Майбутнє Інтертелекому

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Не логічно, я чогось думаю 824-832МГц дадуть під LTE 850 МГц Бенд 5, а за інші 8 МГц, я підозрюю отримають 5 МГц в 900 МГц Бенд 8 або лише 8 МГц під LTE 850 МГц Бенд 5 і цей варіант є найбільш ймовірним.

На 824-826.5 вроде Пиплы в Днепре и Харькове сидят пока. Хотя может Интеру и дадут 827-832, как раз 5 МГц в ЛТЕ 850.
 
  • Like
Реакції: Zak

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Lawyer, це ясно. в Харкові та Дніпрі, вони можуть 2.5 для СДМа юзати і 3 на ЛТІ, а в інших областях 5 мгц для ЛТІ.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Якщо вірити сказаному Інтером то у них 30% базових станцій готові до лте. Думаєте вони ризикували та будували 800? 900?
Там явно під наявний 850 збудовано, і на ліцензію саме таку вони заглядають
 
Реєстрація
19.05.12
Місто
Львов
Телефон
Mi 9T
Думаєте вони ризикували та будували 800? 900?

Думаемо перед тем как строить у Интера с правительством и с другими операторами были какие то договоренности . Об лте 850 информации совсем не было . Думаешь можно было скрыть на b5 масштабную подготовку ?
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Cheburator, была в том году, когда нкрси изображая деятельность предлагала ит сдать 8 мгц из 16ти и получить 8 технейтральных в диапазоне 850, таким образом они бы перестали мешать Б20
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Извините, а кому нужен этот Band 5
Скажи мне, а кому нужны эти Тойоты Королла, когда есть X5? Вот так звучит твой вопрос +/-

у ИТ союзник тримоб
 
Останнє редагування:

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Реєстрація
29.11.10
Місто
Киев
Телефон
iPhone 7+
так ціни вищі , але швидкість в них у 50 раз вища

У великих містах - так. Поза ними - велике питання, при цьому стосується переваг не тільки у швидкості, а й в голосовому зв'язку. В місцевості, де живу я, наприклад, Інтер - єдиний оператор, за допомогою якого я можу нормально розмовляти де завгодно, а не матиму виходити з дому та займати фіксоване положення у просторі, як це доводиться робити власникам слонячих номерів. Навіть на вибагливому до якості мережі айфоні.

Я не кажу, що Інтер юбер аллєс, хоча після появи SIP-транспорту для існуючого номеру я користуюсь тільки Інтером. Але й донині є досить великий шматок ринку, на якому Інтер має досить вагомі переваги, не зважаючи на технологічну застарілість стандарту зв'язку.
 

shlyahoviy

Заблокирован
Реєстрація
07.01.09
Місто
Киев,Осокорки(136-я Садовая)
к этому всё идёт.
но шо реально будет - посмотрим... вся эта конструкция очень шаткая. и не все участники рынка имеют желание её поддерживать

Вывод такой,номер ИТ не может быть основным,например финансовым,после таких прогнозов самих сотрудников
 
Реєстрація
28.12.18
Місто
NowhereLand
Вывод такой,номер ИТ не может быть основным,например финансовым,после таких прогнозов самих сотрудников
:eek: C чего бы??
Опсосы и прочие частотодержцы не могут договориться, чего/кому/по чем в LTE, не более..
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Вывод такой,номер ИТ не может быть основным,например финансовым,после таких прогнозов самих сотрудников
Вывод такой - тебе надо купить толковый словарь, чтобы понимал суть некоторых слов, которые ты употребляешь... Например, слова "прогноз".
Когда купишь и ознакомишься - расскажешь, ГДЕ ты в моем сообщении нашел "прогноз"...

PS С вводом MNP финансовый номер держать можно хоть в Пиплнете. В любой момент оператора можно сменить за 2 дня, а не ныть по форумам
 
Зверху