Выбор HDD

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
С нормальными облаками
Да ладно, со всеми случаются утечки и взломы, не надо далеко ходить.
читал про отказ от RAID
Во-первых рейд-рейду рознь :) Во-вторых дата-центр, который не может работать бесперебойно, т.е.без хот-свопа? :) Как, думаешь, твои данные физически лежат на железном сервере твоего клауд-провайдера?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Дюрі-бачі plebis безусловно зашита не 100%, но в моем понимании вероятность кражи данных с нормального облака сопоставима с вероятностью их кражи вместе с внешним HDD при квартирной краже, кражи HDD из машины или банальной его утерей при перевозке.
Более менее надежная гарантия - шифрованный монтируемый контейнер и неважно где он хранится. Но как и с любой безопасностью - это очень сильно бьет по удобству.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Я тут думал, что дата центр использует диски прямо из секретных подземных заводов WD, даже не black, а цвета "абсолютно черного тела" - никогда не ломаются, поэтому гарантия на них - вечность. :)))

Я писал, что мысль "а не сделать ли мне RAID, чтобы данные целее были?" надо не сразу претворять в действие, а прикинуть "может, стоит в облако вложиться?".
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Интересно, для обычных юзеров можно получить облако, скажем, 100ТБ в одном аккаунте?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Интересно, для обычных юзеров можно получить облако, скажем, 100ТБ в одном аккаунте?
Можно, почему нельзя. Только стоить это будет соответвенно. OneDrive и Sync.com предлагают это на бизнес тарифах, котрые доступны обычных пользователям.
 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
нормальными облаками типа OneDrive -
Досвід показує, що ні Епл, ні Майкрософт абсолютно нічого не гарантують і хакери регулярно їх ламають. Для простого смертного +/- надійними можна вважати дані зашифровані спец програмою.
А створити власну хмару в приміщенні на іншому кінці світу (бо досвід ДНР/ЛНР показує що просто іншому приміщенні того ж міста не надійно) далеко не кожен може, тим більше захистити її краще ніж мега корпорації
Чого квазіреспубліки не в лапках?
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Lviv
Начитался об внешних дисках, в итоге решил взять внутренний WD и просто положить в надежное место.
все-равно нужно суто под бекап данных
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Я бы все-таки кейс какой-то взял, амортизирующий. А то был случай, HDD упал с высоты ~10 см, причем падал без ускорения, кроме ускорения свободного падения - труп.
 
Реєстрація
19.03.20
Місто
Львiв
Хочу купити невеликий зовнішній накопичувач для збереження даних 1-2Тб, порадьте будь ласка, на який звернути увагу? Головне надійність, на другому місці швидкість, на третьому ціна.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
mobserg,
Різниця в надійності у лідерів ринку не така велика. Єдиний варіант, який зробить надійність значно вище - два накопичувача в дзеркалі. Я б взяв якийсь старий NAS з olx і засунув би туди два, наприклад WD red.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Хочу купити невеликий зовнішній накопичувач для збереження даних 1-2Тб, порадьте будь ласка, на який звернути увагу? Головне надійність, на другому місці швидкість, на третьому ціна.
Нема з чого там вибирати, щоб там зверху на писало, в середині буде типовий WD або Seagate з SMR. Мова про зовнішні 2.5 харди.
Беріть найдешевший з 3 річною гарантією.
 

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
Ну от на такий доволі скромний на зараз об'єм SMR скоріше всього і не буде) Головне взяти новий і щоб була робоча гарантія, жодних вживаних, по ціні ніби Seagate на пару копійок завжди дешевший буває.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Вибираю недорогий hdd для додаткового бекапу + розширення пам'яті ноута (зовнішнє розташування). Зіткнувся з питанням : чому зовнішні диски дешевші внутрішніх (мова про 2ТБ)?
ps В наявності є коробка під диск 2.5", тому немає різниці що купувати.
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Можливо тому, шо "виробники" звонішніх їх купують крупним оптом по смачним цінам...
 
Зверху