Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Если кому надо - в Розетке неплохое предложение по 17" ноутам к текущей распродаже. Я клиентам взял за 17100 HP на Ryzen 5, встроенное видео, экран IPS, 8 GB RAM (+свободный слот), 512 GB SSD (еще не выяснил, Sata или NVME). За такие же деньги аналогичный Acer на Core i5, но SSD на 256. Чуть дороже (20 тыс.) ноуты с 16 GB RAM, 512 GB SSD и начального уровня видеокартами. Пошерстил другие магазины (Eldorado, Foxtrot, Moyo, Citrus, Allo) - на 17" ничего похожего пока не вижу.
 
Реєстрація
30.09.19
Місто
Киев
Господа, а может кто-то кинуть ссылочку, где оптимально купить бу ноут?
 
Реєстрація
01.09.19
Місто
Локачі
Порекомендуйте будь ласка ноутбук біля 20000 грн. А то я щось не знаю що краще вибрати брати думав через резетку але це не принципово. Просто хочу знати що купляти. Дякую за відповідь.
 
Реєстрація
01.09.19
Місто
Локачі
Мені без різниці який колір. Скоріше цікавіше що за такі гроші можна купити з кращою продуктивністю
Post automatically merged:

Просто ходив по магазинах одні продавці кажуть брати Інтел другі та амд. А я в цьому як баран по нових воротах
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Буквально вчера смотрели HP на Rozetka, Ryzen5 4500U, 16 GB RAM, 512 SSD, экран 15" IPS, за 18999 грн. - ИМХО, отличный ноут за эти деньги. Рассрочка + гарантия. Если смотреть "серые" в плане легальности (то есть завезены в обход офф. каналов) - можно найти что-то лучше по характеристикам.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
А с 16 уже нет в наличии - код 2738900053. DELL Vostro 15 3515 (Ryzen 3450U) еще за 19999 есть.

Если нужна дискретная видеокарта - надо еще примерно баксов 100-200 добавить.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
Мені без різниці який колір. Скоріше цікавіше що за такі гроші можна купити з кращою продуктивністю
Post automatically merged:

Просто ходив по магазинах одні продавці кажуть брати Інтел другі та амд. А я в цьому як баран по нових воротах
Ви б озвучили задачі, які будете ставити ноутбуку (лише перегляд відео/інтернету, ігри (які?), обробка відео, робота у графічних редакторах і т.д.), тоді вам би люди допомогли більш детально.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Задачи - это класс, но listad написал гораздо более значимую характеристику - бюджет. ИМХО, если человек хочет потратить 20 тыс. - надо ему предложить лучшее за эти деньги. Потому что покупать то, что его в принципе устраивает за 10 тыс. он уже не будет.
 
Реєстрація
01.09.19
Місто
Локачі
Малому 11 клас для навчання в університеті просто хочу купити наперед. Якщо раптом потягне ще й щось типу дота2 це взагалі супер
 
Реєстрація
01.09.19
Місто
Локачі
Малому 11 клас для навчання в університеті
он его шо - туда тягать будет? :unsure:
Якщо по програмі університету скажуть то який вибір.
Post automatically merged:

Тим більше кажуть теперішні ноутбуки не сильно важкі чи ні.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Якщо по програмі університету скажуть то який вибір.
ну я хз, не знал что теперь такие требования к учащемуся...
Я просто когда услышал что ноут берётся студню - то подумал сразу что имеет смысл за те же бабки взять какой то более продвинутый стационарный комп. но раз комп надо тягать с собой в универ - то отпадает 🤦‍♂️
 
Реєстрація
01.09.19
Місто
Локачі
Комп простіше було би і краще але зараз хер зрозумієш де навчання. В знайомих малий півтора місяця провчився в університеті а далі дистанційне. І що ганяти машину кожен раз як у нас будуть вводити дистанційне і відміняти.
 
Реєстрація
01.09.19
Місто
Локачі
Є просто проблема в тому що комп один а людей яким щось треба на ньому робити час від часу більше. Так що краще хай має свого і потім не розказує що не міг вивчити бо не мав доступу.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Зверху