Вибір LTE (4G) модему

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Що з доступного в Україні варто розглядати? Ціна - останній критерій? Чи все вже розгрібли?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Що з доступного в Україні варто розглядати? Ціна - останній критерій? Чи все вже розгрібли?
для яких цілей? як далеко сота? у мене huawei B818 в 1 кімнатній квартирі на шкафу SINR 1 на підлозі SINR 20, в час пік коли світло виключають SINR -1 (на підлозі), на шкафу я думаю взагалі не буде звязку.
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Що з доступного в Україні варто розглядати? Ціна - останній критерій? Чи все вже розгрібли?
Я нещодавно придбав alcatel linkhub hh71 за 2000грн. б/в на ОЛХ. Зручний недорогий роутер, який мене порадував, коли було світло. А як минуло майже 4 години без світла, то навіть маючи той самий сигнал в ЛТЕ інтернету просто не було. Вишка ВФ перестала передавати трафік. Хотів брати направлену антенну, але тепер і не знаю, чи є в тім сенс.
 
Реєстрація
31.10.16
Місто
Киев
Що з доступного в Україні варто розглядати? Ціна - останній критерій? Чи все вже розгрібли?
Взял себе 2 недели назад https://ek.ua/ALCATEL-LINKKEY-LTE-IK41VE.htm. Все устраивает. Работает в паре с роутером Keenetic. Автоматически все завелось. Есть разъемы для подключения MIMO антенн
 
Реєстрація
20.12.15
Місто
Киев
судячі зі скріншотів є вибір бендів, фіксація ttl....
Так що з ним не так то в решті решт? Всі хаять але нічого врозумілого ніхто і не сказав. Зависає? Гріється? Ріже швидкість? Що не так?
Я майже його вже взяв, якраз заради вибору бендів, та от заліз почитати відгуки.
 
Реєстрація
28.04.16
Місто
UA
Що з доступного в Україні варто розглядати? Ціна - останній критерій? Чи все вже розгрібли?
Взял себе 2 недели назад https://ek.ua/ALCATEL-LINKKEY-LTE-IK41VE.htm. Все устраивает. Работает в паре с роутером Keenetic. Автоматически все завелось. Есть разъемы для подключения MIMO антенн
Брал пол года назад. Трудится в связке с TP-Link - полет нормальный.
По железу свисток весьма не плох, даже более чем не плох - тем более за такие деньги. Но вот ПО.... разрабы явно то ли поскупились, то ли дико поленились. Вебморда достаточно скудная по настройкам хотя аппаратно они поддерживаются. Например, что бы посмотреть уровень сигнала, нужно заходить по отдельной ссылке. Ходят слухи, что с помощью qpst в нем можно как-то фиксировать бенд - по сути это единственное, что мне сейчас не хватает. В остальном, сугубо без нареканий.
Кстати, есть тут спецы по мозгам?
 
Реєстрація
20.12.15
Місто
Киев
Ходят слухи, что с помощью qpst в нем можно как-то фиксировать бенд - по сути это единственное, что мне сейчас не хватает.

А саме ця фішка в реаліях сьогодення із оціональної стала мастхев. Бо це мабуть єдиний програмний засоб спробувати щастя на іншій соті якщо поточна нічого не роздає.
 
Реєстрація
20.12.15
Місто
Киев
Навсяк випадок, поставлю питання конкретно - чи є тут користувачі Anteniti E3372h-153 чи E8372H-153 і з якими проблемами ви стикались? Це нарази як на мене оптимум ціна - заявлений функціонал
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
В модемі huawei b315s-22 є внутрішні антени чи тільки зовнішні? Якщо є внутрішні, то як сигнал з ними в порівнянні з е8372?
 
Останнє редагування:
Зверху