Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
де саме вимикач для програми "Очищення
Безопасность-приложения-очистка.

Переглянути вкладення 54034
В мене так і є
Screenshot_2023-04-04-12-46-26-496_com.miui.securitycenter.jpg

І ще таке
Screenshot_2023-04-04-12-46-37-878_com.miui.securitycenter.jpg

Вай-фай не знаєте як їй відключити?

П.С. Зайшов в Усі дозволи програми, а там:

Screenshot_2023-04-04-12-52-52-519_com.google.android.permissioncontroller.jpg
Screenshot_2023-04-04-12-52-56-538_com.google.android.permissioncontroller.jpg
Screenshot_2023-04-04-12-52-59-245_com.google.android.permissioncontroller.jpg
І що робити?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
alibob, в мене вайфай відключений взагалі.
Власне, користуюся лише цим.
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-04-04-12-55-18-485_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-04-04-12-55-18-485_com.miui.securitycenter.jpg
    176.5 КБ · Перегляди: 13
  • Screenshot_2023-04-04-12-55-02-783_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-04-04-12-55-02-783_com.miui.securitycenter.jpg
    162.7 КБ · Перегляди: 13

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Не користуватись очисткою. Бо користі з неї нуль.))
От неё даже вреда больше чем пользы. ОС только закешировала все файлы, устаканила, разложила всё по полочкам, и тут очистка такая - *уяк, *уяк, всё поудаляла. И ОС снова начинает всё сначала.. И так до бесконечности. Отсюда и тормоза с подвисаниями, и жор батареи..
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
От неё даже вреда больше чем пользы.
Это при прочих нормальных условиях. А если как у меня память 16/2, то после накопления 350-400 мегабайт, смарт виснет.
Второй, где 64/4+3, даже не заморачиваюсь.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
тормоза с подвисаниями
Дякую. Сам теж десь таку ж думку маю. Але маю підвисання також без очистки. Вище писав, додаток/додатки, в яких маю декілька акків. Користуюся без клонів/другого простору давненько. Ніби все норм. Але після другої-третьої зміни акка вже починається підвисання. І з нетом все гаразд, і інших додатків не запускаю. "Очистка" ніби допомагає на деякий час.
Може якось в цьому конкретному додатку запускати очистку, щоб інші не страждали?
Спробую, якщо авторизація не позлітає.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
alibob, ти ж коли запускаєш очистку/прискорення/оптимізацію то можеш вибирати, що вони будуть обробляти, а що не чіпатимуть.
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
китайські салямі редмі рілмі поко опа хуавей вщент напхані рекламою

минулого тижня взяв до рук один з таких телефонів допомогти людині з фотографіями та налаштуваннями - мене вкурвило максимально, всередині оболонки ці китайці вперли рекламу, тобто мені як користувачу, проти моєї волі, за мої ж гроші показують спам який я не бажаю бачити. щоб я таке купив, та нізащо!
Хоспаде, вы хоть держали в руках тот Хуавей? И назовите телефоны, сделанные не в Китае. Я видел только кнопочные Нокии (Вьетнам, Индия). Они хоть продаются в Украине?
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
чи тримав в руках - так.
чи буду користуватись - ні.
які телефони вироблені не в Китаї - мільйони Samsung та інших смартфонів виготовляють в Індії, В'єтнамі.

вище обговорюють, про ці всілякі китайські вироби - як прошити, як почистити - як витрачати свої гроші на те, щоб потім витрачати свій час. я не прихильник такого. я відкрив коробку і користуюсь. мільйони інших користувачів роблять так само як я - купують Apple iPhone, Google Pixel, Motorola, Samsung - відкривають коробку та успішно користуються.
 

Аметист

Заблокирован
Реєстрація
03.10.21
Місто
Балта
Телефон
Huawei Y6p
чи тримав в руках - так.
чи буду користуватись - ні.
які телефони вироблені не в Китаї - мільйони Samsung та інших смартфонів виготовляють в Індії, В'єтнамі.

вище обговорюють, про ці всілякі китайські вироби - як прошити, як почистити - як витрачати свої гроші на те, щоб потім витрачати свій час. я не прихильник такого. я відкрив коробку і користуюсь. мільйони інших користувачів роблять так само як я - купують Apple iPhone, Google Pixel, Motorola, Samsung - відкривають коробку та успішно користуються.
Так где конкретно там реклама? В приложениях? О ужас, в AppGallery рекламируют Mobile Legends) Куда тому ютубу с рекламными роликами перед каждым видео))
 

Вкладення

  • Screenshot_20230404_174355_com.huawei.appmarket.jpg
    Screenshot_20230404_174355_com.huawei.appmarket.jpg
    460.6 КБ · Перегляди: 28
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
вище обговорюють, про ці всілякі китайські вироби - як прошити, як почистити - як витрачати свої гроші на те, щоб потім витрачати свій час. я не прихильник такого. я відкрив коробку і користуюсь. мільйони інших користувачів роблять так само як я - купують Apple iPhone, Google Pixel, Motorola, Samsung - відкривають коробку та успішно користуються.
І в мене китайський виріб (Xiaomi 12). Дістав, відкрив, користуюсь. Пробував iPhone. Як на мене особисто, фігня повна. Система макимально закрита, купа обмежень, переваг не побачив. Від Самсунга, напривеликий жаль, тільки чомусь негативні емоції від користування. Але я не кричу про це на кожному кроці, що це г... і як таким користуватись. Дуже багато людей розвелось, які розказують салямі, китайські вироби, глючать, підвисають. Часто такі стереотипи складаються після користування тим же Xiaomi, який коштує до 200 долларів. Ну, а що ви хотіли, щоб телефон за такі гроші працював, як Iphone за 1500? Зрозуміло, що так не буває і працювати він буде гірше і повільніше, буде гірше камера, звук, екран. Це логічно. Та й який ви Iphone зможете придбати на 200 долларів? Смартфони флагманських лінійок китайських виробників нічим не гірші, а можливо й навпаки. Але саме завдяки стереотипам, якщо людина має трохи більше грошей, то біжить за Iphone або в крайньому випадку за Самсунгом.
Доречі, на рахунок реклами. В тих додатках, де вона є у доньки на Redmi note 10 pro у мене її немає. Нічого додатково ніде не вимикав.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Смартфони флагманських лінійок китайських виробників нічим не гірші, а можливо й навпаки. Але саме завдяки стереотипам, якщо людина має трохи більше грошей, то біжить за Iphone або в крайньому випадку за Самсунгом.
Цілком згоден. Купив Самсунг, але від Хуавея нічим принципово не відрізняється. І навіть реклама сервісів Майкрософту іноді вилазить.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Смартфони флагманських лінійок китайських виробників нічим не гірші, а можливо й навпаки. Але саме завдяки стереотипам, якщо людина має трохи більше грошей, то біжить за Iphone або в крайньому випадку за Самсунгом.
І навіть реклама сервісів Майкрософту іноді вилазить.
Где реклама вылазит?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Усе що я можу з великою натяжкою назвати "рекламою сервісів майкрософт" - то пропозицію ввімкнути синхронізацію галереї у хмару OneDrive, чим я радо скористувався, і вшиту клавіатуру SwiftKey, про наявність якої я згадую коли випадково відкриваю список доступних клавіатур.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
вище обговорюють, про ці всілякі китайські вироби - як прошити, як почистити - як витрачати свої гроші на те, щоб потім витрачати свій час. я не прихильник такого. я відкрив коробку і користуюсь. мільйони інших користувачів роблять так само як я - купують Apple iPhone, Google Pixel, Motorola, Samsung - відкривають коробку та успішно користуються.
після користування тим же Xiaomi, який коштує до 200 долларів. Ну, а що ви хотіли, щоб телефон за такі гроші працював, як Iphone за 1500? Зрозуміло, що так не буває і працювати він буде гірше і повільніше
невірне твердження. телефон за невеликі гроші може якісно працювати. мій телефон коштує 7000 гривень (це $ менше 200) і при цьому працює дуже добре. ніяких проблем.

 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
vitaminC, У мене в доньки теж не флагман Redmi Note 10 pro і теж працює добре, жодних проблем. Просто порівнюючи з моїм телефоном працює повільніше, камера гірша, звук гірше, але як для свого рівня і ціни прекрасний телефон.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
камера всюди погана. раніше писав. якщо користувачу потрібна якісна камера, то на моє глибоке переконання:

найкраща зйомка відео телефоном - Apple iPhone найновіший
найкраще фотографування телефоном - Google Pixel найновіший
 
Зверху