Водопостачання, водогін, вода

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
есть ли возможность установить самому ?
Минулого року я встановлював лічильника сам. Тобто, не з нуля встановлював, а замінював старий лічильник на новий. Проблем і питань від працівників водоканалу ніяких не було, прийшли, опломбували.
Колись давно, пам"ятаю, встановлювати лічильника з нуля мала право людина із ліцензією. Зараз- х/з. Краще подзвонити у водоканал і уточнити.
 
Реєстрація
21.03.13
Місто
Київ та околиці
GLOOMER, встановлював сам, з "нуля"(фільтр, лічильник, зворотній клапан). "Водяники" перевірили, опломбували, взяли на облік. Але, я думаю, у кожного водоканалу свої внутрішні правила...
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Три дні тому встановив лічильник сам. Наступного дня контролерка опломбували. Без питань.
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Воно ще залежить, чи в прямотік врізати, чи перепаювати зігзюгами.
Мамі ставили два лічильники із зігзюгами 2700
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Подскажите у кого какое потребление воды в месяц? Я вот примерно подбиваю частный дом, проживают два человека, примерный расход воды 14-15 тонн
У мене з дружиною 6-10 кубів у квартирі
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Подскажите у кого какое потребление воды в месяц? Я вот примерно подбиваю частный дом, проживают два человека, примерный расход воды 14-15 тонн
Приватний будинок, 2 дорослих людей, розхід - 6-7 кубів/міс.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Приватний будинок, 2 дорослих людей, розхід - 6-7 кубів/міс.
Жесть, вот это у меня хлюпаются :oops:

P.S. одно радует, за воду платить не нужно;)
Все залежить від режиму життя. Якщо ходити майже кожен день на роботу, то й вода використовуватись вдома вдень не буде. А якщо сидіти постійно вдома, то логічно, що постійно щось мити/прати треба.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
та у тебя там походу не только дрова бесплатные
Не нужно перекручивать все на свой лад, чет не припомню где я писал что дрова мне достаются бесплатно (хотя они тоже мне не очень нужны), официально дрова стоят денег и очень больших


За водку хоть платить приходится? Или так дают? :Olen:
Могу водку взять (хотя она мне 300лет не упала) если ты доплатишь, а за даром для меня это очень дорого

P.S. я предпочитаю другие спиртные напитки, за которые естественно плачу
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Після розмінування ремонтуватимуть трубу, яка дає воду до Миколаєва, - Сєнкевич
На станції водозабору також є проблеми з електрикою.



Воду мешканцям Миколаєва подадуть після розмінування та ремонту водогону Дніпро - Миколаїв на Херсонщині.

Про це у своєму Телеграм-каналі заявив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич.

"Щойно повернувся з Херсонської області, де оглядав місця пошкоджень рашистами під час окупації водогону Дніпро - Миколаїв. Таких місць декілька, зараз там працюють сапери, які розміновують усі прилеглі території. Лише за час мого перебування знайшли три міни. Після процесу розмінування наші служби "Водоканалу" заходитимуть туди й ремонтуватимуть трубу", - сказав Сєнкевич.

За його словами, на станції водозабору є проблеми з електрикою, але загалом усе не так погано, як могло бути.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Водогін Дніпро-Миколаїв пошкоджено в чотирьох місцях
Фахівці обстежили половину водогону.



Фахівці Миколаївводоканалу обстежили понад 36 км водогону Дніпро-Миколаїв.

Про це повідомили у Миколаївводоканалі.

“В чотирьох місцях є пошкодження різного ступеню. Також є пошкодження насосної станції, де здійснюється водозабір”, - зазначили у Миколаївводоканалі.

У підприємстві додали, що все можливо буде відремонтувати.

Наразі фахівці вже розробляють алгоритм дій та готують всі необхідні матеріали. Після розмінування територій працівниками ДСНС та отримання дозволу на роботи розпочнеться ремонт.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
У когось знімають абонплату за водопостачання та водовідведення? У мене не було але ввели з жовтня.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Тільки за гарячу воду. Якої, до речі, з травня немає й не буде.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Зверху