Веб-додаток для обрахунку витрат за продукти

Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Чи планується додати підказку, де краще купувати конкретний продукт і як за нього розплатитися. Із врахуванням ціни, акційної ціни, кешбеку від магазину, кешбеку від банку?
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Чи планується додати підказку, де краще купувати конкретний продукт і як за нього розплатитися. Із врахуванням ціни, акційної ціни, кешбеку від магазину, кешбеку від банку?
Не планується, бо я точно не матиму достатньо часу зібрати всі ці дані та слідкувати за ними...
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Людина може сама внести дані. Потрібно 1 раз зробити програму, яка би знайходила мінімум ціни відштовхуючись від того, що внесла людина. Помінялась ціна, кешбек - людина поміняла дані - програма показує нову підказку.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
cuser, ідея, безперечно, цікава, але, по-перше, якщо орієнтуватися виключно на дані, внесені користувачами, не виділяючи багато часу, то буде купа недостовірної інформації; по-друге, треба підняти бекенд (зараз це виключно фронтенд веб-аплікація), втілити багато функціоналу, якого зараз немає, і т.д. Я цим, на жаль, не маю часу займатись, бо цей проект не приносить мені жодного прибутку. Плюс навіть якби я і мав багато часу, настільки багатофункціональні додатки розробляють зазвичай цілі тімки, а не одна людина.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
внесені користувачами, не виділяючи багато часу, то буде купа недостовірної інформації
Якщо користувач зацікавлений, то він видалить недостовірну інформацію і залишить достовірну. Правда не знаю, чи буде користувачів для такої програми багато.
Можливо, навіть така або подібна програма є. Бо тут пошук мінімуму по всіх можливих варіантах.
Ціна * (1 - кешбек магазину) * (1 - кешбек від банку) для кожного магазину і кожного банку.
Кешбек від магазину мабуть взагалі не міняється, а кешбек від банку міняється раз на місяць.
А ціна - прийшов в магазин, ввів ціну - показало вигідний варіант чи ні. Даних там мабуть буде небагато і можна їх зберігати в будь-якому місці.
 
Останнє редагування:
Зверху