Вибір LTE (4G) модему

Реєстрація
13.01.22
Місто
Львів
Звичайно, e3372h-320 добре б підійшов бо він підтримує всі діапазони, можна під'єднати антени,
і має відносно задовільну ціну. Якщо e3372h-153 продавався і колись на половину дорожче, значить
очевидно цей модем кращий ( я чогось подумав що його продають дорожче лише по причині дефіциту на даний час). Але що насторожує в e3372h-320, це якраз відсутність можливості виміряти
сигнал (RSSi, в db), принаймні в тому екземплярі що я тестував. Я поясню чому це важливо. У мене на
старому модемі ZTE, 3g інтернет є лише на Лайфселі. Цього літа, його однак фактично не було, можливо
появилося пошкодження і сімка не примикалася достатньо. І лише використавши програмку MDMA я побачив повідомлення що "maybe sim-card is not inserted". Крім того ця програма, яка працює із com-портом показує рівень сигналу, який виявився критично низьким -107...-111 дб. При такому сигналі швидкість може бути не більше 300-500 кб (на практиці може доходити до 800-900 кб). В той час як на смартфоні, 3g взагалі не може стабільно працювати, появляється не більше як в 30-40 % випадків. В цьому випадку важливо мати роутер, який тестувався із вищезгаданим модемом хуавей, і він показував швидкість 2-3 мбіт/c (що для мене могло б бути достаньо), але в іншій кімнаті, і при підтримці HSPA+, якого мій ZTE не підтримує (3.6 мбіт макс.). Смартфон підтримує, але більше швидкості 250-300 кбс/c, не видає. От в цьому мені стала важлива діагностика сигналу, і можливість підсилення через роутер. А ще до цього додалися, відгуки про не найкращу роботу і невідповідні компоненти.
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Micromax MMX 444L Посоветуйте, стоит ли покупать данный модем ? Как он в работе ?
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Посоветуйте, какая прошивка модема лучше, stick или hilink ?
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Если можем определяется как еще одна сетевая карта - прошивка hilink. Если как com устройство (настраивать, как модем) - stick.

Обычно в таком разрезе использования выгодней hilink. Скорость не ограничена, настройка легче. У стиков вроде есть потолок в 20-30 мбит/с.

Но есть и минусы. Владею ZTE 823 (hilink) - читал, что есть проблемы с IP телефонией, именно из-за hilink, но так как мне не надо - даже не разбирался.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
читал, что есть проблемы с IP телефонией, именно из-за hilink
А в чем, не помнишь? Впервые слышу такое. Хотя смотря где использовать...
Подвійний нат. Свисток створює свою власну підмережу й таким чином ви опиняєтеся за двома стінками. Сіпу потрібна синхронізація пакетів, які знатимуть, куди їх слати.

Приміром, вставите ви свисток до роутера. Якщо візьмете сімку з мобільним КСтаром, який видає сірі IP-адреси, то стандарто не зможете достукатися до свого модема ззовні й навпаки навіть з DynDNS. Потрібно буде прокидати VPN-трасу або використовувати спецсервіс (у Мікротів, приміром, є remotewinbox).

Вийде, скоріш за все, з 3Мобом, який видає білу динаміку.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Порекомендуйте 3/4G модем з хорошою чутливістю в полях. Можливо також mifi, якщо є переваги по чутливості.
 
Реєстрація
19.06.13
Місто
Киев
Порекомендуйте 3/4G модем з хорошою чутливістю в полях. Можливо також mifi, якщо є переваги по чутливості.
У меня 4ж EDUP, но который от розетки. Прием хороший. В квартире где телефон еле ловит. И раздает нормально. Но повторюсь он от розетки. Есть ещё свисток, а то комп плохо тоже Edup. Хорошая фирма в целом.
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Вітаю.
Порадьте бдлск wi fi модем для села ( до вишки ~ 3 -4 км. 3 палки сигналу.
Мета: мамі роздавати інет для ютубу на планшет.
Бажано до 700 грн
 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
итак HUAWEI E3372h-320 отработал 50 дней в роутере - без проблем. Пару плановых перезагрузок после обновления прошивки роутера. Оператор - Киевстар.
 
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
И да по поводу посмотреть ТТХ данные 4G соединения HUAWEI E3372h-320 - меня лично интересует исключительно в моем роутере, и производителем роутера это реализовано. В текстовом и в графическом виде.
 

Вкладення

  • 2022-04-25.jpg
    2022-04-25.jpg
    92 КБ · Перегляди: 52
Реєстрація
02.09.09
Місто
Гдетотамск
Подскажите, какой из LTE-модемов с USB-интерфейсом позволяет изменить IMEI? Есть симка лайфселл, залоченная на IMEI модема, хотелось бы использовать ее в другом устройстве.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Подскажите, какой из LTE-модемов с USB-интерфейсом позволяет изменить IMEI? Есть симка лайфселл, залоченная на IMEI модема, хотелось бы использовать ее в другом устройстве.
Е8372-153 з мод прошивкою
 
Зверху