Відновити контрактний номер

Реєстрація
31.08.22
Місто
Кам'янець-Подільський
Наразі знаходжусь з дитиною в Італії через війну, мій номер Водафон на контракті деактивований через те, що не користуюсь ним півроку. Але цей номер дуже важливий в Україні, на ноьго підв'язано всі рахунки та аккаунти! Як я можу зараз погасити борг на сім-картці та відновити номер? Не можу зайти в свій онлайн кабінет навіть.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Зверніться у їх підтримку і повертайтесь
 

Olgen

читатель
Реєстрація
17.08.09
Місто
Изюм
Телефон
Redmi Note 5 4/64
Цікаво, що у моєї тещі така ж ситуація. Чи є ймовірність що після оплати боргу сімку просто ввімкнуть? Чи це фантастика?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
В залежності від того, скільки часу пройшло. Це базове питання для підтримки, вони знають на нього відповідь
 
Реєстрація
31.08.22
Місто
Кам'янець-Подільський
Наразі знаходжусь з дитиною в Італії через війну, мій номер Водафон на контракті деактивований через те, що не користуюсь ним півроку. Але цей номер дуже важливий в Україні, на ноьго підв'язано всі рахунки та аккаунти! Як я можу зараз погасити борг на сім-картці та відновити номер? Не можу зайти в свій онлайн кабінет навіть.
Оператори по телефону казали, що тільки особисто можна прийти в магазин в Україні з документами і відновити номер. Після блокування є 90 днів на це. Якщо я не можу, тоді може мій чоловік, але треба нотаріальна довіреність.
Я все одно через контакт-центр написала заяву на відновлення номеру (через певний пункт). Пояснила ситуацію. Мені на пошту прийшла інструкція, як можна відновити номер онлайн. Відправила необхідні документи, заповнила договір, надіслала фото з документом в руці. Оплатила борг.
Тепер чекаю на процес відновлення.
 
Зверху