Вибір пральної машини

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
несправжній Вірпул
Не знаю, какой, "настоящий" или нет, был whirlpool у родителей в 2005-2014-м, но машинка гудела страшно (выставлена по уровню), а в инструкции было издевательски написано "не удивляйтесь повышенному шуму, новая техника звучит современно". Сейчас никто поверить не может, что так было написано, а пруф, к сожалению, не сохранился.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
несправжній Вірпул
Не знаю, какой, "настоящий" или нет, был whirlpool у родителей в 2005-2014-м, но машинка гудела страшно (выставлена по уровню), а в инструкции было издевательски написано "не удивляйтесь повышенному шуму, новая техника звучит современно". Сейчас никто поверить не может, что так было написано, а пруф, к сожалению, не сохранился.
Мешок с сахаром сверху ложишь и не шумит страшно ))
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
несправжній Вірпул
Не знаю, какой, "настоящий" или нет, был whirlpool у родителей в 2005-2014-м, но машинка гудела страшно (выставлена по уровню), а в инструкции было издевательски написано "не удивляйтесь повышенному шуму, новая техника звучит современно". Сейчас никто поверить не может, что так было написано, а пруф, к сожалению, не сохранился.
Мешок с сахаром сверху ложишь и не шумит страшно ))
Ну якщо 25 кг, то Да )))
 
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
панове порадьте будь ласка пральну машину з вертикальним завантаженням з якоюсь обробкою проти ржі. Вже друга машина (Вірпул) згниває. Може є якісь с захистом чи ше чимось оброблені.
спілкувався нещодавно із знайомим майстром по пралках. Він сказав, що наразі всі нові моделі не розраховані на тривалу експлутацію. Особливо багато проблем з крайніми моделями Самсунг. Рекомендував ЛЖ, а ще краще - придбати б/у і відремонтовану машину. Гарантія 6 місяців, і при тому вона буде абсолютно ремонтопридатна і втричі дешевше нової.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
панове порадьте будь ласка пральну машину з вертикальним завантаженням з якоюсь обробкою проти ржі. Вже друга машина (Вірпул) згниває. Може є якісь с захистом чи ше чимось оброблені.
спілкувався нещодавно із знайомим майстром по пралках. Він сказав, що наразі всі нові моделі не розраховані на тривалу експлутацію. Особливо багато проблем з крайніми моделями Самсунг. Рекомендував ЛЖ, а ще краще - придбати б/у і відремонтовану машину. Гарантія 6 місяців, і при тому вона буде абсолютно ремонтопридатна і втричі дешевше нової.
На правах рекламы©️
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
панове порадьте будь ласка пральну машину з вертикальним завантаженням з якоюсь обробкою проти ржі. Вже друга машина (Вірпул) згниває. Може є якісь с захистом чи ше чимось оброблені.
спілкувався нещодавно із знайомим майстром по пралках. Він сказав, що наразі всі нові моделі не розраховані на тривалу експлутацію. Особливо багато проблем з крайніми моделями Самсунг. Рекомендував ЛЖ, а ще краще - придбати б/у і відремонтовану машину. Гарантія 6 місяців, і при тому вона буде абсолютно ремонтопридатна і втричі дешевше нової.
Абсолютно вся техніка вже не розрахована на тривалу експлуатацію, як і авто і тд
Але шо робити, все одно треба оновлювати іноді.
Ремонтувати свій «хлам», ну то ок. При ремонтопригодності
А ось брати чиєсь б/в, тому що так надійніше, то таки тільки ремонтник і порадить 😂
 
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
А ось брати чиєсь б/в, тому що так надійніше, то таки тільки ремонтник і порадить 😂
Ну тут фігня в тому що тільки ремонтник знає яке по моделям виходячи з зібраної власноруч або колегами по цеху статистики б\у брати можна, а до якого навіть не треба підходити.
Півтора року назад здохла зануссі, модель вже не памятаю, відпрацювала 3 з хвостиком роки , підшипники в труху, барабан нерозбірний, за ремонт просять дурних грошей. Вирішив зіграти в лотерею, знайшов б\у Ariston Aqualtіs по ціні як просили за ремонт здохшої занусі з невеликим косяком - замок вже був дуже втомлений. Замінив замок, працює чудово, пере краще за сучасні бюджетки, шумить меньше, можна вважати шо в цю лотерею я виграв.
 

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
У батьків Zanussi уже друга в вертикальним завантаженням. Перша відпрацювала більше 10 років. З корпусом ніяких проблем. Але в ванній вологість майже відутня

Саме так, вертикалки Zanussi працюють десятиліттями, але народ, переважно, любить горизонталки, тому і страждає.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Не знаю кому як, а я б бу пралку ніколи не купив. Я навіть коли знімав - купив собі нову бюджетну пралку, яку потім власник квартири викупив у мене. Може я дивний, але бу пралка це як секонд хенд труси.
 
Реєстрація
23.06.13
Місто
Хмельницкая область
Телефон
Motorola Edge 30 Neo
@stigr, скільки живуть машинки?
Першу купив десь у 2007 році в мене проробила до 2015 (зараз крашана кісточкою працює у тещі в селі)
Другу купив десь у 2015 і зараз вона косметично виглядає гірше чим була перша. Хоч шо перша шо друга по електриці і механіці працює без нарікань.
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
вертикалки Zanussi працюють десятиліттями, але народ, переважно, любить горизонталки, тому і страждає.
Горизонталка Zanussi 2001г покупки. Лет 7 назад заменил плату управления. Сейчас слышу, что стал на насосе шуметь подшипник.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
@stigr, скільки живуть машинки?
Першу купив десь у 2007 році в мене проробила до 2015 (зараз крашана кісточкою працює у тещі в селі)
Другу купив десь у 2015 і зараз вона косметично виглядає гірше чим була перша. Хоч шо перша шо друга по електриці і механіці працює без нарікань.
Ну так 07 та 15 роки це також показник, (в гірший бік). В мене з заземленням і якою не якою вентиляцією знайшов 2...3 місця з серйозною іржею за 10 років експлуатації 2 інших в середені в районі засипки хімії
 

Вкладення

  • 16799992855291092760398195422216.jpg
    16799992855291092760398195422216.jpg
    106.5 КБ · Перегляди: 19
Зверху