Вибір месенджера

Якими месенджерами ви користуєтеся?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    159

dima1

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
30.09.08
Місто
Мальмё
Телефон
Samsung Galaxy S20 Ultra
Реєстрація
07.01.18
Місто
Хмельницкий
Всем привет, подскажите, как настроить imessege, что б во время использования мобильного трафика не выскакивало сообщение, о том, что оператор сотовой связи может снимать деньги за что то там?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
не выскакивало сообщение
Так оно только один раз выскакивает, а потом imessage регистрируется и больше не всплывает. Если выскакивает постоянно - значит, по какой-то причине, номер не может отправить международное SMS, например, недостаточно денег на счету.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Скажіть, чи хтось ще користується jabber/xmpp? Якщо так, то як саме: робота, хобі, фріланс що там ще?.. І що саме читаєте, якщо не секрет.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чому в Угорщині Viber більш популярний за WhatsApp?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А чому Вайбер в Україні безумовний лідер? Бо так склалось, може й у мадяр так само - у всіх знайомих стоїть, і всі собі ставлять.
Post automatically merged:

хтось ще користується jabber/xmpp?
Нахіба воно вже треба?? Може, ще хтось Аською користується? :LOL:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А чому Вайбер в Україні безумовний лідер? Бо так склалось, може й у мадяр так само - у всіх знайомих стоїть, і всі собі ставлять.
Post automatically merged:

хтось ще користується jabber/xmpp?
Нахіба воно вже треба?? Може, ще хтось Аською користується?
ICQ - це централізована система, тоді як "жабу" можна на власному сервері навіть підняти, як і приєднатися до багатьох існуючих ресурсів.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Чому в Угорщині Viber більш популярний за WhatsApp?
Тому що коли люди масово переселялись на смартфони, перед ними стояв дуже важливий принципіальний вибір: халява чи 1$ в рік.
Для меня выбор в другом. Вайбер работает на компе автономно, Ватсап только с подключением к телефону
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Вчера у мамы ватсапп сам по себе, типа, "сдурел" - удалил все фото/видео из всех переписок от всех людей с кем общается.
Ладно, там, картинки всякие поздравляшки, но были и фото/видео "правильные".

Кое-что, удалось восстановить, подключив смарт к компу, благо сохранилось локально, в папке Whatsapp и в подпапках, но это капля - из почти 1000 только около сотни.

Говорю постоянно, было бы это в телеграмме все сохранилось бы, наверное....предполагаю так, потому что сама умеет только то, чему ее научил. Да это немного, только небольшие основы (искать информацию в браузере, просматривать видео, общаться в мессенджерах). Это немного, но не так чтобы лезть в дебри и чистить хранилище.

Она мастер в другом....
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Так и пользуюсь на смартфоне и на компьютере , кода телефон выключен (разряжен ) .
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Ты же понимаешь что сдуреть ничего не может и вероятно вирус
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
сдуреть ничего не может и вероятно вирус
Я вчера просматривалась своё фото и несколько фото отправила по WhatsApp и у меня альбом с фото как будто бы застыл не опускались и не поднимались фото, т. не пролистывались. Потом я перезагрузила планшет Android и обнаружила что 400 фото исчезло.

Помогите мне восстановить удаленные фото Whatsapp. Это случилось вчера вечером а утром я поехала в магазин где покупала планшет, но айтишник ничего не смог сделать, говорит их нет в резервной копии но и фото нет в удалённых эти фото для меня важны я расстроена до потери чувств!
И таких сообщений достаточно много.
У всех вирус ?
 
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
У Вайбера є десктопна версія.
Так я же хочу во вкладке браузера открыть. Чтобы ничего дополнительно не устанавливать. Как можно делать с Messenger и WhatsApp.
Ещё у Скайп есть ВЕБ-клиент браузерный.
Тоже можно заюзать 😉
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
чи хтось ще користується jabber/xmpp?
Років 5 назад на одному сайті що мені був потрібен для технічної онлайн підтримки давали саме jabber/xmpp. Заради експерименту ставив. Але наразі навіть вони перейшли на Telegram. Мабуть вже ніхто не користується jabber/xmpp бо не має сенсу.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Вчера у мамы ватсапп сам по себе, типа, "сдурел" - удалил все фото/видео из всех переписок от всех людей с кем общается.
Ладно, там, картинки всякие поздравляшки, но были и фото/видео "правильные".

Кое-что, удалось восстановить, подключив смарт к компу, благо сохранилось локально, в папке Whatsapp и в подпапках, но это капля - из почти 1000 только около сотни.

Говорю постоянно, было бы это в телеграмме все сохранилось бы, наверное....предполагаю так, потому что сама умеет только то, чему ее научил. Да это немного, только небольшие основы (искать информацию в браузере, просматривать видео, общаться в мессенджерах). Это немного, но не так чтобы лезть в дебри и чистить хранилище.

Она мастер в другом....
Поставте синхронізацію з Google photos теки WhatsApp.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
чи хтось ще користується jabber/xmpp?
Мабуть вже ніхто не користується jabber/xmpp бо не має сенсу.
Має сенс. Це все ще окремий автономний опенсорсний продукт. Його можно розвернути в локалці офіса, як внутрішній чат, або в домашній з сусідами. Будуть перебої з інетом - внутрішній зв'язок залишиться.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Має сенс. Це все ще окремий автономний опенсорсний продукт. Його можно розвернути в локалці офіса, як внутрішній чат, або в домашній з сусідами. Будуть перебої з інетом - внутрішній зв'язок залишиться.
Теоретично так, а на практиці наврядчи. Це як по аналогії: є P2P мережа eMule (або eDonkey2000 або Віслюк (рос. "Осёл")) яка чимось аналогічна BitTorrent. Відмінності технічні звичайно є але принцип P2P (хоч і не сумісні протоколи P2P). Так ось ця eMule щось непопулярна на відміну від BitTorrent. Колись дуже давно заради експерименту пробував цей eMule - набагато менш зручний за BitTorrent. Ось і причина успіху однієї і забуття іншої.
 
Зверху