Saab

Заблокирован
Реєстрація
26.10.07
Місто
Kiev
Телефон
iPhone
Помогаем друг другу выбирать мобильные телефоны

Чтобы помочь Вам в выборе телефона, просьба составлять свои сообщения в виде списка требуемых параметров как указано ниже.
  1. Стандарт(ы) связи - GSM, UMTS, CDMA, GSM + UMTS и т. д.
  2. Приблизительная цена - 1000 грн, 200 $, 300 €, 1200-1400 грн.
  3. Операционная система - Android, iOS, Bada, Symbian, нет
  4. Тип телефона - обычный, камерофон, музыкальный, смартфон, не имеет значения
  5. Форм-фактор - моноблок, флип, раскладушка, сенсорный, qwerty, не имеет значения
  6. Размер экрана - более 4 дюймов, менее 2 дюймов, не имеет значения
Необязательные пункты[/U][/B]
  1. Предпочтительный(ые) производители - Samsung, Nokia
  2. Дополнительные пожелания - Wi-Fi, GPS, влагозащищённый корпус, нет
  3. Для кого предназначается телефон - мужчина 60, женщина 25, ребёнок 8
  4. Камера - более 10 мегапикселей, не имеет значения
  5. Батарея - более 2000 mAh
  6. Размеры - тоньше 9 мм
  7. Другое - любые другие пожелания приветствуются

Эталонная рекомендация 2016 - брать Xiaomi или Meizu.
Если денег мало - брать более дешёвые бренды типа Doogee, Bluboo, TLC и др., которые могут поломаться. Или взять фирменный бренд типа Samsung или LG за те же деньги, которые уже поломаны, а также изношены, глючны, на Андроиде 2012 года, 768 МВ ОЗУ, и со слабой батареей.
Если денег много - брать Samsung, но с вдвое худшими характеристиками, чем вдвое дешёвый Xiaomi/Meizu. И радоваться что телефон произведён в Китае именно на этом заводе, а не на соседнем как вышеупомянутые бренды. Ну или взять 2 штуки Xiaomi/Meizu, и один подарить жене/любовнице/сестре/другу.
Если нужен iPhone - брать iPhone.

Если что-то более конкретное - пиши, подберём
 
Причина: Часть шапки под спойлер
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Kladoff, в мі 11 лайт 5ж камера теж не тойво. Взагалі, дивлячись на те що відбувається, з кожною новою лінійкою все гірше і гірше. Мій старий мі9т робив офігенні знімки, особливо на Гкам. Тепер вже ніяка стороння камера тупо не рятує
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Они из Ивано-Франковска.
На Олх, там же указаны их телега, инста и фб.
Искал себе что то нормальное и небольшое.
Их посоветовали знакомые, они раньше там брали.
Так, ввічиливі та надійні продавці.
Мутні вони якісь, багато відгуків читав, я в них думав брати піксель але як вони стали крутити голову, то вони вних є то вони в них ще на тестуванні я відказався від такої контори.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
Мутні вони якісь, багато відгуків читав, я в них думав брати піксель але як вони стали крутити голову, то вони вних є то вони в них ще на тестуванні я відказався від такої контори.
Я новый брал, цена была такая же как на Амазоне без доставки.
Да и на Амазоне уже в тот период были они не так часто т.к. уже вышел 5А, но он больше по размерам.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Мутні вони якісь, багато відгуків читав, я в них думав брати піксель але як вони стали крутити голову, то вони вних є то вони в них ще на тестуванні я відказався від такої контори.
Я новый брал, цена была такая же как на Амазоне без доставки.
Да и на Амазоне уже в тот период были они не так часто т.к. уже вышел 5А, но он больше по размерам.
Мені пропонували з вигорівшим екраном за скажені гроші за що були послані лісом.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Мутні вони якісь, багато відгуків читав, я в них думав брати піксель але як вони стали крутити голову, то вони вних є то вони в них ще на тестуванні я відказався від такої контори.
Я новый брал, цена была такая же как на Амазоне без доставки.
Да и на Амазоне уже в тот период были они не так часто т.к. уже вышел 5А, но он больше по размерам.
Мені пропонували з вигорівшим екраном за скажені гроші за що були послані лісом.
напишіть конкретно, що пропонували, за які гроші, в якому стан?
 

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
Они из Ивано-Франковска.
На Олх, там же указаны их телега, инста и фб.
Искал себе что то нормальное и небольшое.
Их посоветовали знакомые, они раньше там брали.
Так, ввічиливі та надійні продавці.
Мутні вони якісь, багато відгуків читав, я в них думав брати піксель але як вони стали крутити голову, то вони вних є то вони в них ще на тестуванні я відказався від такої контори.
в них ціни завищенні, але + в тому, що можна взяти в кредит, але я свій піксель знайшов по гарній ціні на олх, майже в ідеалі і дешевше ніж в цьому магазині
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Мутні вони якісь, багато відгуків читав, я в них думав брати піксель але як вони стали крутити голову, то вони вних є то вони в них ще на тестуванні я відказався від такої контори.
Я новый брал, цена была такая же как на Амазоне без доставки.
Да и на Амазоне уже в тот период были они не так часто т.к. уже вышел 5А, но он больше по размерам.
Мені пропонували з вигорівшим екраном за скажені гроші за що були послані лісом.
напишіть конкретно, що пропонували, за які гроші, в якому стан?
А що ж описувати коли вони хотіли за Pixel 4XL з вигорівшим екраном більше 8000 гривень і казали що то нормальний телефон, в кінці кінцями я найшов телефон в ідеальному стані за 7800 + фірмовий гугловський чохол 500 і став він мені в 8300 ось і все.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl

r0m1rez

Заблокирован
Реєстрація
10.08.16
Місто
Киев
Телефон
Pixel 4A 5G
len_non, ну модель непогана, я теж його шукав собі, але попався Pixel 5A 5G майже в ідеалі і дешевше, та й 5А все ж таки більш свіжа модель)
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
len_non, ну модель непогана, я теж його шукав собі, але попався Pixel 5A 5G майже в ідеалі і дешевше, та й 5А все ж таки більш свіжа модель)
Да вона була дешевша, але я її не хотів, то що воно свіже то так, але мене вона не влаштовувала.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Реєстрація
01.09.12
Місто
Знаменка
ребята, подскажите, какой сейчас взять телефон попроще, бюджетный, чтоб не тормозил. Особо устанавливать ничего туда не буду. только вайбер и телегу
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ребята, подскажите, какой сейчас взять телефон попроще, бюджетный...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
только вайбер и телегу
Зараз це чи не найвибагливіші проги на смарті, якщо не враховувати іграшки..😉 Особливо, коли підписаний на купу чатів з медіа, фото і відео.
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
ребята, подскажите, какой сейчас взять телефон попроще, бюджетный, чтоб не тормозил. Особо устанавливать ничего туда не буду. только вайбер и телегу
купуйте Motorola і чомусь я впевнений що буде все непогано.
хоча я особисто та знайомі, не мають досвіду користування найдешевших моделей Motorola на всіляких китайських чіпах. є проста інструкція - купуйте Motorola з Qualcomm Snapdragon та не майте проблем - але ціни тут трохи дорожче від найменших.
 
Зверху