Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
перемкнути вихідне гніздо на UPS на 4А, чи це допоможе?
Ні, не допоможе, треба живити це все саме 24В напругою.
Дякую, я виходив зі спеків роутера, у яких зазначено:
PoE in Passive PoE
PoE in input Voltage 11-57 V
PoE-out ports Ether5
Number of DC inputs 2 (PoE-IN, DC jack)
DC jack input Voltage 11-57 V
PoE out Passive PoE
Max out per port output (input < 30 V) 700 mA
Max total out (A)700 mA
Max power consumption 17 W

На точці такі спеки:
PoE in 802.3af/at
PoE in input Voltage 11-57 V
Number of DC inputs 1 (PoE-IN)
Max power consumption 4 W


І тут я не розумію, адже блок живлення все одно не видає 30В, згідно зі спеками я можу заживити струмом від 11 до 57В і точці цього має бути достатньо. Тому й питання про збільшення амперів.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
струмом від 11 до 57В
Це не струм, а напруга. Скорше десь на проводі втрачається напруга, роутеру вистачає, а до точки 12В вже не доходить. Можеш навіть заміряти на кінці, passive poe це синя (+) та коричнева (-) пари. Але обережно, не спали там все)))


Не розумію, чого Мікроти для роутерів не зроблять людське af/at розумне POE, тоді таких проблем взагалі б не виникло, економлять на копійчаних схемах, або зажлобили блок 48В у коплекті давати?:(
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
І тут я не розумію, адже блок живлення все одно не видає 30В, згідно зі спеками я можу заживити струмом від 11 до 57В і точці цього має бути достатньо. Тому й питання про збільшення амперів.
Щоб працювати із цим інжектором, роутер повинен підтримувати протокол живлення af/at. Якщо не підтримує - то не буде працювати від цього інжектора - контролер живлення не дозволить. 2 місяці тому я вирішував схожу проблему, тому в цьому переконався на практиці.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
І тут я не розумію, адже блок живлення все одно не видає 30В, згідно зі спеками я можу заживити струмом від 11 до 57В і точці цього має бути достатньо. Тому й питання про збільшення амперів.
Щоб працювати із цим інжектором, роутер повинен підтримувати протокол живлення af/at. Якщо не підтримує - то не буде працювати від цього інжектора - контролер живлення не дозволить. 2 місяці тому я вирішував схожу проблему, тому в цоьму переконався на практиці.
Так це ж два мікрота... І він підтримує, якщо живити роутер не від упса.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
И чего его так орать?!?
Орать - это CAPS LOCK, а выделение жирным или курсивом - как раз правильный способ привлечь внимание. Хотя в данном случае, возможно, связано с новым движком форума - сам недавно заметил, что почти весь пост жирным шрифтом написал - случайно кнопку нажал.
А там и был КАПС ЛУК. Он просто потом сообщение отредактировал.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Так це ж два мікрота... І він підтримує, якщо живити роутер не від упса.
Ти ж сам надав специфікації: на точці доступу я бачу af/tf, а не роутері - не бачу.
Я у спеках не знайшов... Такі пристрої:
- Роутер https://mikrotik.com/product/RB962UiGS-5HacT2HnT
- Точка https://mikrotik.com/product/RBcAP2nD
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я у спеках не знайшов...
Бо там їх і нема. Тип живлення для роутера - простий Passive PoE. А у точки доступу - розумний Poe 802.3af/at. Це різні типи живлення. Тому й не працює.
Інжектор Poe 802.3af/at працюватиме лише тоді, якщо вхід живлення девайса помічено такими ж цифрами і буквами. Якщо такої позначки нема, то не працюватиме. А на роутері - там простий тип живлення Poe, без букв і цифр.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Я у спеках не знайшов...
Бо там їх і нема. Тип живлення для роутера - простий Passive PoE. А у точки доступу - розумний Poe 802.3af/at. Це різні типи живлення. Тому й не працює.
Інжектор Poe 802.3af/at працюватиме лише тоді, якщо вхід живлення девайса помічено такими ж цифрами і буквами. Якщо такої позначки нема, то не працюватиме. А на роутері - там простий тип живлення Poe, без букв і цифр.
Так проблема не у тому. Все працює, якщо я подаю живлення від стандартного БЖ 24В/1,2А, але не від УПС на макс.13.7В/2А. Є опція подати 4А і я питаю, чи не згорить, чи спрацює?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так проблема не у тому. Все працює, якщо я подаю живлення від стандартного БЖ 24В/1,2А, але не від УПС на макс.13.7В/2А. Є опція подати 4А і я питаю, чи не згорить, чи спрацює?
Якщо подати живдення від потужнішого джерела живлення (з більшою кількістю ампер), то нічого не згорить, бо роутер візьме лише стільки ампер, скільки йому треба.
Там в тебе проблема в тому, що роутер хоче 24В, а ти подаєш йому з упса лише 13,7, чого не достатньо. Треба мати відповідний упс, тобто таий, який вміє подавати 24В.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Так проблема не у тому. Все працює, якщо я подаю живлення від стандартного БЖ 24В/1,2А, але не від УПС на макс.13.7В/2А. Є опція подати 4А і я питаю, чи не згорить, чи спрацює?
Якщо подати живдення від потужнішого джерела живлення (з більшою кількістю ампер), то нічого не згорить, бо роутер візьме лише стільки ампер, скільки йому треба.
Там в тебе проблема в тому, що роутер хоче 24В, а ти подаєш йому з упса лише 13,7, чого не достатньо. Треба мати відповідний упс, тобто таий, який вміє подавати 24В.
Так, заблукали :) я чому спеки згадав, написано у них, що має бути достатньо для живлення й меншої кількості Вольтів...
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
knedlyk
Ти щось там з підключенням намутив, або я чогось не розумію. Я розумію так: точку доступу треба живити від розумного інжектора типу af/tf. Роутер треба живити від окремого простого інжектора, який включений в упса; або живити від 12/24В, які взяти з упса, і подати їх роутеру через пасивний Poe адаптер. Відповідно, по витій парі між роутером і тд ніякої напруги подаватись не повинно.
Post automatically merged:

Так, заблукали :) я чому спеки згадав, написано у них, що має бути достатньо для живлення й меншої кількості Вольтів...
Підключай 4А. Не згорить. Тільки полярність і відповідні дроти у витій парі не переплутай.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я розумію так: точку доступу треба живити від розумного інжектора типу af/tf.
А також пасивним 12В (або більше) poe (якщо вірити спекам), тобто через poe-порт Мікрота повинно живитися. Чому не живиться, я вже припустив - падіння напруги тому що довжина проводу завелика, та/або тонкі жили (наприклад 0.48 біметал). Дати більше струм - не допоможе, треба збільшити напругу та компенсувати втрати, або зменшити довжину кабелю від роутера до точки.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А також пасивним 12В (або більше) poe (якщо вірити спекам), тобто через poe-порт Мікрота повинно живитися. Чому не живиться, я вже припустив - падіння напруги тому що довжина проводу завелика, та/або тонкі жили (наприклад 0.48 біметал). Дати більше струм - не допоможе, треба збільшити напругу та компенсувати втрати, або зменшити довжину кабелю від роутера до точки.
Ну і де ти там побачив, що точка доступу живиться через пасивний Poe? Я дивився тут: https://mikrotik.com/product/RBcAP2nD.
Там живлення тільки розумне af/tf. Згідно цього, тд і не повинна працювати від пасивного Poe. Це роутер живиться від пасивного Poe. Ти нічого не наплутав? Або ми в різних місцях дивимось спеки.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
А також пасивним 12В (або більше) poe (якщо вірити спекам), тобто через poe-порт Мікрота повинно живитися. Чому не живиться, я вже припустив - падіння напруги тому що довжина проводу завелика, та/або тонкі жили (наприклад 0.48 біметал). Дати більше струм - не допоможе, треба збільшити напругу та компенсувати втрати, або зменшити довжину кабелю від роутера до точки.
Ну і де ти там побачив, що точка доступу живиться через пасивний Poe? Я дивився тут: https://mikrotik.com/product/RBcAP2nD.
Там живлення тільки розумне af/tf. Згідно цього, тд і не повинна працювати від пасивного Poe. Це роутер живиться від пасивного Poe. Ти нічого не наплутав? Або ми в різних місцях дивимось спеки.
Дивно... cAP-2nD supports 802.11b/g/n and can be powered by PoE.

Я, певно, не маю достатнього фаху пояснити. Точка працює заживленою від роутера, якщо на роутер подати живлення від оригінального БЖ.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Точка працює заживленою від роутера, якщо на роутер подати живлення від оригінального БЖ.
Ну так і має бути. Від оригінального бж af/tf вона працює, а від батареї упса 12/24В - не повинна.
Post automatically merged:

Розкажіть, у чому відмінність?
Та я вже пояснював. Пасивний Poe і Poe 802.3af/at - це різні по складності прилади живлення. Пасивний - це тупий перехідник, в ному лише правильно розпаяні дроти. А в інжекторі Poe 802.3af/at є контролер, який управляє рівнем напруги і керує захистом. Підключаєш до інжектора Poe 802.3af/at девайс, який не підтримує Poe 802.3af/at , - контролер в інжекторі включає захист і ніяка напруга не подається. Відповідно, такий самий контролер є в твоїй точці доступу, тому вона хоче отримати живлення лише від інжектора Poe 802.3af/at. Якщо на тд подаєш живлення від упса - контролер в тд включає захист, тому тд не працює, бо хоче живитись лише від інжектора Poe 802.3af/at .
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Точка працює заживленою від роутера, якщо на роутер подати живлення від оригінального БЖ.
Ну так і має бути. Від оригінального бж af/tf вона працює, а від батареї упса 12/24В - не повинна.
Post automatically merged:

Розкажіть, у чому відмінність?
Та я вже пояснював. Пасивний Poe і Poe 802.3af/at - це різні по складності прилади живлення. Пасивний - це тупий перехідник, в ному лише правильно розпаяні дроти. А в інжекторі Poe 802.3af/at є контролер, який управляє рівнем напруги і керує захистом. Підключаєш до інжектора Poe 802.3af/at девайс, який не підтримує Poe 802.3af/at , - контролер в інжекторі включає захист і ніяка напруга не подається. Відповідно, такий самий контролер є в твоїй точці доступу, тому вона хоче отримати живлення лише від інжектора Poe 802.3af/at. Якщо на тд подаєш живлення від упса - контролер в тд включає захист, тому тд не працює, бо хоче живитись лише від інжектора Poe 802.3af/at .
Стривайте, він живиться без інжектора, якщо я подаю на роутер живлення з оригінальним БЖ.

Тобто:

Так працює:

1) 24В/1,2А -> роутер (ether5 PoE) -> точка (+)
2) 24В/1.2А-> роутер (ether2-4) + 24В/1А інжектор-> точка(+)
3) UPS 13,7В/2А-> роутер (ether2-4) + 24В/1А інжектор-> точка(+)

Так НЕ працює:
UPS 13,7В/2А-> роутер (ether5 PoE) -> точка (-)

Відповідно у мене підозра, що бракує потужности на роутері, яку я хочу збільшити додаванням амперів.
 
Останнє редагування:
Зверху