Вибір месенджера

Якими месенджерами ви користуєтеся?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    159
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
кому вони взагалі треба? без них можна спокійно жити. От якби розробники займались тим, чим треба, не було б:
Я регулярно користуюсь. Коротка реакція типу "(y)" на повідомлення сильно економить час у переписці і зменшує кількість непотрібних відповідей. А прикольні стікери розбавляють неформальне спілкування.
Жити можна багато без чого, але коли є альтернативи і там усе це є і це зручно. То Вайбер реально виглядає убого і, принципі, у мене там 3 контакти залишилось з якими я спілкуюсь. Більшість інших комунікацій WhatsApp і Сигнал. ТГ переважно для каналів
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Вайбер реально виглядає убого
Навіщо вбудовані смайли, коли давно в телефонах є стандартні емодзі в клавіатурах?
Коротка реакція типу "(y)
У Вайбері є офігенна коротезна реакція ♥️ що прочитано, прийнято до відома, вподобано. Що ще треба? То все індивідуальні витребеньки.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Навіщо вбудовані смайли, коли давно в телефонах є стандартні емодзі в клавіатурах?
А де я казав про вбудовані смайли? Смайли і правда непотрібні. Я казав про убогі стікери.

У Вайбері є офігенна коротезна реакція ♥️ що прочитано, прийнято до відома, вподобано. Що ще треба? То все індивідуальні витребеньки.
Просто для порівняння. Повний набір реакцій у Вайбері і неповний у телеграмі.
Screenshot_20240415_212257_Viber.jpgScreenshot_20240415_212309_Telegram.jpg
Я люблю мати вибір. А короткий список базових реакцій автоматично змінюється залежно від того, що ти обираєш із розширеного.

Я охоче вірю що комусь і смс достатньо аби вони були безлімітними. Але щось у мене контингент вайбера увесь 40+ і той поступово переходить на інші мессенджери, а усі хто 35- у ТГ і Сигналі
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
webivan, тут інколи деякі персонажі
Таке пишуть …
Що потрібна реакція Геннадія Москаля
«ти шо дов*****б»
Але потрібно з чогось починати
І фейспалм гарний початок міг бути 🙃
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
debugger, не вистачає клоуна лише
Вже обговорювали 100500 разів, на реді не вистачає реакції фейспалм
🤦‍♂️🤦‍♀️тест эмодзи с клавы самсунг. Они вообще стандартизированы, или как? Не вникал никогда)
Post automatically merged:

🤦‍♂️🤦‍♀️🤦🙈 эти с айфона, по поиску facepalm и там и там
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
А наскільки безпечно користуватися клавіатурами, кому більше можна довіряти на вашу думку?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
А наскільки безпечно користуватися клавіатурами, кому більше можна довіряти на вашу думку?
Гугл и так знает о нас больше чем мы сами) я недавно на самсунг вернулся, уж больно зашла, даже ИИ иногда пользую. Еще SwiftKey раньше нравился, их майкрософт купила, а дома то винда у большинства) ставил свифт на айфон посмотреть, боже какое убожество, нет и половины того, что есть на андроид. Там оставил стандартную, на ней пострадываю, слава Богу, что не часто нужна.
Post automatically merged:

Вот наприер пост выше по одной из предлагаемых версий ИИ обратки клавы самсунг

Google уже знает о нас больше, чем мы сами. Недавно я вернулся к Samsung, и мне очень понравилось, даже иногда пользуюсь ИИ. Раньше мне нравился SwiftKey, но его купила Microsoft, а дома у большинства стоит Windows. Я установил Swift на iPhone, чтобы посмотреть, и был разочарован. Там нет и половины того, что есть на Android. Я оставил стандартную клавиатуру на iPhone и страдаю с ней, но, к счастью, она мне нужна нечасто.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
я недавно на самсунг вернулся
з ним є одна проблема. Багато умніків обрало українську, а пишуть російською і самс додає дві мови в словник, через це самс пропонує слова російською при "безвідривному" введенні. Бісить страшно!
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
я недавно на самсунг вернулся
з ним є одна проблема. Багато умніків обрало українську, а пишуть російською і самс додає дві мови в словник, через це самс пропонує слова російською при "безвідривному" введенні. Бісить страшно!
у меня и укр раскладка стоит, вроде норм прогнозирует. На рус не замечал, чтобы предлагала укр слова. Но безотрывным я почти не пользуюсь
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
🤦‍♂️🤦‍♀️тест эмодзи с клавы самсунг. Они вообще стандартизированы, или как?
Добре відображаються, як я розумію, стандартизовані на більш менш сучасних системах. Бо я тільки ними з ios у переписках в месенжерах користуюсь, і всі на андроїдах бачать. Але реакцію саме на пост мали на увазі, наскільки я зрозумів.
 
Зверху