Выбор LTE (4G) модема

сергій

Известный пользователь
Місто
Днепр
Телефон
ТА-68
Придбав ось такий модем Alcatel lk40v Процессор: Qualcomm MDM9207 Диапазоны LTE 1, 3, 7, 8, 20, 38, 40, 41.MIMO: 2x2 . Хотілося дізнатися у знавців чи хороша модель? Чи пошукати щось краще.
Тоже интересует. Стали появляться на олх. Как качество?

arnt

Пользователь
Місто
Львів
Повернуся ще до теми роутерів під модем huawei e3372h-320. Тут є прошивка netis mw5320 під нього. https://5g.in.ua/ua/obnovlenie-wi-fi-marshrutizatora-netis-mw5230-pod-4g-modem-huawei-e3372h-320
Цікаво як працює цей модем на цьому роутері, оскільки це найбюджетніша модель роутера напевно. Потім іде трохи дорожчий TP-Link Archer C20, він працює, сам бачив, якщо це не була версія модему -153. Які ще версії бюджетних роутерів працюють з цим модемом?
І говорячи про недоліки самого модему e3372h-320, в чому вони найбільше проявляються? В сильному нагріванні пристрою, зависанні, перериванні зв'язку, поступовому зниженні швидкості? В порівнянні із аналогічними моделями, huawei e3372h-153, huawei 392u, zte823, ERGO W02 CRC9, alcatel ik40v? І якщо розглядати останні чотири моделі, як у них пітримка роутерів?
Я також давніше помітив таку модель модема як antenniti e3372h-153, яка по характеристиках повний аналог такої ж моделі виробництва хуавей. Я так розумію це певний сурогат цієї популярної моделі роутера, яка дешевша в продажі, але наскільки надійно і добре працює?

yahoo

Известный пользователь
Місто
Харьков
Телефон
Mi A3
  • Haha
Реакції: idea

arnt

Пользователь
Місто
Львів
З приводу Netis mw5320, то це я питаю, чи працює і як працює, з цією прошивкою.
На цьому сайті написано "Компанія Huawei випустила нову ревізію 4G модему Huawei E3372, а саме версія h-320. Для того щоб ці пристрої працювали з Wi-Fi маршрутизатором Netis MW5230 необхідно оновити програмне забезпечення роутера, для цього необхідно дотримуватися наступних підказок.
За посиланням є нова "прошивка", скачайте її на ваш комп'ютер або телефон (НЕ Iphone)".
До речі стосовно TP-Link Archer C20, я такого не знайшов при простому пошуку в гуглі.

• Wow

arnt

Пользователь
Місто
Львів
Зверніть увагу, що на ринку є підробки під Huawei E3372h-153 (а також на E5573, E5576). Характерна ознака підробки - на корпусі немає напису, що модем саме від Huawei.
Так на корпусі модему є напис Anteniti, і кольору він іншого, ніж зазвичай.
Хоча компанія з такою назвою, яка декларує багато років на ринку, https://anteniti.com/huawei-e3372h/
продає саму модель e3372h, типово білого кольору, з написом huawei, хоча невідомо якої версіїї.
Хоча якщо ви так написали, то напевно треба задуматися.

Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR & iPad 6G 2018
Товарищи, а что бы это могло быть?
Есть ZTE MF920T, купленный у ЛС и под него же, вероятно, и прошитый. Спустя ровно год работы внезапно пропадает возможность им пользоваться. В вебморде надпись "ваша сим-карта заблокирована навсегда. обратитесь к оператору", при этом в других девайсах СИМ работает. Сброс настроек не помог. В настройках также не показывается IMEI девайса, как будто оператор его заблочил удалённо со своей стороны. Есть идеи, что бы с этим сделать?

yahoo

Известный пользователь
Місто
Харьков
Телефон
Mi A3
Mathias, что будет если вставить другую симку (ЛС или другого оператора) в этот роутер?

• Like

webivan

Известный пользователь
Місто
Киев
Телефон
Samsung Galaxy S20 12/128
Mathias так а что собственно говорит поддержка ЛС? Модем куплен у них, сим карта тоже их...

• Like

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR & iPad 6G 2018
Mathias, что будет если вставить другую симку (ЛС или другого оператора) в этот роутер?
Ровно то же.
Mathias так а что собственно говорит поддержка ЛС? Модем куплен у них, сим карта тоже их...
По ряду причин нет возможности обратиться на данный момент. Да и учитывая, что симка работает в других девайсах, я посчитал, что это какая-то специфическая проблема, с которой возможно кто-то сталкивался. Если бы это был блок за какое-то свинорыльство, то наверное ж и карточку блоканули бы? (Но объёмы трафика там были будь здоров, да)

idea

Известный пользователь
Місто
Бровари
Mathias, та несіть його в лайф - хай мудохаються зі своїм добром, нашо собі мізки псувать?
А не міг він заблокуватись від чужої картки, а коли назад вставили лайф - не зміг розблокуватись?

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR & iPad 6G 2018
Mathias, та несіть його в лайф - хай мудохаються зі своїм добром, нашо собі мізки псувать?
А не міг він заблокуватись від чужої картки, а коли назад вставили лайф - не зміг розблокуватись?
Утверждает, что никаких других карт в нём не было. Но так или иначе понесут его в салон, да, пускай решают. На 4пда ничего вменяемого

УПД. В салон не понесут, потому что гарантия на модем закончилась (была 1 год), есть ли смысл платить за ремонт, если можно не выделываться и купить новый? В общем, осадочек.

Останнє редагування:
  • Like

arnt

Пользователь
Місто
Львів
Начитався я на цьому профільному форумі про модем e3372h-320, і стає зрозумілим, що прошивок під нього
немає, відновленню не підлягає, але підтягуються прошивки роутерів під цей модем поступово (хоча крім Нетіса серед бюджетних мені невідомо). І взагалі як було написано, що це і не модем e3372h, але назву зберегли через популярність цієї серії. І обмеження у нього дійсно залізні. Зазначено, що у нього процесор новіший, і ніби конект швидше відбувається, але як на рахунок інших показників роботи.
Чи дісно купивши його можна потім жаліти чому не купляв e3372h-153, чи інші аналогічні модеми? Які основні все-таки недоліки цього модему? Постійну високу швидкість (2-3 мбіт/c як мінімум) принаймні протягом півгодини-години може забезпечити?

arnt

Пользователь
Місто
Львів
Та про діапазони я знаю, хіба при покупці треба дивитися чи всі є, мене цікавить - чи не переривається, не зависає інтернет, не зменшується швидкість після менш більш тривалого користування, і відповідного наприклад нагрівання якщо компоненти трохи інші ніж в 153?

arnt

Пользователь
Місто
Львів
Мені тут запропонували huawei k5160, коли я телефонував на рахунок e3372h-153, що вже продали.
Я так зрозумів це більш дорожчий аналог раніше був, із тими ж частотами (діапазонами), двома роз'ємами
під антену. Як у нього з прошивками, підтримкою роутерів, та й самою роботою? Він також не працює як ком-порт?
Тут на форумі знайшов що в нього якась комбо-прошивка на прикладі vodafone, і все.
Тепер розумію що б.у. модем може бути якраз залочений, що може бути
проблемою, хай він і дешевший за ціну e3372h-320 в магазинах.

Томсон

Активный пользователь
Місто
Полтава
З приводу Netis mw5320, то це я питаю, чи працює і як працює, з цією прошивкою.
На цьому сайті написано "Компанія Huawei випустила нову ревізію 4G модему Huawei E3372, а саме версія h-320. Для того щоб ці пристрої працювали з Wi-Fi маршрутизатором Netis MW5230 необхідно оновити програмне забезпечення роутера, для цього необхідно дотримуватися наступних підказок.
За посиланням є нова "прошивка", скачайте її на ваш комп'ютер або телефон (НЕ Iphone)".
До речі стосовно TP-Link Archer C20, я такого не знайшов при простому пошуку в гуглі.
Нормально все работает, у моего брата такой модем (320- й) и роутер, но вот на длительность загрузки не проверял, да и возможности нет, у него тариф гба за 100 уже второй год. Ну а так скорость такая же как на моем 153 -ем с таким же нетисом. Греется или нет, как же его определить? Мой тоже греется, а чего бы ему не греться если 8 км до бс, но не критично. И да роутер у него прошивали иначе вообще не соединялось, но после прошивки без проблем никаких отвалов и зависаний.

yahoo

Известный пользователь
Місто
Харьков
Телефон
Mi A3
arnt, определитесь со своими хотелками и нужным именно вам функционалом, и уточните наличие этого функционала у продавца при покупке.
Если нужен модем с блекджеком и максимальными ништяками, то берите модем (3372-153, 3372-607) с уже установленной спец прошивкой, где уже есть эти ништяки.
Если нужен просто 4ж модем дешевле - берите дешевле.
Если нужен модем с оф. гарантией - берите модем в официальной рознице (привет 3372-320)

Зверху