Водопостачання, водогін, вода

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
У когось знімають абонплату за водопостачання та водовідведення? У мене не було але ввели з жовтня.
У нас водоканал по другому выходит из положения - поставили общедомовой счетчик и теперь разницу между показаниями общедомового счетчика и тем, что подали жильцы по своим квартирным счетчикам раскидывают на всех в платежке. По своим счетчикам тратим 8-9 кубов, в квитанции докидывают еще 3-4 куба..
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Тільки за гарячу воду. Якої, до речі, з травня немає й не буде.
Подивись уввжно платіжки - за холодну та водовідвення вже давно виставляють АП
Ну да. По 15,59 за каждую услугу. Сорри.

У нас водоканал по другому выходит из положения - поставили общедомовой счетчик и теперь разницу между показаниями общедомового счетчика и тем, что подали жильцы по своим квартирным счетчикам раскидывают на всех в платежке.
И у нас. Пока, правда, в квитанции этого не видно, но месяц назад повесили такие объявления.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
По своим счетчикам тратим 8-9 кубов, в квитанции докидывают еще 3-4
Неправомірно таке робити. Якщо у вас лічильник то не мають права, це свавілля. Водоканал має шукати звідки невідповідність а не розкидувати на всіх. Це він свої проблеми на вас перекладає. Все одно як наприклад обікрали квартиру у вашому під'їзді - давайте на всіх кого не обікрали розкидаємо вартість вкраденого... Бо крадія важко знайти.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Неправомірно таке робити. Якщо у вас лічильник то не мають права, це свавілля. Водоканал має шукати звідки невідповідність а не розкидувати на всіх. Це він свої проблеми на вас перекладає. Все одно як наприклад обікрали квартиру у вашому під'їзді - давайте на всіх кого не обікрали розкидаємо вартість вкраденого...
Все это знают, все это понимают. Городские жители уже и ругались, и несколько раз пытались бороться с этим. Но, бесполезно. Водоканал ссылается на закон Украины "Про комерційний облік теплової еренгії та водопостачання" від 22.06.2017 року #2119-VIII та наказу міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України "Про затвердження Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг" від 22.11.2018 року № 315.
Мер города тоже что-то там пытался, но в итоге развел руками и не придумал ничего лучшего как вот эту приписку к квитанции.

20221115_124230.png
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Prorab скажите культурно тому дядечке что у моей семье нет и не будет финансовой возможности платить за лишние кубы которы мы не использовали, и также сказать водоканалу что пускай разбирается откуда появилась эта разница в лишних кубах воды
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
У когось знімають абонплату за водопостачання та водовідведення? У мене не було але ввели з жовтня.
у Луцьку абонплата з травня 2020 року, а в більшості міст україни тільки з початку 2022 ввели :(
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
скажите культурно тому дядечке что у моей семье нет и не будет финансовой возможности платить за лишние кубы которы мы не использовали, и также сказать водоканалу что пускай разбирается откуда появилась эта разница в лишних кубах воды
Сумма в квитанции от этого, к сожалению, не поменяется.. Т.е если даже я буду платить только за свои потребленне кубы, у меня в квитанции просто будет расти долг, который всеравно рано или поздно придется заплатить.
 
Реєстрація
22.04.12
Місто
Харьков
Сумма в квитанции от этого, к сожалению, не поменяется.. Т.е если даже я буду платить только за свои потребленне кубы, у меня в квитанции просто будет расти долг, который всеравно рано или поздно придется заплатить.
Вас это устраивает? ну платите тогда... если пользователи это все проглотят, то завтра эту ж схему провернут по газу и электричеству :sick: а почему ж и нет? с водой номер прошел, значит пройдет по газу и электричеству
P.S. если выставляют счета от балды, зачем тогда в квартирах стоят счетчики??? я так понимаю просто для красоты
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
По своим счетчикам тратим 8-9 кубов, в квитанции докидывают еще 3-4
Неправомірно таке робити. Якщо у вас лічильник то не мають права, це свавілля...
Наче можуть розкидати на тих у кого лічильників немає. Наприклад, у нас у сусідів прописана одна людина, пофакту проживає 6ть, лічильника на воду в них не має
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Вчера прочитал - даже внимания не обратил, просто понял, что написано :) .
P. S. Не пил :)
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Вчера прочитал - даже внимания не обратил, просто понял, что написано :) .
P. S. Не пил :)
Та я також зрозумів:) Правду ж говорять, що достатньо перші і останні букви, інше наш мозг доставить сам.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
У Миколаєві треба замінити понад 240 кілометрів водопровідних труб, - водоканал
Три дні Миколаїв залишався без води через руйнування шестиметрового відрізка на магістралі.



Через заповнення водопровідної системи Миколаєва солоною водою з Дніпро-Бузького лиману, корозією пошкоджені труби по всьому місту. Загалом заміни потребують понад 240 кілометрів труб.

Про це розповів гендиректор комунального підприємства "Миколаївводоканал" Борис Дуденко, повідомляє Суспільне.

За словами Дуденка, розпочата співпраця з "Товариством Червоного Хреста", UNICEF. Вартість ремонту міської мережі є настільки масштабною, що його не подужає ні місцевий бюджет, ні державний.

"Дуже серйозна корозія відбувається, і всі наші труби стають непридатними для того, щоб ми їх використовували і подавали воду в місто", — сказав Дуденко.

Так, з 15 по 17 листопада Миколаїв залишався без води через руйнування шестиметрового відрізка залізобетонної труби на міській магістралі.

Прісна вода у Миколаєві відсутня з 12-го квітня. З шостого травня в місті розпочалось заповнення водопровідної системи технічною водою з лиману.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
З шостого травня в місті розпочалось заповнення водопровідної системи технічною водою з лиману.
Через заповнення водопровідної системи Миколаєва солоною водою з Дніпро-Бузького лиману, корозією пошкоджені труби по всьому місту. Загалом заміни потребують понад 240 кілометрів труб.
Якщо вода зруйнувала 240 кілометрів труб, то навіщо потрібно було заповнювати водогін соленою водою?
 
Зверху