Воля

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
Они разве не делают отметки напротив телефона у себя в базе, шо там могут послать
В прошлом году сильно доставали звонками на тему "подключайте TV", не смотря на посылы отказы от навязывания вообще не нужной услуги.
Потом как-то успокоились... где-то раз в пол-года напоминают о себе.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
10.09.20
Місто
Dnipro
Я думаю пометки как раз выгодны заказчику холодных звонков.

С пометкой сразу видно что звонить зря или мала вероятность что заинтересуют.

Последний раз беспокоили неделю назад.
Я звонок не успел взять, но но звонилка пометила как спам, в гугле глянул, так и есть, обзвон от воли. Я номер заблокировал, так они через 4 часа с другого наяривают! o_O "Идите $#%$^$&#*# "
Их в дверь, они в окно!

У них репутация как хренового провайдера, который чинит поломки неделями.
Даже если что то и изменилось и оптику не тыряют как медь, то шлейф дает о себе знать.
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Они разве не делают отметки напротив телефона у себя в базе, шо там могут послать или обозвать оператора?
В 2012 році мав нещастя працювати в компанії, яку купила Воля. Виглядало це так: коли вони перебрали на себе техобслуговування і вникли в мережу — нас поставили перед фактом: 150 прямих продажів в місяць. Це на 10 чоловік, отже з кожного по 15. Це означало, що правдами/неправдами ти повинен найти 15 ідіотів, які захочуть собі це лайно підключити. Не найдеш — штраф. Також нам спускали періодично базу номерів для обдзвону. Я там довго не протримався, але один день вирішив понабирати ці номери. Кожен мене посилав словами, що Воля вже його дістала. Тому розслабтесь і отримуйте задоволення. Ви пошлете оператора — він помітить і номер піде в базу, яку спустять нижче якомусь підряднику, техніка якого ви теж пошлете. І тут я хз, як воно тепер, я в той день помітки ставив, але цей список пішов в макулатуру, отже номер вернувся на обдзвон комусь. Тож не номери вони міняють. Їх просто багато і вони хочуть їсти не хочуть платити штраф та надіються серед сміття знайти нямку когось на підключення розвести.
Помимо прямих продажів нам ще спускали пасив. Колеги поділились, що одна жінка так їм і сказала: я підключаюся просто, щоб ви перестали до мене дзвонити. Сили вже немаю
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
У воли есть онлайн чат, с живым консультантом, по типу операторов моб.связи лайфа или киевстара ?
 
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
У воли есть онлайн чат, с живым консультантом, по типу операторов моб.связи лайфа или киевстара ?
Есть что-то подобное на сайте
Справа снизу. Кажется работает только в раб время
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
Есть что-то подобное на сайте
Справа снизу. Кажется работает только в раб время
Там нету реальных консультантов. А назвали его "онлайн чат". Жалкая компания.
Я інколи спілкуюсь через фейсбук, відповідають в робочі години.
 
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
Есть что-то подобное на сайте
Справа снизу. Кажется работает только в раб время
Там нету реальных консультантов. А назвали его "онлайн чат". Жалкая компания.
Вы или не там искали или не на то нажали. Отвечают там живые консультанты если задать вопрос.
 
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
Вы или не там искали или не на то нажали. Отвечают там живые консультанты если задать вопрос.
Подтвердите скрином.
1608296698939.png1608296965434.png
Не поленились бы и сами попробовали, но мне не жалко 2 минуты времени. Надеюсь этого вам достаточно?
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
R.I.M, Только есть ньюанс. Кликабельный только раздел нового подключения, когда нажимаешь, тогда только появляется консультант.
Типа я еще не клиент воли, а хочу к ним подключиться.
 
Реєстрація
03.04.20
Місто
Запорожье
Телефон
OnePlus 3T
R.I.M, Только есть ньюанс. Кликабельный только раздел нового подключения, когда нажимаешь, тогда только появляется консультант.
Типа я еще не клиент воли, а хочу к ним подключиться.
Снизу есть поле для ввода вопроса. Ничего не нажимал, только написал и сразу плашка что консультант присоединился к чату.
 
  • Like
Реакції: idea

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
О да! Теперь они наверное откажутся от бренда "Воля". Он токсичный. Интересно, что они будут делать с DOCSIS? Смогут ли переподключить абонентов на оптику? Есть ли у них достаточное покрытие для этого?
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Лишились у мене контакти на Волі. Сьогодні перетер кількома словами. На місцях ще ясно, що не знають чого чекати, але в Доксіс не вврять. Він не перспективний, під яким кутом не глянь. Може почнуть замість нього який PON розвивати, але краще хай не починають :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Дивно, Датагруп в супутнику (Тувей) підтримує модифікований DOCSIS для супутників )
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
06.12.07
Місто
Zürich
Телефон
IPhone 13 Pro
А чому Доксіс не перспективний? Стара відкатана технологія, швидкості 400/100 для пересічного користувача має вистачати, дешева в підтримці і ремонті, дозволяє по одному кабелю ганяти телебачення, інтернет і телефонію. Зрозуміло, що не для гігабітних швидкостей, але будемо реалістами, пересічному користувачу не потрібно швидкостей 1гб/1гб.
 
Зверху