Вибір паяльника

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
У меня такой. Нравится. Правда жалко павербанк, поэтому пользуюсь только от сети )))
Ну а жало берешь Т12 такое, какое понравится.

 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Кочевник, востаннє міняв акумулятор у відеореєстраторі. Найближчим часом хочу перепаяти ліхтар с АА-батарейок на 18650, для цього замовив плату заряду (сам аккумулятор вже є, плата також є, але мікро-юсб)
2021-02-07_22-27.png
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Roman_UA, использую такой (как пример, беру такое в пав.9В на Кардачах, вроде и дешевле) - постоянно выручает в полевых условиях от павербанка, и дома мелкое им паяю, хотя есть несколько сетевых, в т.ч. и с регулировкой температуры.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Злостный оффтоп -
отобразил список непрочитанных тем и данная тема расположилась между двумя банковскими темами. Подумалось, что тема очень хорошо будет смотреться в разделе "Фінанси та платіжні системи".
 
Останнє редагування:

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Злостный оффтоп -
отобразил список непрочитанных тем и данная тема расположилась между двумя банковскими темами. Подумалось, что тема очень хорошо будет смотреться в разделе "Фінанси та платіжні системи".
Не. Тот инструмент по научному немного по другому называется
 

Вкладення

  • 1612810907294.jpg
    1612810907294.jpg
    98.5 КБ · Перегляди: 27

Tyoma

Абонент
Реєстрація
17.06.08
Місто
Садовое
Телефон
Doogee X5
Есть паяльник 936H 80Вт. Доволен. Один минус - толстый и тугой провод, бывает неудобно пользоваться.
Был небольшой обзор на mysku.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Поки ще помню)
Газовий паяльничок - мегакрутезна штука, рулить неймовірно. В блекаут швиденько припаяв вимикачі для освітлення, із гівна і палок того, шо валялося невикористаного (крокодили, гнізда прикурювача, 12В_юсб_зарядки ітп) зробив зарядки для гаджетів (ага, в звичайний час забивав на то всьо діло)
Коштує не зовсім гуманно (25-30$ такий набір), та довелося 3 рази замовляти (2 рази завертала китайпошта як форбіддед_айтем).
Потужність на максимумі прілічна (по відчуттям як 150-200Вт, масивні залізяки гарно прогріває), на мінімумі можна тонко орудувати. І використовується не полум'я (як в запальничках), а каталітична сітка.
 

Вкладення

  • solder.jpg
    solder.jpg
    83.1 КБ · Перегляди: 24

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
замовив кілька ліхтариків вже давно
де був виробником впаяний акум типу 18650 чи щось типу того з маленькою китайскьою ємністю
хочу замінити
порадьте паяльник не дорого для таких вправ
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
chelavek, треба точкове зварювання. Краще купи 18650 вже з навареними хвостиками нікелевої стрічки, або домовся, щоб тобі заварили, і запаяй звичайним паяльником вже дроти до стрічки. Паяти напряму я не раджу, особливо "мінус" - хоча й пробував таке, потужний паяльник і багато кислоти (саме кислота, а не флюс безкислотний), але краще так не робити.
Post automatically merged:


До речі, за цей час в темі паяльників багато пішло вперед, вже актуальні "смарт" паяльники від type-c з power delivery, зі змінними жалами, дуже класно, взяв такий і кайф отримую від процесу))
Post automatically merged:

1706938441538.png
Від потужного павербанку PD 65 або 100W теж працює.
 
Останнє редагування:

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
потужний паяльник і багато кислоти (саме кислота, а не флюс безкислотний), але краще так не робити.
саме таке відео і дививсь
я років 15 тому паяв всіляки роз'єми та перехідники
але акуми ніколи
по відео наче нічого складного
питання який паяльник купити всеодно відкрите
 
Зверху