

(с)
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
Генпрокуратура збудилась https://gp.gov.ua/ua/posts/ofis-gen...ya-cerez-incident-iz-zurnalistom-slidstvainfo У зв’язку з інцидентом, що мав місце під час вручення повістки журналісту Слідство.інфо, Офіс Генерального прокурора вніс відомості до ЄРДР за фактом можливого зловживання службовими повноваженнями та перешкоджання професійній діяльності журналістів з боку співробітників СБУ та ТЦК, за попередньою правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 364, ч. 3 ст. 171 КК України.

IMHO прокурорські зроблять собі показники, за результатами "фахівці" з дружинами мільйонерками залишаться недоторканими, а лохів виконавців ТЦК з Солом’янського району які ввечері ходили по магазину Оболонського району "пустят в расход" для заспокоєння громадськості
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Та почала ціла спеціальна фейсбучна операція з відбілювання Шила, причому така бездоказова, непряма.
"Тіпа так, злодій, але який котик. Ну не знаю, чи котик, але вважаю, що котик."



Так, цей пост про Артема Шило. З яким я познайомився з початку березня 22 року.
І якщо вже піднявся такий галас по питанню ще вчора нікому не відомого "сірого кардинала СБУ", то мабуть має сенс доповнити що він ще являвся "сірим кардиналом ЗСУ". Про що напевно ГШ не розповість. Але можливо розкажуть інші підрозділи. Які ви ну дуже гарно знаєте.
Але по порядку.
В перших числах березня 2022 року мене набрав якийсь лівий тіп та запропонував допомогу. Скажу чесно, це був час паніки та хаосу в країні, ми біжали воювати в кожну диру, а ці дири зʼявлялися постійно. Тому цей дзвінок був несподіваним, мʼяко кажучи.
На питання "А чого ти саме мені подзвонив?" він відповів що йому мене хтось охарактеризував як одного з людей, які знають потреби армії, і з урахуванням того що багато вертикальних звʼязків зараз порушено, то він бачить в таких людях функцію, яка зможе вказати що швидко треба тут та зараз, а він буде шукати на це гроші знайомих та залучати фонд "Фундація Течія", які будуть закривати питання які горять. Бо ситуацію треба рятувати любими способами. І як я зрозумів, я був не єдиним в його списку.

Я сконтактував його з компанією
"Балістика Фірма", та Олександр Довгий щоб вони мали змогу виробити захист, якого тоді критично не вистачало (всі ж пам'ятають бронежилети з ресор?), та викупити склад M-TAC та роздати снарядження та одяг обороні Києва, бо тоді наше ТРО більше було похоже на гопоту зі зброєю.
І він це зробив.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Тільки незрозуміло, це підаоп під Малюка, чи під окремих зазвіздівшихся начальників?

За неперевіреною інформацією, через Шила тиснуть на Кубракова і Федорова. Але повернув його в СБУ саме Малюк.
Вітюк - фаврит Федорова...
Раз так, то вимальовується схема: спершу одного гаманця фьодорова арештували, тепер - іншого...
От тільки хто це все робить? У нас що теж "башні Кремля"?
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
IMHO прокурорські зроблять собі показники, за результатами "фахівці" з дружинами мільйонерками залишаться недоторканими, а лохів виконавців ТЦК з Солом’янського району які ввечері ходили по магазину Оболонського району "пустят в расход" для заспокоєння громадськості
саме так і відбувається. за вказівкою згори "кіберфахівця" спрямовано секретним дорученнням на секретний фронт виконувати секретні завдання згідно секретних планів. кримінальна справа то "кіберфахівець"не може приїхати для процесуальних дій у справі, бо задіяний у війні. при розслідуванні кримінальної справи фігурант недосяжний. отже, залишаються лохи з ТЦК які сповна отримують покарання.

https://interfax.com.ua/news/general/979102.html проходитиме службу в бойовому підрозділі, який виконує оборонні завдання і знищує ворога та його техніку безпосередньо на фронті
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Генерал СБУ Вітюк у 2014 році знімав розстріли на Майдані з боку "Беркута" як оперативник Служби, - ЗМІ. ВIДЕО
Начальник Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк знімав на відео, як спецпризначенці "Беркуту" під час Революції Гідності у лютому 2024 року розстрілювали протестувальників на вулиці Інститутській.
Як передає Цензор.НЕТ, інформацію про це "Слідству.Інфо" підтвердили в офісі Генпрокурора, а також колишній керівник департаменту розслідувань злочинів Майдану Сергій Горбатюк.
20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській під час Революції Гідності спецпризначенці столичного "Беркуту" розстріляли 48 протестувальників та поранили ще 80.
На одному з відео зі сторони "Беркуту", а саме на розі вулиць Банкова та Інститутська з’являється чоловік у цивільному одязі і темній шапці. Він знімає на свій телефон, як працівники спецпідрозділу "Беркуту" стріляють у мітингувальників. Джерело: https://censor.net/ua/v3485207
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху