Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
По моїй логіці треба сходити до лікаря, який порадить одну з десятків інших паст, представлених на ринку. В русскій дух, зберігаючий ясна(чи там унікальні технології, доступні тільки в росії) вибачте, не вірю, вже бо не 12 років.
Клістрони чи, в якійсь мірі, енергоносії - інша історія.
Дякую за пораду. Мені теж не 12 років і я залишусь при своїй думці. На цьому закінчую спор. У кожного свій погляд на цю сітуацію а не тількі Ваш як єдиний вірний
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
на AX же этого эффекта тупо нет.
Tsarsky, тобто ти хочеш сказати, що напрацювання Wi-Fi Alliance хибні і тому Wi-Fi 5 краще за Wi-Fi 6, і саме тому ти тут тулиш свій б/у роутер Xiaomi 3G без підтримки Wi-Fi ax? Може годі вже маячню писати? Я крім "відгуків" ще здоровим глуздом користуюся.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
1. Як бачимо, нові стандарти (AC vs AX) - не завжди краще попередніх
Особливо, коли треба продати роутер з AC
3. Особисто я чекаю WiFi 7. Сподіваюся, не буде такого провалу як з WiFi 6
Де ти висмоктав "провал" Wi-Fi 6? У мене вдома роутер з цим стандартом чудово працює. Буде і Wi-Fi 7, але пізніше.
5. Твій здоровий глузд користується лише маркетинговою інформацією і тобі байдуже на відгуки людей, котрі витратили час на тести?
Байдуже до штучних "відгуків" заради продажу старовини. Може ти ще скажеш 3G краще за 4G бо 4G це маркетінг?
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Кстати, у кого GPON инет, во многие роутеры от Keenetic можно сразу тыкать оптику через GPON ONU SFP, тем самым избавляя себе от дешманского провайдерского ONU.

Мне Vega поставила ZTE какой-то, работает вполне норм, но если мигнул свет он при старте виснет, нужно еще раз бутнуть, сам из розетки дергал много раз, баг не воспроизводится, а вот только свет вкл/выкл, то все иди к ONU бутать, не пойму что за беда такая

Насчет кинетик = рузня, не совсем так, вот их заявление, может кто не видел.

Ну а божественную прошивку, способную крутиться в 100 раз лучше на старом MIPS, чем у всяких там TP-Link на новых ARM, никто не отменял. У самого пока Archer AX73, отличный роутер, но даже самый дешман от кинетик по ПО его разорвет в ноль, жду keenetic peak c wifi6 и на ARM, по слухам должен быть такой.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кстати, у кого GPON инет, во многие роутеры от Keenetic можно сразу тыкать оптику через GPON ONU SFP, тем самым избавляя себе от дешманского провайдерского ONU.
А можно купить отличную ОНУшку (Ubiquiti Nano G), что я и сделал, когда накрылась дешманская. Роутер и так хороший, менять пока не планирую. Не знаю правда или нет-SFP хорошо "вылетают"(как мне сказали в одной телекоммуникационной компании)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Насчет кинетик = рузня, не совсем так, вот их заявление, может кто не видел.
Типова заява "ліберальної" русні. Мов так, війна в Україні це дуже погано, ми звичайно за мир. І жодного слова про те що війну розпочала россія, і взагалі усі згадки про россії тільки у контексті що у нас були там співробітники і ми пробуємо їх вивезти.
 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
оно не вырезано) оно не пускает, если серийный номер и мак адрес не от кинетика, как и сервисный код.)))

Но чисто теоретически можно через breed подсунуть нужные номера.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
А можно купить отличную ОНУшку (Ubiquiti Nano G)
Купить то можно, но вроде как не каждая ONU заводится со станцией провайдера, сам думал взять что-то бу, чтобы не брать у прова в бесплатную аренду, но мне провайдер сказал, что все зависит от точки подключения ONU, я так понимаю у них ZTE и взяв например TPLink или Ubiquiti, может не поехать сетка. За истину не беру, не вникал в настройки ONU
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А можно купить отличную ОНУшку (Ubiquiti Nano G)
Купить то можно, но вроде как не каждая ONU заводится со станцией провайдера, сам думал взять что-то бу, чтобы не брать у прова в бесплатную аренду, но мне провайдер сказал, что все зависит от точки подключения ONU, я так понимаю у них ZTE и взяв например TPLink или Ubiquiti, может не поехать сетка. За истину не беру, не вникал в настройки ONU
Я точно знал, что Ubiquiti работает с моей OLT(Huawei). В настройках три профиля-1это голова ubiquiti, 2 и 3 для других производителей. Единственное, на коробке не было пон номера, под которым он стучит на OLT, но и это небольшая проблема-звонок в техподдержку и все решается (диктуется)
Снимок экрана 2022-06-29 в 01.00.45.png
 
Останнє редагування:

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
За порадою Tsarsky замовив собі на алі (зараз розпродаж і знижки) Wavlink AX1800. Зі всіма знижками вийшло $49.44 (~1600грн з гривневої картки). Сподіваюсь, не розчаруюсь)
Коли приїде мабуть буду розглядати варіант перепрошивки на Кінетик.
 
Реєстрація
12.10.18
Місто
Киев
За порадою Tsarsky замовив собі на алі (зараз розпродаж і знижки) Wavlink AX1800. Зі всіма знижками вийшло $49.44 (~1600грн з гривневої картки). Сподіваюсь, не розчаруюсь)
Коли приїде мабуть буду розглядати варіант перепрошивки на Кінетик.
Обов'язково на прошивку Keenetic, навіть не розглядайте, дуже раджу. Зараз це найкращий варіант по ціна-якість.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Зараз це найкращий варіант по ціна-якість.
Мабуть так. Є трохи простіший, дешевший і швидший варіант - MERCUSYS MR70X AX1800, який також перешивається на кінетик і у нас його можна купити за 1400 грн. У порівнянні з Wavlink AX1800 у нього немає юсб-порту, в іншому, здається вони подібні.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
V2.ua, пишуть, що більш стабільно працює + переваги прошивки кінетик, можливо, з'являється якийсь додатковий функціонал. В моєму випадку це меш з наявним кінетиком. І, як варіант, можна купити 2 роутери, які прошиваються в кінетик, і створити меш.
 
Реєстрація
19.08.16
Місто
Одесса
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Снимок экрана 2022-07-03 в 19.13.38.png
Взял с Кинетика.......:) Мой ФрицБокс делает то же самое и переключает мои устройства с одного роутера на другой. И это в моём роутере называется Mesh. Даже в системном логе можно посмотреть причину переключения-оптимизация или плохой сигнал. Так что как-то так
 
Зверху