Реєстрація
21.02.11
Місто
Киев
knedlyk, ну так це старий хлам...я не раджу його купувати, я б рекомендував xiaomi mi pad 4 на ринку б.у,якщо потрібно ЛТЕ.. На олх є гарні варіанти за нормальну ціну. Я колись брам МіПад 1 він на тегрі,щоб трохи його оживити прошив LOS . але продав,бо минула потреба у ньому
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: fly
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Привіт. Тепер вже шукаю планшет для екстремальних умов (бажано армований корпус чи чохол, загартоване скло), 7-9'', 3ж/4ж, дуже хороша батарея, камера достатня для фотофіксації подій. Можливо підкажете, що можна взяти протягом найближчого тижня. Дякую.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Можливо підкажете, що можна взяти протягом найближчого тижня.
Те, що є в наявності поруч. Планшет останні роки дуже нішевий пристрій, а зараз взагалі все порозгрібали.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Привіт. Тепер вже шукаю планшет для екстремальних умов (бажано армований корпус чи чохол, загартоване скло), 7-9'', 3ж/4ж, дуже хороша батарея, камера достатня для фотофіксації подій. Можливо підкажете, що можна взяти протягом найближчого тижня. Дякую.
Я би порадив ipad mini 5 LTE + захисний чохол UAG або щось подібне до нього.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
21.12.07
Місто
Кривий Рiг
knedlyk, люди, що знаються на цьому, купляють собі такий
я аж в ступор впал. на картинках винда, в описании Rockchip RK3399 :) Погуглил - там таки Z8350 , а не то что они написали :)

По личному опыту - винда на планшете - очень специфичная нишевая штука.ПОС терминалы, учет может какой-то складской и тд.Киношки , ютубчики ,навигация , мессенджеры - это всё по удобству в таком формфакторе не про винду.
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
винда на планшете - очень специфичная нишевая штука
Согласен на все 200%. Винда (а точнее полноценная ось, может быть и линукс) на планшете нужна только для какогото определенного софта или определенных задач. И без клавиатуры-тачпада это печаль редкая (даже десятка, а восьмерка так вообще жесть)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Насправді вінда загалом непогано показує себе на планшеті, але погоджусь що має сенс лише якщо потрібен функціонал ноутбука і планшет має клавіатуру у тому чи іншому вигляді.
Той же surface pro, який на разі найкраще що є з планшетобуків на вінді. Шикарна опція як повноцінний супер компактний ноут з опцією від'єднати клаву і отримати планшет аби не тягати 2 девайси.
Але тут ми приходимо до головної проблеми - такі планшетобуки виходять занадто важкими для повсякденного використання у якості планшету, плюс intel (якщо там стоїть щось пристойне) нещадно жере батарейку, а на ARM досі немає усього необхідного софту аби комфортно користуватись віндою.
З іншого боку уже завезли підтримку андроід додатків і думаю за пару років коли це доведуть до розуму будуть більш цікаві пристрої на вінді, а ніж ноути які можуть бути і планшетом аби не купувати обидва девайси.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Але проц там має бути Core m7, а не Atom, бо це таке мега-гальмо.. :rolleyes:
Ну на мою думку там має бути взагалі і3 і вище
і батарея-валізка...
Post automatically merged:

knedlyk, люди, що знаються на цьому, купляють собі такий
дякую, але дорого........ я бачив у патрульних планшети, цікаво, чим вони користуються?
на картинках наче рендери Андроїда?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
і батарея-валізка...
Surface pro 8 core i5 - на планшетних задачах(веб і відосики) видає 9 годин роботи від батареї. iPad Pro - 10 годин. Про яку валізу йде мова? А якщо мова йде про ресурсоємні задачі, то тут зазвичай планшети просто не мають для них необхідного софту, тому порівнювати їх некорректно.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Можливо, хтось поділиться досвідом Lenovo P11 Plus? Приглядаюся...
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Родственники выбирают детям для учёбы гаджет. Выбор пал на ipad pro 12.9. Цена на него такая же как на mac 13". В раздумьях, что брать. Посоветуйте, любители яблочных девайсов, на чём лучше остановить выбор.
 
Реєстрація
27.03.15
Місто
Тараща
Телефон
Realme 6
Доброго вечора. Порадьте, будь-ласка, планшет для майбутнього першокласника. Для навчання, гарний екран, щоб можна було комфортно користуватися зумом чи мітом та класрумом. В яку сторону дивитись? 10 дюймовий завеликий. Бюджет до 8000 грн. В алло продавець радить Lenovo Tab M9 4/64GB. Читаю відгуки, кажуть зернистий екран. Прошу допомоги, так як з планшетами справ не мав
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
superpuper, два роки тому я колезі пропонував два планшети -- Lenovo Tab M10 Plus (2rd Gen) та Samsung Galaxy Tab A7 10.4".
Зараз +- к цим характеристикам і приглядатися. Виробник планшету я б віддав би перевагу Samsung, Lenovo, Xiaome та можливо realme, рік випуску не 2022-2023 (бажано, щоб виробник підтримував оновлення версії Android). Одразу визначитися чи потрібен у планшеті модем. 10" це вже стандарт, нижче варто не шукати. При виборі планшету слід одразу приделіти увагу й чехлу, який би зручно було використовувати в якості підставки. Наприклад, ось така модель чохла виявилося ідеальною, а ось така -- менш зручною.

Подивись цю модель: https://www.ctrs.com.ua/planshety/xiaomi-redmi-pad-364gb-mint-green-711012.html
 
Зверху