Посвідчення водія (національне, міжнародне)

Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Я не зовсім розумію, чим відрізняється міжнародне та внутрішнє нового зразка. Раніше в нас були такі невідповідності європейським нормам
Міжнародне це паперова книжечка формату А5 в розкладеному вигляді де інфа дублюється ще французькою і термін придатності 3 чи 5 років(вже точно не пам'ятаю). Цей формат описаний у Женевській Конвенції про дорожній рух 1949.
Сучасний пластик відповідає Віденській Конвенції про дорожній рух прийнятій у 1968. Але купа країн досі не ратифікувала віденську конвенцію, але ратифікувала женевську. Тому, за відстуності міждержавних договорів про взаємне визнання посвідчень водія, для поїздок у такі країни потрібно робити цю саму книжечку.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Та книжечки в цілому до 5 точки, судячи з того, що станом на зараз, країни, які не ратифікували Віденську конвенцію про дорожній рух 1968 року, включають Австралію, Канаду, Китай, Кіпр, Ісландію, Ірландію, Малайзію, Мальту, Нову Зеландію та Сполучені Штати :)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Та книжечки в цілому до 5 точки, судячи з того, що станом на зараз, країни, які не ратифікували Віденську конвенцію про дорожній рух 1968 року, включають Австралію, Канаду, Китай, Кіпр, Ісландію, Ірландію, Малайзію, Мальту, Нову Зеландію та Сполучені Штати :)
Ви все сплутали. Книжечки це Женевська конвенція - її ратифікувати зазначені країні і взагалі більшість країн, віденська - це пластикові права європейського стандарту.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
лівою рукою палку сувати
Навігатор, думаю, не проблема, а ось палка, якщо механіка - у них 1 швидкість ближче до водія (зправа наліво), чи як у нормальних ліворульних авто? Ще, думаю, є ризик вийти для нормального водія на зустрічку при повороті направо... Взагалі, вони якісь неповноцінні, вся логіка керування вимагає ліворульні авто і правосторонній рух)) Не поїхав би в країну, де я не зміг би їздити нормально за кермом..
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Навігатор, думаю, не проблема, а ось палка, якщо механіка - у них 1 швидкість ближче до водія (зправа наліво), чи як у нормальних ліворульних авто? Ще, думаю, є ризик вийти для нормального водія на зустрічку при повороті направо... Взагалі, вони якісь неповноцінні, вся логіка керування вимагає ліворульні авто і правосторонній рух)) Не поїхав би в країну, де я не зміг би їздити нормально за кермом..
На механіці ніколи не їздив, коли їздив у Тайланді на атоматі проблем на початку глобально було 2:
1) Періодично хотів сісти на пасажирське місце
2) Плутав весь час двірники з покажчиками повороту, бо вони теж дзеркально розташовані
В іншому якихось глобальних проблем із лівостороннього руху не відчув. На механіці мабуть важче звісно, але до усього звикаєш.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Ще, думаю, є ризик вийти для нормального водія на зустрічку при повороті направо.
Трейлер к фильму "Сенсация" Вуди Аллена, герой Аллена как раз это и сделал в конце (извините за спойлер, кто не видел).
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
у них 1 швидкість ближче до водія (зправа наліво), чи як у нормальних ліворульних авто?
Ні, передачі як в ліворульних, але світло, склоочисники і тп, то все зеркально. Я плутаюся, то не з тої передачі рушу, то світло включаю замість склоочисників.
Але машини дешевші ніж у нас. + Тут дуже дорогі поїзда, не знаю чого. Тобто якщо 2є, то на машині дешевше чим поїздом.
Такщо прийдеться. Біда ще в тому, що наш стаж водіння вони не рахують, якщо міняти права на їхні і тобі страховка на машину дуже дорога для новачків.
Post automatically merged:

Трейлер к фильму "Сенсация" Вуди Аллена,
То ви фільми ще російською дивитеся?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Біда ще в тому, що наш стаж водіння вони не рахують, якщо міняти права на їхні і тобі страховка на машину дуже дорога для новачків.
А якщо не міняти то рахують? Як довго можна їздити за нашими не помінявши?
 
Реєстрація
07.02.18
Місто
Киев
Незважаючи на те, що США не підписали Віденську конвенцію, проблем з українським посвідченням водія (на базі Віденської конвенції) тут в більшості немає: книжечку не просять, прокат машини видає, копи не проти.
 
Реєстрація
29.07.23
Місто
Харків
Незважаючи на те, що США не підписали Віденську конвенцію, проблем з українським посвідченням водія (на базі Віденської конвенції) тут в більшості немає: книжечку не просять, прокат машини видає, копи не проти.
А страховка на авто?
 
Реєстрація
07.02.18
Місто
Киев
Страховка не на права робиться, а на людину і машину. Прокатчиків влаштовують українські пластикові для того, щоб виписати з них дані.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Страховка не на права робиться, а на людину і машину.
Але для того щоб вона була дійсною за кермом має бути людина з дійсними правами. Якось не дуже вірю в альтруїзм страхових у випадку дтп.
 
Реєстрація
07.02.18
Місто
Киев
Але для того щоб вона була дійсною за кермом має бути людина з дійсними правами. Якось не дуже вірю в альтруїзм страхових у випадку дтп.
Я в ДТП не потрапляв, але жодного разу питань до дійсності моїх прав не було, в тому числи, при оформленні страховки. Впевнений, електронні системи враховують ці нюанси, бо країна походження документу там вказується. Досвід мав у Флориді, Колорадо, Каліфорнії, Нью-Джерсі з різними прокатними конторами.
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Та книжечки в цілому до 5 точки, судячи з того, що станом на зараз, країни, які не ратифікували Віденську конвенцію про дорожній рух 1968 року, включають Австралію, Канаду, Китай, Кіпр, Ісландію, Ірландію, Малайзію, Мальту, Нову Зеландію та Сполучені Штати :)
В 19 году изучал шо и как на Крите, думали в 20 году в отпуск поехать (из-за ковида попали только в 21)
Ну и натыкался на сообщения, что некоторые прокатные конторы требовали наличие международных прав.
Точно помню, был описан такой случай в Греции.
Тетка из раши заранее забронировала авто, прилетела, а в аэропорту ей отказали и не выдали авто из-за отсутствия международных прав.
Хотя она по этим правам уже не раз брала авто на прокат
 
Зверху