Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
кажу ще раз, тут золота середина -якість-гроші
Людина написала вартість до 5000 грн і за такої умови радити роутер з застарілим Wi-Fi 5, пам'яттю 256, швидкість 866+300 це смішно.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
paskot,
1. Про роутер, который Вы упомянули - я не пишу.
2. Я пишу про Xiaomi 3G.
3. Роутер Xiaomi 3G на альтернативной прошивке.
Это я просто написал в поисковике роутер ксиоми и мне выдало эту модель. Вашу модель подключал у абонентов при подключении их к интернету. Если уж этот роутер держит 83 проводных клиента, то за свой я уж тем более спокоен
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
ми обираємо надійний роутер, який не глючить і коштує не як крило від літака.
Надійність вимірюється в кількості одночасно підключених провайдерів?

З таким же успіхом я можу порадити древній ASUS wl-500 gpv2, який пропрацював в мене безперервно роки з 4, потім я мусив вимкнути, бо змінив місце проживання, до того ж на ньому крутилися торрент-клієнт, FTP- і SMB- сервери :cool:
І коштує він зараз копійки.
 

Apple1

Яблочник
Реєстрація
12.09.21
Місто
Киев
Телефон
iPhone 14
Не здивований - він постійно у цій темі піарить свої старі б/у Xiaomi Router 3G, щоб до нього звертались і купляли, хоча за 1300-1800 є більш нові та потужніші моделі, вже з підтримкою WI-FI 6. Єдине, чим кращий 3G від більш нових моделей Xiaomi - наявність USB, все!
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Людина написала вартість до 5000 грн і за такої умови радити роутер з застарілим Wi-Fi 5, пам'яттю 256, швидкість 866+300 це смішно.
Ну не знаю, у моего роутера Wi-Fi 5 и семь беспроводных устройств-все работает не прерываясь. Память правда 512/512 и скорость 1733+800. У меня скорость прова 1Гбит
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
RM2100 на Падавані, аптайм 101 день, могло бути і більше, але живлення вхідне вимикали на 4+ години, упс не дотримав.
uptime-101.jpg
В правильних руках всьо тримається міцно ;)
 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
Keenetic Extra на 4G модемі аптайм був 60 днів до виходу нової прошивки
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
за 1300-1800 є більш нові та потужніші моделі
приклади в студію

Tsarsky недавно взяв по місцю ща смачну ціну R3P (можна сказати за +300грн до середньої ціни на MIR3G), але ще руки не дійшли налаштувати-поставити.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Рашистського походження.
Думаю, цього досить, щоб не розглядати більше цей бренд!
Так давайте тогда все что производит Китай не будем рассматривать, он как оказалось не против войны и расии, прекращайте постить ерунду и заканчивайте флудить
Одна справа - нейтралітет (але й тут теж варто задуматись), інша справа бути пов'язаними з рашистами. Це є вторинний рівень санкцій. Не тільки держави їх мають вводити, громадяни самі теж мають бути свідомими, що російське і все що з ним пов'язане - вбиває!!!
Зараз такий час, що все - це політика.
Ти ж пропонуєш користуватися рашистськими наративами ("це техніка, а не політика", "перестаньте спочатку купувати російський газ" ...) та допомагати фінансувати власною гривнею вбивство українців!
Що з тобою не так?!
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
…..перестаньте допомагати фінансувати власною гривнею вбивство українців!
Так ніхто не покупає ці роутери у росії. Розпродують те що залишилось. Продають українці-тобто гроші йдуть в українській бізнес
 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
ну не виробляє рф роутери - максимум прошивки пишуть...
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Так і епл не виготовляє телефони, тільки прошивки пише. А виготовляє якийсь китайский завод. Як діти малі
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Розпродують те що залишилось.
Угу, саме тому в будь-якому магазині всі моделі і за 4 місяці нічого не змінилось. Мабуть десь під фраником склад з запасами на багато років
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Так давайте тогда все что производит Китай не будем рассматривать
Тобто
1) ти не бачиш різниці між фінансуванням росіїї та китаю
2) вважаєш нормальним купляти російське.
Може зніми хату на салтовці, трохи вавка почне заживати
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
2) вважаєш нормальним купляти російське.
у мене наприклад тільки від російської пасти не кровоточать ясна(зараз її роблять у Китаї). Тобто по Вашій логіці я маю виплюнути всі зуби абі тильки не дати заробляти путіну
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
По моїй логіці треба сходити до лікаря, який порадить одну з десятків інших паст, представлених на ринку. В русскій дух, зберігаючий ясна(чи там унікальні технології, доступні тільки в росії) вибачте, не вірю, вже бо не 12 років.
Клістрони чи, в якійсь мірі, енергоносії - інша історія.
Дивлячись на те як (і чому) весь свідомий розвинений світ страждає економічно, оця тема з пастою звучить трохи по-малороськи
 
Останнє редагування:
Зверху