EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Может кто в Китае покупал планшеты, как я понимаю, нонэйм? Смотрю, там до $100 куча девайсов 10" с 8-9-м андроидом и памятью 4/64 и даже 6/128... Присматриваю тёще вместо разбитого асуса 10". Покупать по 5+тыс грн каждые 8 месяцев ради почитать новости и покрутить в ютубе хрен знает что, как-то не улыбается...
Интересует, как эти китайцы в работе? Хотелось бы услышать реальных пользователей, покупавших подобное недавно(до полугода назад).
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Глянул быстро, в Америке 2018 новый уже особо не найти, но разница на ибее на примере нового "open box" - $100, 300 против 400. Из изменений - на ноготь экрана, насколько я понимаю. Не совсем корректно сравнивать новый с оупенбоксом, но все же. К слову у нас цены те же +-, может и ну его ту америку.
В черную пянницу, на Амазоне, магазин Apple, продавал ipad 2019, 10.2 32 ГБ, за 230$. Даже после уплаты пошлины, на таможне, в 3000 грн. разница получается
 

alex_фт

UNI Hunter
Реєстрація
27.10.07
Місто
Calgary
Телефон
Apple iPhone
Возникла необходимость ребенку (2-й класс ) планшет для школы/учебы купить ( однозначно, iPad), желательно, чтобы его на 3-4 года хватило. Не могу определиться iPad 2019 128 Gb (подешевле) или iPad Air 3 2019 64 Gb ( лучше дисплей, процессор - но выше цена). Кто-то реально обоими пользовался? Есть ли смысл переплачивать?
 
Останнє редагування:

Хрюшкин

Заблокирован
Реєстрація
03.03.18
Місто
Хараре
Телефон
Sony Z3 compact
Может кто в Китае покупал планшеты, как я понимаю, нонэйм? Смотрю, там до $100 куча девайсов 10" с 8-9-м андроидом и памятью 4/64 и даже 6/128... Присматриваю тёще вместо разбитого асуса 10".
Это всё фуфел с характеристиками. На примере телефона Р36, который покупался маме. Изначально нужно было фоточки посмотреть и вацап, всё. На ебее был куплен за 62 бакса ( типа хелио х23/4/64, экран 6.3) По факту (смотрел в Аида 64) приехал 9.0 андроид, проц МТК6739, 1гБ оперы и 128!!! гГб флеша. Собран исключительно хорошо, экран максимально яркий (используется на 15%) орёт громко, звонить комфортно. Да, с батареей не наврали 4500 и реально есть.
Ситуация с планшетами будет абсолютно такой же. Даже рекламные картинки выглядят одинаково, что планшеты, что телефоны.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Товариші-форумці, порадьте, будь ласка, стосовно вибору Андроїд-планшета.
Основні вимоги: діагональ не менше 10 дюймів, ціна до 250$, актуальне залізо, якого б вистачило на використання в режимі браузер-ютуб-кілька мессенджерів (для порівняння: щоб було не слабше за снапдрагон 625/439), не менше 3Гб ОЗУ, щоб був новий (не БУ), ну і бажано хороша автономність.
Вибір впав на Teclast T30, який бажаю замовити на Аліекспресс. Трохи бентежить невідома фірма, але у цій ціновій категорії з відоміших хіба варіанти з дуже ущербним залізом, ну а тут доволі хороший процесор Helio P70, ОС чистий Андроїд, а не всілякі глючні оболонки, і ємність батареї норм. Відгуки про нього позитивні, покупці задоволені.
Що скажете? Можливо, хтось якийсь планшет такого типу взяв собі, і може порадити із власного досвіду?
 
Останнє редагування:

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Не нашел, в какой теме спросить. Есть планшет, который поддерживает частоты со скрина. Он будет с каким-то оператором в Украине работать? Прошу заранее извинить за такой ламерский вопрос...
Screenshot_2020-03-31-23-47-56-653_com.android.chrome.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
До речі, що таке трапилось на ринку Андроїд-планшетів??? Куди не глянь, майже всі варіанти десятидюймових планшетів від більш-менш відомих виробників є нерозпроданими залишками кількарічної давності на жахливому неактуальному залізі (старі процесори кірін, мтк, а якщо снап, то відвертий старий хлам на кшталт 615 чи 425).
Так собі думаю, невже, наприклад, для Сяомі було би проблемою зробити такий-сякий 10.1" планшет, навіть в дешевому пластиковому корпусі, всунути туди хоча б Snapdragon 665 (чи Helio G90T, як у редмі ноут 8 про, або навіть Snapdragon 720g, на якому випустили редмі ноут 9), і поставити на таке чудо техніки ціну хай 250 баксів? Порозхоплювали б, як гарячі пиріжки))

P.S. Довго ламав голову, що купити, і вибрав Андроїд-планшет Teclast T30 (на доволі непоганому Helio P70). Виробник не сильно відомий, тому я деякий час вагався, але, враховуючи хороші характеристики, ОС чистий Андроїд (а не кастомізована прошивка, до якої приклали руку бюджетні програмісти, і, як наслідок, ціла купа багів), а також позитивні відгуки про девайс, вирішив ризикнути. Замовив його з Алі, обійшовся мені на розпродажі з купонами у 162$ (плюс, можливо, мито, якщо не пощастить, і затримають на кордоні), чекаю на посилку.
Screenshot_2020-04-01-10-12-33-510_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
4Ж не буде. А, може, 3Ж підтримує? Підозрюю, що інформація про бідтримувані бенди неповна.
Ну сімка водафона мережу не знаходить. Інших не пробував, бо не знаю що пробувати ))
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ну сімка водафона мережу не знаходить. Інших не пробував, бо не знаю що пробувати ))
Ну, значить, не підтримує він наших операторів. Ну, хіба, ще руімку Інтера спробувати...
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Ну сімка водафона мережу не знаходить. Інших не пробував, бо не знаю що пробувати ))
Ну, значить, не підтримує він наших операторів. Ну, хіба, ще руімку Інтера спробувати...
Ну хіба що. Планшет Verizon. Теоретично може спрацювати. З іншого боку куди потім ту руїмку подіти, якщо даремно купити ))
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
З іншого боку куди потім ту руїмку подіти, якщо даремно купити ))
Як варіант - шукати дилера в Херсоні, і з ним домовлятись, щоб спробувати. Або з кимось із херсонських редовців, якщо мають руімку.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Такой вопрос: можно ли поставить esim на ipad 2019? Знаю, что на mini 5 можно, но он гораздо дороже первого. В чем их существенная разница, кроме размера?
 
Зверху