Быстрая зарядка

  • Автор теми al-m
  • Дата створення
Реєстрація
04.06.08
Телефон
М75:), С57 dual-sim, A50, htc6800
Vval, если выдрать из старой батареи контроллер и к нему подпаять обычные АА акки - будет работать? Габариты не критичны. Контроллеры в акках заточены под производителя, или всё равно? Есть какой-то акк, нашёл на улице, хочу попытаться модернизировать 3310 или моторолу-талкабот:).
 
Реєстрація
18.04.10
Місто
Днепродзержинск
Телефон
i8910
Алекс, у разных типов аккумов разные значения напряжения заряда. литий заряжают обычно не больше 4.22В (ном знач 3.6В) с пост. контролем температуры.
Пальчиковые, как правило, метал-гидр. или ник-кадм. с напр. 1.2-1.4В.
Проще сделать внешний зарядник через стандартное гнездо. Собирается батарея с напр. около 5В (для тел., которые поддерживают зарядку от юсб), до 6В для нокиа.

Добавлено через 25 минут
если не очень разбираешься, то лучше контроллер не трогай. Способ с внешним зарядником относительно безопасен.

Добавлено через 28 минут
Главное чтобы напр-е соответствовало напр-ю зарядного (фирм. от тел-на)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
Сегодня ночью убил батарею своей 6233 разговорами до выключения. Поставил на зарядку на 2 минуты, за это время написал SMS и пошёл спать. Проснулся - до сих пор работает.

P.S.: полностью моя 6233 заряжается обычно где-то за 3-3,5 часа.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Сегодня ночью убил батарею своей 6233 разговорами до выключения. Поставил на зарядку на 2 минуты, за это время написал SMS и пошёл спать. Проснулся - до сих пор работает.

P.S.: полностью моя 6233 заряжается обычно где-то за 3-3,5 часа.

В смысле, до сих пор заряжается?

Я же советовал поставить на зарядку заранее.:) Низзя так долго издеваться над аккумом.
 
Реєстрація
02.11.08
Місто
Винница
Телефон
Xiaomi Redmi 5, Meizu M2, Lenovo S820
В смысле, до сих пор заряжается?

Я же советовал поставить на зарядку заранее.:) Низзя так долго издеваться над аккумом.
В смысле ему заряда в течение 2 минуты (ещё и в этом время смс писал и отправил) хватило более чем на 10 часов ожидания.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Як ви заряджаєте телефон зі швидкою зарядкою під час відключень?
Я зазвичай ставлю на ніч і коли світло вмикають, то телефон заряджається.
Але є велика проблема: зарядка настільки розумна, що ій потрібен час одуплитися після включення і якщо телефон вже підʼєднаний, то вона його не заряджає допоки не перепідключити.
Зарядка Ugreen 60w
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Як ви заряджаєте телефон зі швидкою зарядкою під час відключень?
Зарядне через безперебійний блок DC 12в + автозарядка PD 65w від Baseus, взагалі не помічає відключень світла.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Зарядне через безперебійний блок DC 12в + автозарядка PD 65w від Baseus
До Ugreen була в мене звичайна зарядка на кілька портів від Baseus. Але дроселі гули так, що заснути не міг
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
арядка настільки розумна, що ій потрібен час одуплитися після включення і якщо телефон вже підʼєднаний, то вона його не заряджає допоки не перепідключити.
Купити нормальну зарядку може? Жодного разу за життя не мав такої проблеми з жодним пристроєм чи зарядкою. Ну і дроселі ніколи ніде не гуділи в телефонних зарядках, включно з всякими базєусами.
Айфон в мене 15ий, а зарядки - підробки під китайські Б-бренди)
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Але є велика проблема: зарядка настільки розумна, що ій потрібен час одуплитися після включення і якщо телефон вже підʼєднаний, то вона його не заряджає допоки не перепідключити.
У мене Ugreen 100. На телефоні виставив швидку зарядку, підключив додатково 2 павербанки і все це під'єднав до Ugreen. Включив живлення на переносці, зарядка пішла на всі пристрої і швидка з PD.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Жодного разу за життя не мав такої проблеми з жодним пристроєм чи зарядкою.
Бачив таке з тригер-шнурками USB->12V, USB->9V. Якщо увімкнути його в павербанку і не навантажувати 9/12В, то з метою економії він засинає за 2-3 хвилини і це лікується лише перетиканням трігера в USB.
Певно той Базєус має подібну ж економію. Екологічненько.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Купити нормальну зарядку може?
Чим тобі вже Ugreen не подобається?

Ви всі наводите приклади однопортової зарядки, тому і не маєте проблем.
Багатопортові зарядки складніші з більш складною логікою контролю зарядку багатьох пристроїв, тому там і дроселі гудуть, і проблеми з зарядкою "не розумних" пристроїв
Post automatically merged:

Включив живлення на переносці
В цьому і різниця. Мені живлення вмикає УкрЕнерго, коли я сплю
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ви всі наводите приклади однопортової зарядки, тому і не маєте проблем.
то з метою економії він засинає за 2-3 хвилини і це лікується лише перетиканням трігера в USB.
Певно той Базєус має подібну ж економію. Екологічненько.
Певно не перемогти, купляй тупу зарядку для цієї мети.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Чим тобі вже Ugreen не подобається?
Мені пофіг - то тобі не заряджає

Бачив таке з тригер-шнурками USB->12V, USB->9V. Якщо увімкнути його в павербанку і не навантажувати 9/12В, то з метою економії він засинає за 2-3 хвилини і це лікується лише перетиканням трігера в USB
Та і з слаботочними девайсами таке буває, але ж ми наче про найпростішу, щоденно потрібну критичну функцію, якою користуються мільярди людей :)
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Як ви заряджаєте телефон зі швидкою зарядкою під час відключень?
1+ норд 2Т, зарядка 80Вт...під'єднав в будь який момент коли зручно (не чекаючи коли вимкнуть електрику) - за півгодини відсотків 60 заливає...
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Зверху