Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А есть критерии определения, почему не указали?..:chit3:
Критерії чого? Визначення регіону телефону. Залежить від конкретної лінійки. Для 20ї, номер моделі закінчується на F. 20-22 для Європи також має Exynos, а не снеп. 23тя вже на снепі, треба дивитись маркування для Європи

Желательно знать конкретнее, если был конкретный опыт:).:vampir:
Запис ще є ще для Китаю, там гугл сервіси треба доставляти, місцями ієрогліфи в меню в купа сміттєвого китайського софту з коробки. У 20ї серії немає esim, маю підозру що і в старших поколіннях теж вона є не для всіх регіонів.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
В чём прикол? Смотрю в магазах, торгующих серыми телефонами, Samsung s22 Ultra. Разница в цене, в сравнении с новыми на ОЛХ, завезёнными из Европы, порядка 10т.
А де (як) в Європі можна купити (наприклад, Samsung s22(3) Ultra) дешевше ніж у нас "завезені з Європи"? Цікавить Польща/Чехія. Намагався шукати - дорожче ніж у нас(
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
@Roman_UA,не знаю, как в Польше, а в Германии много "оффлайн" акций. Причем не в каждом магазине. Скидки могут быть очень ощутимые.

Но, к примеру, продавал АЛДИ осенью ноут на core-i5 за 355€ в Германии (в онлайне таких цен не было, типа окончательная распродажа остатков оффлайн магазинов, у нас такие по характеристикам были 600-650$), а на olx в это же самое время появилось несколько разных лотов от разных продавцов на эту же модель по ценам в районе 400€. Это я к тому, что если акция +/- массовая, к нам отголоски точно попадают.
По телефонам - в Сатурн/МедиаМаркт нередко, раз в два-три месяца, акции: снижают цену буквально на день на пару-тройку популярных моделей средней ценовой категории. Например, Samsung A33 предлагали за 230€, или Xiaomi redmi note 11 за 140€.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
не представляю, что такого нерешенного и страшного может иметь прошивка любього девайса на сегодняшний день.
Хорошо, если не было проблем, но соотв. - и опыта их решения, а как раз из-за этого и спрашивал о возможности прошивки/перепрошивки смартов Moto. Но то, что проблем ещё не было, не значит, что они невозможны, поэтому не интересуют безосновательные предположения/размышления в данном направлении. Кто бывал в СЦ по смартам, то думаю, уже слышал/знает о важности вопроса прошивки, а также - сколько у них обращений клиентов по данному поводу (там же, по факту, можно даже узнать конкретнее о частых проблемах по конкретным моделям). Из-за того, что в своём местном СЦ узнал, что по Moto нету возможности/доступа к прошивкам, потому и спрашиваю у знающих форумчан. Кто не в курсе, то попрошу не ввязываться в ненужную дискуссию.:pasiba:
всі мої та родичів телефони Motorola з чіпом Qualcomm Snapdragon працюють як кажуть "із коробки" за всі роки користування ніякого "шиття" нікому не знадоблялось.

моє користування: купив - відкрив коробку - встановив офіційні додатки Google Play - використовую - в підсумку багаторічне безпроблемне життя. що я роблю не вірно?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
всі мої та родичів телефони Motorola з чіпом Qualcomm Snapdragon працюють як кажуть "із коробки" за всі роки користування ніякого "шиття" нікому не знадоблялось.

моє користування: купив - відкрив коробку - встановив офіційні додатки Google Play - використовую - в підсумку багаторічне безпроблемне життя. що я роблю не вірно?
У мене і моїх родичів така ж ситуація з телефонами Сяомі (були на Снепдрегонах і на МТК), які у використанні з 2018 року. Не бачу потреби щось шити. Купили-включили-користуємось.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
китайські салямі редмі рілмі поко опа хуавей вщент напхані рекламою

минулого тижня взяв до рук один з таких телефонів допомогти людині з фотографіями та налаштуваннями - мене вкурвило максимально, всередині оболонки ці китайці вперли рекламу, тобто мені як користувачу, проти моєї волі, за мої ж гроші показують спам який я не бажаю бачити. щоб я таке купив, та нізащо!
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
3 місяці користуюсь Xiaomi, до цього понад півтора року був Realme - жодної реклами
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
вимикав чи взагалі не було?
На Реалмі нічого не було, на Сяомі усе повимикав за рекомендаціями, але й до вимкнення не бачив ніякої реклами. В брата mi 10, в його жінки Redmi Note 10, в шефа Note 11 Pro - ніхто з них на рекламу не скаржився, а вони навряд чи щось вимикали
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Аналогічно в мене і родичів - на Сяомі різних моделей жодної реклами не бачив. При початковій установці телефонів, штатними засобами, повидаляв всі зайві додатки, які були там встановлені з коробки, і якими ніхто ніколи не буде користуватися. А все решта, що не видаляється штатними засобами - повимикали і забули про це, і не користуємось (навіть, можна було не вимикати, а просто забути про них). Це все, що зробив. Де ту рекламу шукати? Що я роблю не так?
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Аналогічно в мене і родичів - на Сяомі різних моделей жодної реклами не бачив. При початковій установці телефонів, штатними засобами, повидаляв всі зайві додатки, які були там встановлені з коробки, і якими ніхто ніколи не буде користуватися. А все решта, що не видаляється штатними засобами - повимикали і забули про це, і не користуємось (навіть, можна було не вимикати, а просто забути про них). Це все, що зробив. Де ту рекламу шукати? Що я роблю не так?
"Очисткою" штатною користуєтесь? В мене теж більше ніж півроку не було реклами, а восени/взимку саме в ній з'явилася. І вилазить після очищення. І що з нею робити?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
"Очисткою" штатною користуєтесь?
Ну не очисткою, а налаштування-додатки-видалити/вимкнути.
Post automatically merged:

В мене теж більше ніж півроку не було реклами, а восени/взимку саме в ній з'явилася. І вилазить після очищення. І що з нею робити?
Х\з, що тепер робити. (Як крайній варіант - скидання до заводських налаштувань). Я очисткою не користуюсь.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
І що з нею робити?
Не користуватись очисткою. Бо користі з неї нуль.))
Ну в мене інколи тел ніби підвисає з незрозумілої для мене причини. Ніби і озу 8. І проц гарний. Але коли переключаюся (перезаходжу) в одному додатку між декількома акками щось таке помічаю. Очистка ніби допомагає.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Як крайній варіант - скидання до заводських налаштувань).
Навпаки, саме після скидання до заводських, реклама з'являється. Я очисткою/оптимізацією/прискоренням користуюся, але з вимкненим (для них) інтернетом. Реклама пропадає через декілька днів.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
але з вимкненим (для них) інтернетом.
Підкажіть де саме вимикач для програми "Очищення"?

П.С. знайшов тільки "Обмеження трафіку" в "Інформації про програму". Мобільний трафік вимкнено, а повзунок вай-фаю голубий (ввімкнений) і неактивний, тобто не рухається.
 
Останнє редагування:
Зверху