Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Щось вибір не великий, крім того якщо я зрозумів, то при бажанні все ж таки, підключити зовнішню антену треба брати москальське? Чи є моделі туполінків з роз'ємами під зовнішню антену?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Тіко не варто забувати, що від кінетіка руснею несе
Вони перевезли розробників до Німеччини та відокремили мордор від всього цивілізованого світу окремим сервером оновлення
Тому, навіть якщо вам і несе, то вже не смердить
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Тіко не варто забувати, що від кінетіка руснею несе
Вони перевезли розробників до Німеччини та відокремили мордор від всього цивілізованого світу окремим сервером оновлення
Тому, навіть якщо вам і несе, то вже не смердить
Угумс. Тобто руснявих розробників вивезли з мордора де їм саме місце. Мордору не вимкнули оновлення а перевели на окремий сервер і з ринку не пішли. Для мене смердить ще й як. Тут мені тут за пару днів до війни розповідали що Альфа Груп не повязана з владою РФ, тіко зараз щось Фрідман і Хан під санкціями як русняві олігархи наближені до влади.
Кожен робить висновки для себе... Можу комусь перевзута русня прийнятна, але точно не мені.
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
webivan розумію ваші почуття, але вони ж не відімкнули інтернет усім користувачам з України та не дропнули підтримку, як зробила купа інших проросійських компаній.
Я їх не захищаю, але й звинувачувати розробників тілки тому що вони народилися в мордорі не маю наміру
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
webivan розумію ваші почуття, але вони ж не відімкнули інтернет усім користувачам з України та не дропнули підтримку, як зробила купа інших проросійських компаній.
Не важливо чи компанія руснява повністю, чи на пів-шишечки. Якщо вони не пішли з російського ринку, значить вони продовжують підтримувати русняву економіку і бабло їм важливіше за життя невинних людей. Я особисто ніколи не куплю техніку такої компанії
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Щось вибір не великий, крім того якщо я зрозумів, то при бажанні все ж таки, підключити зовнішню антену треба брати москальське? Чи є моделі туполінків з роз'ємами під зовнішню антену?

Щось вибір не великий, крім того якщо я зрозумів, то при бажанні все ж таки, підключити зовнішню антену треба брати москальське? Чи є моделі туполінків з роз'ємами під зовнішню антену?
ZTE MF286D (3G/4G модем, роз'єми для зовнішньої антени, 2.4/5 ГГц, телефонна конверґенція, батарея на борту на 3+ години, WAN/LAN/PPoE, автоматичне перемикання між мобільною мережею та WAN). Рекомендую.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Привіт всім. Будь ласка, поділіться, хто має міні-роутери gl.inet MT-300N або TP-Link MR3020? Хочу зробити принтер HP MFP135 мережевим (віфі) або сумісний, щоби на ньому можна було OpenWrt підняти з мережевим друком та скануванням. Обов'язкова наявність USB-порта, віфі. Дякую!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Привіт всім. Будь ласка, поділіться, хто має міні-роутери gl.inet MT-300N або TP-Link MR3020? Хочу зробити принтер HP MFP135 мережевим (віфі) або сумісний, щоби на ньому можна було OpenWrt підняти з мережевим друком та скануванням. Обов'язкова наявність USB-порта, віфі. Дякую!
Якщо з роутерами не вийде - глянь на щось типу orangepi zero. USB, LAN, wi-fi, Ubuntu.
Колись капризний принтер довелось на подібній системі робити мережевим.
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Привіт всім. Будь ласка, поділіться, хто має міні-роутери gl.inet MT-300N або TP-Link MR3020? Хочу зробити принтер HP MFP135 мережевим (віфі) або сумісний, щоби на ньому можна було OpenWrt підняти з мережевим друком та скануванням. Обов'язкова наявність USB-порта, віфі. Дякую!
TP-Link MR3020 дав в користування другу, не поганий роутер, але коли довго працює і багато клієнтів починає дропати пакети, але це про стокову прошивку, openwrt туди не ставив, класний варіант носити з собою я якимось USB модемом. як постійний домашній роутер є більш цікаві варіанти. Тут колись наче обговорювали Nexx WT3020
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
openwrt туди не ставив
Дивлюсь характеристики - на залізо v1 wrt стане, але старе і в дуже обмеженому вигляді (там 4flash/32ram) - софт не поставиш, функціонал не розшириш... Не знаю, чи є підтримка юсб/принтерів в готовому образі openwrt.
Грався декілька днів із своїм старим WR741ND (там теж 4мб) - перезбирав прошивку. Виходить тільки базовий "роутерний" функціонал, намагаєшся шось додати - усьо, вилетів за межі об'єму і проша не зібралася до купи.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
.
Грався декілька днів із своїм старим WR741ND (там теж 4мб) - перезбирав прошивку. Виходить тільки базовий "роутерний" функціонал, намагаєшся шось додати - усьо, вилетів за межі об'єму і проша не зібралася до купи.
в свій роутер запаяв флешку на 16мб
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
openwrt туди не ставив
Дивлюсь характеристики - на залізо v1 wrt стане, але старе і в дуже обмеженому вигляді (там 4flash/32ram) - софт не поставиш, функціонал не розшириш... Не знаю, чи є підтримка юсб/принтерів в готовому образі openwrt.
Грався декілька днів із своїм старим WR741ND (там теж 4мб) - перезбирав прошивку. Виходить тільки базовий "роутерний" функціонал, намагаєшся шось додати - усьо, вилетів за межі об'єму і проша не зібралася до купи.
Так, я перезбирав власний образ під MR3020 без lucid, впритик вистачало
WR741nd я так само перезбирав з власним образом - ну... тут навіть не лишалося місця на переконфігурацію роутера, але працює останні років 8.
Найкращим є GL-INET, замовляв свого часу з аліка, але зараз... пропонують на олх за 1500 грн...
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
.
Грався декілька днів із своїм старим WR741ND (там теж 4мб) - перезбирав прошивку. Виходить тільки базовий "роутерний" функціонал, намагаєшся шось додати - усьо, вилетів за межі об'єму і проша не зібралася до купи.
в свій роутер запаяв флешку на 16мб
розкажіть, як це зробили?
 
Останнє редагування:

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
.
Грався декілька днів із своїм старим WR741ND (там теж 4мб) - перезбирав прошивку. Виходить тільки базовий "роутерний" функціонал, намагаєшся шось додати - усьо, вилетів за межі об'єму і проша не зібралася до купи.
в свій роутер запаяв флешку на 16мб
розкажіть, як це зробили?
Выпаять старую, впаять новую, влить дамп. Есть ньюансы с бутами.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
.
Грався декілька днів із своїм старим WR741ND (там теж 4мб) - перезбирав прошивку. Виходить тільки базовий "роутерний" функціонал, намагаєшся шось додати - усьо, вилетів за межі об'єму і проша не зібралася до купи.
в свій роутер запаяв флешку на 16мб
розкажіть, як це зробили?
Выпаять старую, впаять новую, влить дамп. Есть ньюансы с бутами.
Ха... і де ж тепер взяти нову мікросхему... нюанси теж цікавлять
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Зверху