Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Ничего оно не перебрасывает, телефон висит на "родной" до последнего. Если зоны действия каждой не пересекаются, тогда да.
Я понизил мощьность до минимума у каждого роутера.
Каждый обслуживает свою комнату.
Бесшовной переброски нет естесно
Но она критична для ip-телефонии
Остальные приложухи подхватят инет и так, пользователь не заметит.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
не, тут дело в другом. Я слегка неграмотный и частенько пишу с ошибками :) Это - как раз тот случай. Правильно надо было "из глаз". Сорянчик.... :Olen:
Post automatically merged:

або "з очей"
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
какие вы всё таки гады... А нельзя какой то роутер взять. и шоп не ипать себе мозги и включить сразу с коробки и не муздыкаться??? :mad: Обязательно усираться вот так??
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
какие вы всё таки гады... А нельзя какой то роутер взять. и шоп не ипать себе мозги и включить сразу с коробки и не муздыкаться??? :mad: Обязательно усираться вот так??
А можно арендовать какой-нибудь магаз и просто раз в месяц приходить за баблом? ;)
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
У Мікрота є свої точки. Візьміть їх.
И вытрахайся с настройкой capsman..:oops: ;)

Если дома нету счастья,
Нету секса и любви -
То купи ты точки с CAPsMAN -
Сам люби себе мозги.
І що там складного? Приєднав до контролера точки по капсману і не паришся з індивідуальним налаштуванням на точках. Робиться легко.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
какие вы всё таки гады... А нельзя какой то роутер взять. и шоп не ипать себе мозги и включить сразу с коробки и не муздыкаться??? :mad: Обязательно усираться вот так??
Це специфіка цього форуму: ділитися та накидати їх на
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
У Мікрота є свої точки. Візьміть їх.
По 80-100 грн.?

Это Бердянск, общага.
В подьезде до сих пор воруют лампочки.
Какие точки от микротик?
Залежить все від площі, може вам й пари одиниць вистачить. Тут дилема: або купити барахло й потім регулярно возитися з ним, або купити якісне обладнання й мати час та сили на цікавіші справи. Рішення за вами. В моєму випадку я переконав "спонсорів", що заощаджувати треба з розумом.

На олх можна знайти cAP за 800 грн.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Тут дилема: або купити барахло й потім регулярно возитися з ним, або купити якісне обладнання й мати час та сили на цікавіші справи. Рішення за вами. В моєму випадку я переконав "спонсорів", що заощаджувати треба з розумом.
Повністю згоден. Але, якщо "просто, надійно та без траха" - то це про Ubiquiti.. 😉
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Тут дилема: або купити барахло й потім регулярно возитися з ним, або купити якісне обладнання й мати час та сили на цікавіші справи. Рішення за вами. В моєму випадку я переконав "спонсорів", що заощаджувати треба з розумом.
Повністю згоден. Але, якщо "просто, надійно та без траха" - то це про Ubiquiti..
Не мав досвіду з убік'юті, тому нічого не скажу. Прочитав керівництво, на контролері мікрота активува caps, перевів сам контролер в точку доступу, приєднав решту точок та й все. Після цього заходити на самі точки сенсу нема, бо контроль та моніторинг йде через контролер.

Мікрот має доволі потужний проц, хороші вбудовані антенки, якісне залізо та міцний корпус. Плюс, зручна й надійна ОС. Крім точок, ще піднято впн-сервео, резервний канал, хотспот для гостей з шейпом, ще мережа для пристроїв. Задоволений, бо не перевантажую його ніколи, хіба після оновлення ПЗ (сам просить). Тому й раджу.

До цього була Тенда АС9 - реальна , зрозумів, що зробив помилку, коли її купував, врешті віддав в приватне користування.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Залежить все від площі, може вам й пари одиниць вистачить. Тут дилема: або купити барахло й потім регулярно возитися з ним, або купити якісне обладнання й мати час та сили на цікавіші справи. Рішення за вами. В моєму випадку я переконав "спонсорів", що заощаджувати треба з розумом.

На олх можна знайти cAP за 800 грн.
Мой бюджет:
Микрот 941(б.у. 200грн)
4 huawei 532 по 100грн.
Кабель оторвал у провайдера.
Задача сделать безшовную сеть вооще не стояла.
Цель. Есть канал 50мб.--140грн./мес.
Делим на 4
Самое удивительное что канала 50мб.
Хватает на 10--12 человек.
Ютубчики, фильмы. Все присутствует.
И при этом затыков практически нет.
Если есть то это провайдер виноват.

Huawei -Барахло оказалось наредкость добротным. Все пашет. Все прописаны в группы с номерами комнат.
Если одна комната кушает трафика многовато, микрот ее подрезает.
Точнее очередь.
Новые пользовотели попадают в группу гости с лимитом 5мб.

Могу добавить что Микрот 941 слабоват для такой нагрузки.
Микрот только в режиме фасттрак раздает отлично.
ТпЛинк от кс с двойной памятью, 8/64
с опенврт или падаваном работает намного легче. Перемалывает нагрузку с % нагрузки на проц до 10-12%
Но так как в микроте все видно и все настраиваемо, сижу на нем.
Post automatically merged:

, а то, то Микротики любят "гореть" у клиентов - про "хорошее качество железа" я не спорю))
Подтверждаю. У меня 1 штучка сгорела.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, "хороші вбудовані антенки" - Вы сейчас шутите, да? У Микротика очень плохие антенны, а то, то Микротики любят "гореть" у клиентов - про "хорошее качество железа" я не спорю))

Емм, як погані? Чому? о_О

Приміром, на 2.4 ГГц покривають легко площу в 100 кв.м., добивають через вулицю в сусідній будинок. Точки брав для покриття закапелок та сусіднього офісу але на частоті 5ГГц. Річ в тім, що можна купити окремо плати Мікротика та зібрати власне обладнання, можна розібрати та відремонтувати, модифікувати готове обладнання (воно не залито клеєм й легко розбирається), тому про якість виконання - це не лише моя думка.

Щодо решти роутерів, то у мене вдома TP-Link, до цього на роботі була Tenda, до цього були TP/D-Link. Треба було періодично ребутити, особливо, якщо сигнал стрибав, або було навантаження на проц - все ставало печально. Тут же такого не було, але й в мене кращий по характеристиках Мікрот (hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT).

Згоріти може все, що завгодно, треба розуміти причини (гроза - заземлення кабелю, перепади напруги - стабілізатор, вологість - замінити на outdoor).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Щодо решти роутерів, то у мене вдома TP-Link, до цього на роботі була Tenda, до цього були TP/D-Link. Треба було періодично ребутити, особливо, якщо сигнал стрибав, або було навантаження на проц - все ставало печально. Тут же такого не було, але й в мене кращий по характеристиках Мікрот (hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT).
У меня тоже что только не стояло(кроме микрота), а сейчас стоят два fritz!box-a 7590. Настройка вообще проще пареной репы. Был ещё 7530( он по процу и характеристикам как микрот hAP ac³. Но я его поменял на 7590(этот помощнее). Да, эти роутеры позиционируются как адсл вдсл, но в 7590 есть wan rj45 для подключения нормального интернета, а в 7530 Lan порт 1 переключается на wan. И всё-таки Made in Germany:)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Щодо решти роутерів, то у мене вдома TP-Link, до цього на роботі була Tenda, до цього були TP/D-Link. Треба було періодично ребутити, особливо, якщо сигнал стрибав, або було навантаження на проц - все ставало печально. Тут же такого не було, але й в мене кращий по характеристиках Мікрот (hAP AC RB962UiGS-5HacT2HnT).
У меня тоже что только не стояло(кроме микрота), а сейчас стоят два fritz!box-a 7590. Настройка вообще проще пареной репы. Был ещё 7530( он по процу и характеристикам как микрот hAP ac³. Но я его поменял на 7590(этот помощнее). Да, эти роутеры позиционируются как адсл вдсл, но в 7590 есть wan rj45 для подключения нормального интернета, а в 7530 Lan порт 1 переключается на wan. И всё-таки Made in Germany:)
Так, це німецькі комбайни: доволі поширені там, деякі навіть сіп-мости мають на борту. У нас офіційно не продаються, наскільки я пам'ятаю.
 
Зверху